2

I 3 skrzydłowych, ofensywny Zielu i sam Krychowiak do pomocy w obronie?

Jak mamy grać na 3 ŚO to ktoś z trójki Rybus, Kuba, Grosik siada na ławkę i za niego gra Góralski albo Linetty.

0

Przecież on tak gada tylko po to, żeby upchnąć Błaszczykowskiego w składzie.

0

To tak informacyjnie, w ramach korepetycji :)
- ja pluję
- on pluje
I nie ma pola do polemiki.

3

Tak powinno być, a nie jakieś cuda z 3 ŚO.

0

Przecież napisałeś, że on pluje. Po co ten edit?

1

Jedni dodali premie, drudzy nie. Zagadka rozwiązana.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ciekawe. Liderem tej obrony ma być Pazdan, który zagrał tak jeden mecz w Legii i chyba jeden w kadrze. To, że grają tak w klubach z innymi partnerami nie ma znaczenia. W tym ustawieniu jak w żadnym innym trzeba się rozumieć i czuć na boisku, nie da się tego osiągnąć po 3-4 meczach, do tego sparingowych. W przypadku Piszczka w BVB było jasno widać, że mu takie granie nie pasuje, często stawał za szeroko, dublował pozycję wahadłowego i zostawiał dziurę, której nie było komu asekurować.

0

Kto by nie grał i tak będzie problem. Polscy obrońcy nie są przyzwyczajeni do tego ustawienia i nie zmieni tego kilka sparingów.

1

We wczorajszej wersji było: "...kiedy próbował byłem już za nim".

1

Przecież właśnie taki był cel Hiszpanów. Zarezerwować go sobie w razie gdyby faktycznie się rozwinął.

2

Gdzie Ty widzisz, że Barca coś oferuje? Jest tylko napisane, że Bayern zaakceptowałby taką ofertę.

0

To trzeba było oglądać, a nie czytać największy portal informacyjny :)

0

Szachtar to za 5mln i więcej kupuje zawodników, a nie sprzedaje. Polski klub nie wyda na zawodnika nawet 2-3mln pewnie jeszcze przez 10 lat.

0

Ich to raczej podebrał Guardiola, a Barca nie jest w stanie konkurować z MC na płaszczyźnie kontraktów dla dzieciaków.

0

Myślę, że dorobek życiowy to Oni raczej na kontach trzymają...

0

Inny typ gracza, ale kadra ma tylko 25 miejsc.

4

Po prostu pokazali kto dyktuje warunki...

6

Przyszedł, ale w LM nie grał :)

0

Strzelił 10 goli w lidze, średnio co 240minut. Napastnik strzelający gola co 2,5 meczu - czego oczekujesz za takie dokonania? Dodatkowo został mu rok kontraktu, w grudniu można z nim podpisać umowę bez pytania Barcelony o zgodę.

2

Takie kontuzje raczej nie są efektem faulu.

0

Albo 4 LM z rzędu...

0

"Kanu wziął udział w niedzielnej grze FIFA Legends w rosyjskiej ekstraklasie Kaliningradu" - co to znaczy po polsku?

0

Można wymienić kontuzjowanego zawodnika na 24h przed pierwszym meczem.

0

Pippen to chyba najbardziej niedoceniany zawodnik spośród wielkich postaci NBA.

0

Pique, Alby i Fabsa nie ściągnął ten pion sportowy zarządu, który jest teraz. O Deulofeu od początku mówili, że to okazja bo da się go sprzedać z zyskiem.

1

Spoko, wielu się upiera, że jest taki trener jak Orest Leńczyk :)

14

Jak prowadził ich Mou, to nie było.

0

Musisz zwiedzić Łódź.

1

Nie pasuje. Powiedzieli ostatnio jasno - kto odszedł nie ma powrotu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?