mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tym sezonie na trybunach nie ma Qatar Airways :)
0
Na tej stronie kiedyś znalazłem informację, że Górnik Łęczna jest poważnie zainteresowany Messim, więc wiesz... :)
0
United mają w zasadzie pewny awans, pytanie jakim składem wyjdą...
2
W pucharowej grali z Napoli, Bayernem, Atletico i Juve. Skąd Ty wziąłeś Szachtar i Malmo?
2
Przez cały sezon najlepiej zarabiający deblista uzbierał tyle co singlista za wygranie 1 turnieju(i to nie najwyższej rangi) :)
0
O ligę to raczej nie ma się co martwić, ostatni raz Barca przegrała mecz w sezonie 13/14 :)
Od czasu likwidacji Ciudad Real (2011) do teraz przegrali łącznie chyba 3 mecze (po 1 w sezonie).
0
Ajax - Legia 0:2
2
Gdybyś obejrzał materiał TVP to byś usłyszał, że bogaci się szary Kowalski, co ma tyle wspólnego z prawdą jak teza o płaskiej ziemi.
5
No tak. W Hiszpanii wszystkie gole to cudowne akcje albo strzały z dystansu w samo okienko. Tutaj nigdy obrońcy i bramkarze nie robią błędów...
3
Messi ma mniej goli niż zawodnik z Ekstraklasy :)
0
Ten granatowy taki trochę niebieski, ale pomysł super.
0
Kto w Polsce dostał wcześniej wo za race?
0
Fake, do tego z 2012 roku...
0
Porównanie trochę z d..., bo BBC od dawna nie istnieje.
4
Zbyt późno? Niepotrzebnie, a nie zbyt późno.
0
To był jego trzeci mecz.
1
Kiedy Ramos grał w obronie najlepiej na świecie? Jego oceny są zawyżone przez strzelone gole.
Pique? Dzisiaj poza grą głową fatalny występ.
0
Mamy problem ze środkowymi obrońcami a Ty chcesz grać 3. Kto? Samu, Alba, i Semedo? Do takiego grania jest potrzebnych 3 ŚO żeby to miało sens.
0
Później taki oglądacz skoków będzie oceniał piłkarzy po meczu widzianym jednym okiem.
0
Co jeśli za 20 lat władza uzna, że dzisiejsze służby to gang? Facet pracował w drogówce...
Mam wrażenie, że dla ciebie milicja i SB to jedno i to samo.
Od pałowania ludzi to było ZOMO, nikt drogówki czy kryminalnych nie wysyłał do pacyfikacji strajków.
0
Tutaj masz dużo informacji
http://barcalena.pl/pl/
0
"Lublin" miał więcej finezji.
2
Ta grupa marginesu to m.in. mój sąsiad, który pracował 1,5 roku w milicji i 21 lat w policji. Chore jest wrzucanie wszystkich do jednego wora.
1
Pogoń ma nowego trenera. Może zadziałać "efekt nowej miotły" jak to cz eto się dzieje w naszych klubach...
0
Pochodne to chyba w szkole średniej są...
0
Moim zdaniem teraz była ostatnia podwyżka dla Leo. W 2020, gdy będzie pora na nowy kontrakt będzie miał 33 lata i raczej już nikt nie da Mu więcej niż teraz zarabia, a nie sądzę, że np. Chiny to kierunek, który Leo by interesował.
0
Mieli wtedy transmisje z meczów?
0
Spokojnie, Meksyk też zagra rezerwami.
1
Tu nie widać stosunku faszystów do reszty. Jest tylko porównanie ich ilości :)
8
Naprawdę sądzisz, że ci w maskach i kominiarkach byli tam z pobudek patriotycznych?