mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za czasów Małysza Harada wygrał 9 konkursów PŚ i miał dodatkowo 12 miejsc na podium. Jego kariera była w najwyższym punkcie właśnie w czasach rywalizacji z Małyszem. Kasai w tym czasie wygrał 10 konkursów i dodatkowo 21 razy był na podium.
Ahonen w "czasach Małysza": 32 wygrane w PŚ (+67 razy na podium).
Faktycznie "żadne" zagrożenie.
Nie wiem ile masz lat, ale ja mam to szczęście, że praktycznie wszystkie występy Małysza oglądałem. Weź pod uwagę też to, że teraz nasza kadra jest w czołówce jeżeli chodzi o technologię, Małysz miał szczęście jak udało się dobrać smary do nart na poziomie reszty zawodników, nie mówiąc już o "lepszych" kombinezonach Niemców czy Austriaków, które w locie cudownie się "powiększały" i po lądowaniu mieli krok na wysokości kolan a FIS przymykał na to oko.
0
To, że się wyrównał, nie znaczy że jest wyższy niż kiedyś. Jest dużo mniej topowych zawodników niż kiedyś. Teraz w każdym sezonie jest jeden dobry Niemiec, Norweg i Austriak, jak skakał Małysz to te kraje zawsze miały po 2-3 zawodników zdolnych wygrać konkurs w PŚ, do tego dochodzili Finowie (Ahonen, Hautamaeki), Japończycy (Funaki, Harada czy Kasai).
0
Małysz miał eksplozję formy? Był w czołówce PŚ praktycznie przez 10 lat, z tego 4 razy wygrał.
0
Przede wszystkim jaką konkurencję miał Małysz a jaką ma Stoch. Teraz praktycznie nie liczą się Austriacy, brak dobrych Finów i Japończyków. Nasi walczą tylko z Niemcami i Norwegami, czasami wyskoczy jakiś Słoweniec, ale oni zawsze się liczyli.
0
Długo już tym wiceministrem będzie :)
0
Koleś jest wolnym zawodnikiem, to skąd go kupują?
0
Nie zmieniłbyś roboty na 3x lepiej płatną?
0
Nad pomorzem? Może jednak na pomorzu?
0
Takie śmieszne jak twoje "niewyjątka".
2
Naczytałeś się rm.pl.
Wymyśl coś sam.
1
Skoro nie ma, to co miał widzieć i gdzie być?
1
Kovacic tak się zafiksowal na Leo, że Ivan przy pierwszym golu mógł się zatrzymać i zawiązać buty.
0
Za Leo nikt nie da 200mln. On pogra jeszcze na swoim poziomie 2, może 3 lata. Neymar to inwestycja na 7-8 lat więc te 220 mln to wcale nie tak dużo. Taka kwota za Messiego to może być jedynie kaprys jakiegoś Szejka, ale nie odzwierciedla to tego ile On jest wart(oczywiście wiemy, że jest bezcenny, ale dla potencjalnego nabywcy już niekoniecznie).
0
To dosyć logiczne. Iniesta nie jest rozgrywającym, od odejścia Xaviego u nas takiego nie ma.
0
W ten sposób to wartość Leo wynosi "0" bo nikt za Niego oficjalnie nic nie zaoferował.
4
Dzięki, że mnie uświadomiłeś, do tej pory myślałem, że Roni i Messi to jedna i ta sama osoba:)
Szacunek nie musi się przejawiać w oklaskiwaniu. Jak będziesz miał kiedyś okazję być w Madrycie to porozmawiaj z ludźmi, to się przekonasz. Fakt, czekają na zakończenie kariery przez Leo (lub jego odejście z Barcelony), a niemal każdy wie jakiej klasy to piłkarz. Tam zupełni inaczej na to patrzą niż pryszczaci użytkownicy polskich stron, którzy są bardziej Cules niż sami Katalończycy i bardziej Blancos niż jakikolwiek mieszkaniec Madrytu.
0
Czego się spodziewasz w sytuacji gdy Leo podbiega do ich trybuny, całuje herb Barcy i pokazuje jakieś bazgroły na koszulce?
Pokazałeś mały fragment widowni, który miał pełne prawo zareagować tak jak zareagował.
Jako całość kibice Realu doceniają klasę piłkarską Leo.
0
Chyba jednak z 20 goli by zabrakło...
0
Bez Leo i Ronaldo Barca i Real nie osiągnęły tego co im sie udało, więc nie sądzę, żeby ZP tak często wygrywali zawodnicy tych klubów.
9
Dużo tych meczów przeciwko Depor. Chyba gra już w Barcelonie z 50 lat.
0
Te wolne skoro nie wpadły to raczej idealne nie były.
0
UEFA na pewno ma wystarczająco.
2
Fryzura powiadasz... :)
1
Chyba nie zrozumiałeś przesłania tego klasyka. Pomyśl kto i w jakiej sytuacji powiedział te słowa.
3
Sam pomierzyłeś te 99% czy wyszło Ci z jakiegoś tajnego algorytmu?
3
Wczoraj były 2 spalone, więc nie jest jakoś źle.
0
W tej słabej lidze nie widzę dla nich konkurencji. Nikt nie jest w stanie regularnie punktować, a Legia to wykorzystuje.
0
W ostatnich tygodniach? Przecież w takiej np. Ceucie to norma od kilku lat.
5
Chyba nie wierzysz, że to działa?
0
Goal i lateral to nazwy trybun. Zerknij sobie na grafikę stadionu i wiesz wszystko.