mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I 3 skrzydłowych, ofensywny Zielu i sam Krychowiak do pomocy w obronie?
Jak mamy grać na 3 ŚO to ktoś z trójki Rybus, Kuba, Grosik siada na ławkę i za niego gra Góralski albo Linetty.
0
Przecież on tak gada tylko po to, żeby upchnąć Błaszczykowskiego w składzie.
0
To tak informacyjnie, w ramach korepetycji :)
- ja pluję
- on pluje
I nie ma pola do polemiki.
3
Tak powinno być, a nie jakieś cuda z 3 ŚO.
0
Przecież napisałeś, że on pluje. Po co ten edit?
1
Jedni dodali premie, drudzy nie. Zagadka rozwiązana.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ciekawe. Liderem tej obrony ma być Pazdan, który zagrał tak jeden mecz w Legii i chyba jeden w kadrze. To, że grają tak w klubach z innymi partnerami nie ma znaczenia. W tym ustawieniu jak w żadnym innym trzeba się rozumieć i czuć na boisku, nie da się tego osiągnąć po 3-4 meczach, do tego sparingowych. W przypadku Piszczka w BVB było jasno widać, że mu takie granie nie pasuje, często stawał za szeroko, dublował pozycję wahadłowego i zostawiał dziurę, której nie było komu asekurować.
0
Kto by nie grał i tak będzie problem. Polscy obrońcy nie są przyzwyczajeni do tego ustawienia i nie zmieni tego kilka sparingów.
1
We wczorajszej wersji było: "...kiedy próbował byłem już za nim".
1
Przecież właśnie taki był cel Hiszpanów. Zarezerwować go sobie w razie gdyby faktycznie się rozwinął.
2
Gdzie Ty widzisz, że Barca coś oferuje? Jest tylko napisane, że Bayern zaakceptowałby taką ofertę.
0
To trzeba było oglądać, a nie czytać największy portal informacyjny :)
0
Szachtar to za 5mln i więcej kupuje zawodników, a nie sprzedaje. Polski klub nie wyda na zawodnika nawet 2-3mln pewnie jeszcze przez 10 lat.
0
Ich to raczej podebrał Guardiola, a Barca nie jest w stanie konkurować z MC na płaszczyźnie kontraktów dla dzieciaków.
0
Myślę, że dorobek życiowy to Oni raczej na kontach trzymają...
0
Inny typ gracza, ale kadra ma tylko 25 miejsc.
4
Po prostu pokazali kto dyktuje warunki...
6
Przyszedł, ale w LM nie grał :)
0
Strzelił 10 goli w lidze, średnio co 240minut. Napastnik strzelający gola co 2,5 meczu - czego oczekujesz za takie dokonania? Dodatkowo został mu rok kontraktu, w grudniu można z nim podpisać umowę bez pytania Barcelony o zgodę.
2
Takie kontuzje raczej nie są efektem faulu.
0
Albo 4 LM z rzędu...
0
"Kanu wziął udział w niedzielnej grze FIFA Legends w rosyjskiej ekstraklasie Kaliningradu" - co to znaczy po polsku?
0
Można wymienić kontuzjowanego zawodnika na 24h przed pierwszym meczem.
0
Pippen to chyba najbardziej niedoceniany zawodnik spośród wielkich postaci NBA.
0
Pique, Alby i Fabsa nie ściągnął ten pion sportowy zarządu, który jest teraz. O Deulofeu od początku mówili, że to okazja bo da się go sprzedać z zyskiem.
1
Spoko, wielu się upiera, że jest taki trener jak Orest Leńczyk :)
14
Jak prowadził ich Mou, to nie było.
0
Musisz zwiedzić Łódź.
1
Nie pasuje. Powiedzieli ostatnio jasno - kto odszedł nie ma powrotu.