0

Kto?

0

Jak chcesz znaleźć kogoś kto nie istnieje?

0

Po ostatnich meczach Roberto w pomocy zdecydowanie wolę go w obronie.

0

Wielu tu pisało, że wyniki są ponad miarę, a styl słaby lub go brak.

0

Przenieś ją z Warszawy do Gdańska to wezmę :)

4

Abstrahując od tego czy karny się należał, to jakie znaczenie ma minuta meczu? Przepisy są takie same przez cały czas spotkania. Jakby to był 20 minuta to powinno się dyktować rzyt karny?

1

Frekwencja na meczach Barcy B? Przecież na tych meczach i tak jest więcej kibiców gości niż naszych.

1

On go dotknął, a nie popchnął.

1

Vazquez zachował się taj jak robi to zawsze. Poczuł dotyk dłoni rywala na plecach i ugięły mu się nogi, on padania ma w genach. Gdyby chociaż spróbował się zastawić to może wyglądałoby to trochę bardziej naturalnie.

0

Dobry+ dla obrońcy, który udawał krycie przy trzecim golu?

0

Perfekcyjny w lidze. W LM od początku wyglądało to mało przekonująco.

0

Czy taniej to nie wiem.

0

Pomysł dobry, ale skończy się tym, że powstanie masa klubów satelickich.

0

W 2014 tej dogrywki nie powinno być.

25

Przecież tak wygląda cały ten "sport"...

1

Najwięcej bloków miał Hakeem Olajuwon, Bola nie ma nawet w najlepszej 10 blokujących.

0

To nie był jego pierwszy gol z przewrotki.

0

Żadne z nich nie trwa minutę.

0

Tak naprawdę to hinduskie:) Arabowie je tylko rozpowszechnili.

0

Te twoje 55 w nicku to jakie cyfry?

4

Widzę, że nie wszyscy załapali :)

5

Lejąca się litrami krew Ci nie przeszkadza?

0

1981 i Camp Nou w budowie?

2

Żeby grać na poziomie 2 ligi dzieciakami to trzeba mieć albo genialne pokolenie albo wzmocnić skład doświadczonymi zawodnikami. To pokolenie genialne niestety nie jest.

0

Skoro myślałeś, że chcesz to goń.

0

Napisał o drużynie, drużyna to nie cały Klub.

0

Pewnie tak, a ziemia jest płaska...

0

PAC-3 (konkretnie to kupiliśmy PAC-3 MSE) to nie wersja Patriota tylko rodzaj samego pocisku. Patriot to system, można w nim używać PAC-3, PAC-2 lub niskobudżetowe Sky-Ceptor (chyba jeszcze nie do końca opracowane). Przez swoją cenę (ponad 6 mln dolarów za sztukę) PAC-3 MSE są przewidziane do zwalczania rakiet. Myślę, że przydałyby się nam też dużo tańsze Pac-2 do zwalczania samolotów.

0

Albo w artykule jest babol, albo musiałby być idiotką żeby wziąć całe 780 tyś od razu. Przy 1 tyś. tygodniowo zgarnie całość w 15 lat, a pożyje raczej trochę dłużej. Jeżeli np. dożyje 70lat to zgarnie ponad 3,6 mln.

4

Kupili, ale offset na poziomie 6% zamówienia (950mln PLN przy 4.75mld $) to kpina i ułomność naszych "negocjatorów".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?