mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3-4 rotacje prawie zawsze zaniżają poziom tak, że nie da się wygrać meczu (m.in. przez to Lucho przegrał ligę, bo myślał, że takie Alaves puknie drugim składem). Myślę, że 2 zmiany to maksimum w przypadku Barcelony, ale za to rotacje powinny dotyczyć każdego zawodnika pierwszego składu.
2
Może po prostu jest tak, że ludzie tam na miejscu widzą to wszystko inaczej niż my tutaj. Może dla nich perspektywa prawdopodobnego powrotu Laporty nie jest niczym dobrym.
0
Nasze stroje zostały wymyślone na wzór tych z FC Basel:)
2
Sponsor to nie właściciel.
2
Dla nich szkoli zawodników cała liga, więc mają łatwiej.
0
Tutaj nie ma starych monet...
0
Najpóźniej za 2-3 lata.
46
" dzięki dwóm bramkĄ"
Skąd Ty to bierzesz? Od jakiegoś dzieciaka, który nie ukończył podstawówki? Jak można walić takie błędy?
0
Marlona też przecież kupił, to nie wychowanek.
0
To tylko deklaracje albo ich ocena sytuacji, podpisów jeszcze nie ma.
0
Ile twoim zdaniem wynosi okres czasu o jaki warto się kłócić?
Jest ustalony termin, znany wszystkim dużo wcześniej. Okienko nie trwa godzinę.
6
"Wystarczy, że wygrają dwa ostatnie mecze" - przecież w tym momencie to jakaś abstrakcja. Cud będzie jak załapią się do baraży.
0
Raczej pokoje bez klamek.
0
Tak na szybko to najbardziej przepłacony jest Harry Maguire.
0
Pod tym względem to chyba nigdy nie opłacało się wygrywać LM.
0
Przecież za 2-3 lata on dostanie nowy kontrakt, pewnie z nową klauzulą.
1
Brutto i netto to nie jednostki. Wracaj do szkoły.
0
Kto gra dziś lepiej? Wszyscy bez pomysłu, woli walki o taktyki.
1
Pod jaką poprzeczkę? Siadł na d...ie przed strzałem.
0
Kogo z tej Turcji byś chciał kupić?
0
Obecna reprezentacja piłkarska jeszcze nie wyszła z grupy na mistrzostwach świata, więc spokojnie z tym zachwytem. Zobaczymy co pokażą w Rosji. Mam nadzieję, że będzie lepiej niż na ostatnich mistrzostwach Europy, gdzie od zachowawczej taktyki Nawałki bolały oczy.
0
Serio pytasz czy nie wyłapałem ironii?
0
Przecież beinsport to eleven.
0
Problem polega na tym, że on nawet w swojej najlepszej formie nie nadaje się do klubu z czołówki. Ma zbyt mało czysto piłkarskich umiejętności, sama ambicja, walka i motoryka to maks jakiś średniak. Sevilla to był dla Niego max możliwości.
0
Kiedyś Leo biegał jak szalony i łapał przez to co najmniej jedną kontuzję mięśniową w sezonie. Później nauczyli go jak się oszczędzać i praktycznie skończyły się kontuzje.
0
Sam sobie zaprzeczasz. Skoro dostaną 200 mln, to raczej nie potrzebują kasy i sprzedaż Lemara nie jest konieczna.
2
Te przepisy powstały dużo wcześniej zanim psg się "wzbogaciło".
2
Pomijając rzetelność tych danych, fakty są takie że wielu Polaków wraca ze Szwecji, bo nie jest tam bezpiecznie. Sam znam dwie rodziny, które pomimo dobrej pracy (jeden kolega był kierownikiem budowy w Kone) postanowiły wrócić. Przez ostatni rok tak się pogorszyła sytuacja, że kobiety w biały dzień boją się same chodzić na zakupy, bo są zaczepiane przez grupy muzułmanów (nie twierdzę, że dochodzi w takich sytuacjach do gwałtów). Najgorsze jest to, że policja ignoruje całą masę zgłoszeń, a do niektórych dzielnic prawie wcale nie wjeżdżają.
0
Iniesta zagrał jeden mecz ligowy (nie patrz na towarzyskie grane bez tępa i jakiejkolwiek intensywności). Na tej podstawie stwierdzasz, że da radę wracać i odbierać piłkę? On nie ma takich nawyków, dodatkowo jego styl gry (drybling i częste ostanie podania) to możliwe straty, po których właśnie trzeba bronić, a On w takich akcjach, po pierwszym podaniu rywali jest już 5-10m za akcją. Wtedy zostanie sam Busi, który nie zawsze zaasekuruje takie sytuacje.
1
Po co Ney miałby robić podobne rzeczy jak Cou czy Dembele? Wiedział, że odejdzie. Barca nie mogła blokować jego odejścia jak BVB czy Liverpool, więc nie musiał jej "przekonywać" do transferu.