mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Facet ma 74 lata i raczej już odpuszcza, ale przed Mendesem to on był najbardziej wpływowym agentem na świecie. Wiele klubów zlecało mu załatwienie transferów. Praca agenta to nie tylko reprezentowanie zawodników, ale też (może głównie) działanie przy transferach. Koledzy podali tutaj przykład Neymara, z którym Zahavi nie miał nic wspólnego, ale to właśnie do niego szejk zgłosił się, żeby ruszył sprawy z przejściem Brazyliczyka do Paryża.
5
Skoro nie znasz Zahaviego to najwidoczniej mało wiesz o piłce.
Jest agentem m,in. Javiera Mascherano i Teveza. To właśnie Zahavi pomagał Abramowiczowi w budowie Chelsea po tym jak Romek kupił klub.
1
Portugalski Kowalski to Silva czy inny Pereira. Semedo pewnie nawet nie jest w 20 najbardziej popularnych nazwisk.
0
Na głównej nie ma nic o Douglasie...
2
Nie ma we krwi, ale od momentu gdy chciał być trenerem Barcelony, a wybrany został Pep.
0
Kartka prawidłowa. W ich wieku należy karać za bezmyślność.
0
Zdajesz sobie sprawę z tego, że cała masa kuponów na "Fortunie czy innym STS" to są podpuchy, żeby pokazać ludziom, że można wygrać i warto grać?
Chociaż nie twierdzę, że tak jest w tym przypadku.
0
Tak, pisząc komentarz 15 minut przed meczem już widziałem jego przebieg...
Człowieku, myśl trochę.
1
Jaki inny skład dawałby większe szanse na zwycięstwo?
0
Zapytaj Probierza po ilu rozegranych meczach wyłaniany jest mistrz? :)
1
Kiedy Denis grał dobrze? On co najwyżej grywał poprawnie i to tylko wtedy gdy mecz się dobrze układał i całej drużynie szło.
1
W rozstrzygniętych meczach szanse powinien dostawać Alena a nie leniwy Denis. On na boisku wygląda jakby uważał, że ma tylko atakować, jak traci piłkę to wraca sobie truchtem bo chyba w jego mniemaniu od bronienia są inni.
0
Bjoergen nigdy nie była badana przez lekarzy spoza Norwegii. W FIS oni mają tak silną pozycję, że nikt nie jest w stanie tego zweryfikować.
0
Tego się nie dowiesz. Tam papiery na astmę wystawia lekarz kadry :)
Chyba nie wierzysz, że prawie cała ich kadra zachorowała w dzieciństwie na astmę i później tak się ułożyły ich losy, że zostali zawodowymi sportowcami.
18
Skoro w Watfordzie jest osiemnastym napastnikiem to gdzie mu do Barcelony.
0
Jak mają ich złapać skoro oficjalnie to chorzy ludzie, więc mogą brać? Obawa o skutki uboczne? Na jakim Ty świecie żyjesz? To są zawodowi sportowcy, liczy się tylko wynik tu i teraz.
0
Raczej zmienił na takie same, tylko z dłuższymi wkrętami. Źle dobrane buty to raczej wina piłkarza, a nie producenta.
13
5,1 biliona? Ktoś chyba źle przetłumaczył z angielskiego i powinno być 5,1 miliarda.
3
Mówił to chyba o klubach europejskich.
0
Nawałka zrobił swoje i chwała Mu za to, ale wydaje mi się, że lepszym trenerem z zagranicy mielibyśmy szansę nawet wygrać Euro (przy takim układzie meczów jaki się stworzył). Do dzisiaj nie jestem w stanie pojąć jak On wpadł na pomysł, żeby w meczu z Portugalią cofnąć się do obrony w 5 minucie meczu. Po golu Portugalczycy nie wiedzieli co się stało, wystarczyło ich docisnąć i strzelić na 2-0.
0
Probierz to jest parodia trenera. Wszędzie gdzie się pojawiał (poza Jagą) drużyny notowała regres. Jego teorie na temat pracy trenerów zagranicznych w Polsce też są chore - zabierają nam miejsca pracy, ale sam pojechał do Grecji to Grekom miejsca pracy nie zabrał.
Koleś w maju się zorientował, że nasza liga ma podział punktów i gra rundę dodatkową - dla niego obecnym mistrzem Polski jest Jagiellonia, a Legia wygrała jakiś "puchar maja".
0
Krossa dotknął w ramię, a ten zareagował jakby mu nogi urwało.
To mnie zawsze najbardziej wnerwia, jak zawodnik jest ciągnięty albo pchnięty, a podwija po tym nogi jakby dostał wślizg w kolana.
3
Poprzedni konkurs wygrał Wellinger, który skakał najrówniej w treningach i kwalifikacjach :)
1
Zawodnik nie ma obowiązku chować rąk za siebie (nazywanie tego naturalnym ułożeniem ciała to po prostu głupota) co nie zmienia faktu, że Ramos wiedział, że dostanie w rękę i świadomie ją napiął, poszerzył obrys ciała, za to jest karny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To byłoby bez znaczenia. Real zagrałby ten mecz rezerwami :)
1
Jak zobaczysz ile zarabiają obrońcy to już tak marnie nie wygląda.
0
Jeszcze to samo musi uznać TAS i sąd w Hiszpanii...
0
Bardzo dobrze. Mnie porażki Norwegów chyba nawet bardziej cieszą niż porażki Niemców.
1
Wtedy Ronaldo jeszcze grał na skrzydle.