0

W tym sezonie na trybunach nie ma Qatar Airways :)

0

Na tej stronie kiedyś znalazłem informację, że Górnik Łęczna jest poważnie zainteresowany Messim, więc wiesz... :)

0

United mają w zasadzie pewny awans, pytanie jakim składem wyjdą...

2

W pucharowej grali z Napoli, Bayernem, Atletico i Juve. Skąd Ty wziąłeś Szachtar i Malmo?

2

Przez cały sezon najlepiej zarabiający deblista uzbierał tyle co singlista za wygranie 1 turnieju(i to nie najwyższej rangi) :)

0

O ligę to raczej nie ma się co martwić, ostatni raz Barca przegrała mecz w sezonie 13/14 :)
Od czasu likwidacji Ciudad Real (2011) do teraz przegrali łącznie chyba 3 mecze (po 1 w sezonie).

0

Ajax - Legia 0:2

2

Gdybyś obejrzał materiał TVP to byś usłyszał, że bogaci się szary Kowalski, co ma tyle wspólnego z prawdą jak teza o płaskiej ziemi.

5

No tak. W Hiszpanii wszystkie gole to cudowne akcje albo strzały z dystansu w samo okienko. Tutaj nigdy obrońcy i bramkarze nie robią błędów...

3

Messi ma mniej goli niż zawodnik z Ekstraklasy :)

0

Ten granatowy taki trochę niebieski, ale pomysł super.

0

Kto w Polsce dostał wcześniej wo za race?

0

Fake, do tego z 2012 roku...

0

Porównanie trochę z d..., bo BBC od dawna nie istnieje.

4

Zbyt późno? Niepotrzebnie, a nie zbyt późno.

0

To był jego trzeci mecz.

1

Kiedy Ramos grał w obronie najlepiej na świecie? Jego oceny są zawyżone przez strzelone gole.
Pique? Dzisiaj poza grą głową fatalny występ.

0

Mamy problem ze środkowymi obrońcami a Ty chcesz grać 3. Kto? Samu, Alba, i Semedo? Do takiego grania jest potrzebnych 3 ŚO żeby to miało sens.

0

Później taki oglądacz skoków będzie oceniał piłkarzy po meczu widzianym jednym okiem.

0

Co jeśli za 20 lat władza uzna, że dzisiejsze służby to gang? Facet pracował w drogówce...
Mam wrażenie, że dla ciebie milicja i SB to jedno i to samo.
Od pałowania ludzi to było ZOMO, nikt drogówki czy kryminalnych nie wysyłał do pacyfikacji strajków.

0

Tutaj masz dużo informacji

http://barcalena.pl/pl/

0

"Lublin" miał więcej finezji.

2

Ta grupa marginesu to m.in. mój sąsiad, który pracował 1,5 roku w milicji i 21 lat w policji. Chore jest wrzucanie wszystkich do jednego wora.

1

Pogoń ma nowego trenera. Może zadziałać "efekt nowej miotły" jak to cz eto się dzieje w naszych klubach...

0

Pochodne to chyba w szkole średniej są...

0

Moim zdaniem teraz była ostatnia podwyżka dla Leo. W 2020, gdy będzie pora na nowy kontrakt będzie miał 33 lata i raczej już nikt nie da Mu więcej niż teraz zarabia, a nie sądzę, że np. Chiny to kierunek, który Leo by interesował.

0

Mieli wtedy transmisje z meczów?

0

Spokojnie, Meksyk też zagra rezerwami.

1

Tu nie widać stosunku faszystów do reszty. Jest tylko porównanie ich ilości :)

8

Naprawdę sądzisz, że ci w maskach i kominiarkach byli tam z pobudek patriotycznych?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?