mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Goal i lateral to nazwy trybun. Zerknij sobie na grafikę stadionu i wiesz wszystko.
0
To że Legia ma 4x większy budżet to tylko teoria. Kasa idzie też na inne sekcje (judo, boks, kosz, siatkówka). Do tego porównaj koszty wynajmu stadionu od miasta (Legia ponad 9 mln rocznie, Lech poniżej 1 mln).
41
Skoro piszesz "oboje", to jakaś różnica musi być - jedno z nich musi być kobietą...
0
Przetarg potrwa ze 2 lata, a później się go unieważnieni. Wojska specjalne miały dostać śmigłowce bez przetargu, do tej pory ich nie ma. Tutaj masz obietnicę swojego boga:
http://www.defence24.pl/466922,black-hawki-leca-do-wojsk-specjalnych-macierewicz-pierwsze-dostawy-w-tym-roku
0
Gdzie jest 20mld, które były przeznaczone na śmigłowce? Gdzie są obiecane przez Antoniego Blachkawki (5 miało być u nas przed końcem 2016r).
Kasa poszła na rozdmuchany socjal, a śmigłowców jeszcze długo nie będzie.
1
W Realu nie zagra Carvajal.
1
Carvajal nie zagra tylko w jednym meczu. Wliczyli mu chyba do kary mecz z BVB.
0
Ci co grają w okręgówce nie mają nic wspólnego z Barceloną. Escola ma umowę z Barcą tylko na dzieciaki do 12 roku życia.
1
Chyba u św. Piotra...
1
Skąd wiesz jak uderza wolne ojciec CR7?
Jeżeli zaś chodzi Ci o syna Cristiano, to jemu chyba jeszcze nie dopisali 7 do nazwiska :)
1
Co to ma do pieniędzy płaconych przez UEFA za awans i wyniki?
3
Serio myślisz, że byliśmy o klasę słabsi od Juve przez stratę sił w CdR?
2
Np. granie dwumeczu w 1/16 z taką np. Murcią.
Powinien być 1 mecz na boisku niżej notowanej drużyny.
PS
Kolega wyżej pisał o chorym systemie rozgrywek, a nie o samym pucharze.
1
Zanim Ney odejdzie z PSG to Pepa już nie będzie w City. Jeżeli nie zmienił swojego podejścia do zawodu to po maksymalnie 4 sezonach zmieni klub.
21
W Niecieczy mieszka 750 osób, więc frekwencja na poziomie 3 tyś. to raczej nie wstyd. To coś jak niemieckie Hoffenheim, gdzie mieszka 3,5 tyś ludzi, a na meczach jest 25 tyś.
2
Najpierw zrobili to w sezonie 11/12.
1
Tego typu strony są zawsze "antyrządowe". Bez znaczenia kto w danym momencie jest u władzy.
0
Już się wyleczyła, ale odstawała formą od reszty.
0
Jest zgłoszony do LM?
0
Może, jak kiedyś taki klub powstanie.
1
Może miał Glocka 42 .380.
Przetłumaczyli na żywca i tak wyszło...
4
Pewnie Perez posmarował :)
30
"Hiszpania postara się uniknąć Messiego i Neymara".
Jaki wpływ na wynik losowanie mają Hiszpanie, że postarają się uniknąć Argentyny i Brazylii?
0
Nie chciałem być zbyt surowy dla kolejnego "nowego Messiego" :)
13
Ambicja i zaangażowanie to jedno. Drugie to brak umiejętności przyjęcia piłki, brak umiejętności jej prowadzenia w biegu i brak umiejętności celnego podania. Puszczenie sobie piłki i obieganie rywala uda się raz, może dwa razy w meczu, a i tak później boisko okazuje się "za krótkie". On nadaje się tylko na grę z kontry i to w sytuacji 4 na 1, gdzie nie da się nic zepsuć.
2
Ten mecz o wszystko w LE Bilbao gra za tydzień, a kolejna runda Pucharu Króla jest w styczniu, więc raczej im to za bardzo nie przeszkadzało.
0
Jak Deulofeu strzeli w 3 lata 47 goli i zaliczy ponad 30 asyst to może nie będą się różnili...
0
Real tylko podbijał cenę...
1
Ty naprawdę nie widzisz, że chęć reformy sądownictwa (która oczywiście jest potrzebna) jest tylko przykrywką do podporządkowania sądów politykom?
Wyobraź sobie sytuację, że masz firmę i sądzisz się ze skarbem państwa o powiedzmy 100mln. Myślisz, że sędzia, którego przełożonym będzie minister bez wahania zasądzi na twoją korzyść? Szczególnie jeżeli będzie to minister, który już pokazał, że np. prokuratora, który nie prowadzi sprawy po jego myśli potrafi przenieść z Warszawy do jakiejś prokuratury na prowincji.
0
Pan Sumliński nie jest wyrocznią jeżeli chodzi o najnowszą historię Polski. Otwarcie opowiada się pod jednej stronie (jego prawo oczywiście). Wszystkie niejasne i niejednoznaczne fakty interpretuje tak, żeby pasowały do tezy, którą założył. Jeżeli łykasz bezkrytycznie wszystko to co pisze i uznajesz to za prawdę objawioną to gratuluję umiejętności samodzielnego myślenia.