mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kto to jest Przemysław Kazimierczak? Kojarzę piłkarza Kaźmierczaka, ale tego Twojego nie bardzo.
0
Myślisz, że Ney po tej kontuzji nie odzyska formy do marca 2020?
0
Jak można tak bardzo nie zrozumieć krótkiego tekstu? Nie od 2020, ale do 2020, nie 10tys. kasy, ale 10tys. posiłków.
1
Po tej akcji wnioskujesz, że będzie coś dawał Barcelonie? Ile razy w meczu mamy okazję do takiej kontry? On musi się nauczyć grać w ataku pozycyjnym, bo póki co to w tym elemencie na razie bardziej przeszkadza niż pomaga.
4
Oczywiście, pamiętasz co dana osoba pisała tutaj kilka miesięcy temu...
1
Irytują Cię ploty o transferach, a sam napisałeś o tym elaborat. Może trochę konsekwencji?
1
Nie tylko w towarzyskich tak jest. Takk Nawałka grał całe Euro. Przez to odpadliśmy z Portugalią, bo chciał utrzymać 1-0 przez 85 minut.
3
Teraz wiadomo skąd ten fart Realu. To działa "siła wyższa"...
0
"Szkoleniowiec Liverpoolu chce szukać wzmocnień w drużynie Barcelony, podczas gdy reprezentacja Argentyny przebywa w stolicy Katalonii".
Co ma piernik do wiatraka?
0
Kontuzjogenny to jest Pepe i Ramos.
2
Tam po prostu jest porządek. Nie mają długów, nie żyją ponad stan. To, że teraz wychodzą na plus nie znaczy, że będzie tak za 10 lat. Jak coś pójdzie źle to będą na to gotowi.
8
Osoto-Makikomi to rzut przeciwnika na plecy, tam nie ma ryzyka złamania ręki. Za to co zrobił Ramos w judo są kary.
1
Taki klub jak Sandencja nie istnieje.
1
Ukraina nie gra na mistrzostwach, więc się raczej nie wybierają.
1
Problem polega na tym, że te 3 jego dobre miesiące trafiły się już w 2018 roku, a ZP przyznaje się za lata a nie sezony.
0
Real chyba wypłaca premie za te babole.
0
Przecież to jest Denis, więc jaki paint?
1
Przecież koszulki wysłał im teraz, z okazji finału. Pomagał dużo wcześniej. Czy aż tak ciężko jest myśleć czytając prosty tekst?
0
Czym ryzykuje bukmacher? Oni zawsze są na plus, co innego gracze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ciekawe co będzie jak go przepadają...
0
No może. Pewnie też dlatego CR ma tak samo niedopięty sweterek na dwóch fotkach.
0
I zapewne lotniska w Paryżu, Turynie i Monachium mają identyczne tunele....
Aż wali po oczach, że te foty to ściema.
0
Situm i Khoblenko to raczej nawet nie spotkają nowego trenera.
0
Skoro tak uważasz...
1
Stadion nie należy do Lechii.
0
Gdzie Ty tam pytanie widzisz?
0
Co to ma wspólnego z artykułem?
0
Paco w Bilbao to raczej nie pogra.
0
Chyba tetralogia?