mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na razie Verratti zwalnia każdą akcję, zawsze podaje o jedno tempo za późno.
0
Przecież Honor 8 i P9 to są dokładnie te same telefony.
0
To na co nam taki pewniaczek?
0
Daj linka do zakładu. W fortunie i sts nie widzę.
0
Otwiera drzwi większości, nie tylko Barcelonie.
1
Skąd Barca Go kupiła?
Nie, nie jest naszym wychowankiem.
12
800 tyś. za 10 meczów, a nie za każdy.
0
Zamienił stryjek...
0
Co nie zmienia faktu, że 135mld to mocno wątpliwa suma.
Wg Wikipedii wartość całej akcji to trochę ponad 134 miliony, nie miliardy.
0
Skoro robiliby tylko 50 to przy 8 mln sztuk mamy maksymalnie 400mln. Skąd 135 miliardów?
5
Prędzej maszynka do wydawania pieniędzy niż ich robienia. Dla nich kluby to kaprys, zarabiają na czym innym.
1
Teraz na rachunkach nie ma ośmiorniczek, pojawiła się pozycja "salonik".
1
Problemy z ortografią to wymówka dla lenistwa.
0
Przed 1939 Niemcy anektowały tylko Austrię, więc stwierdzenie "Niemcy brały co chciały" jest trochę na wyrost.
0
W Madrycie widzę -7, więc nie tak źle :)
0
Czasami szkoda, że nie można "minusować" komentarzy.
0
Przecież nic się nie zmieniło.
0
Z OM to już raczej zagrał... :)
0
Wystawić Paco i po problemie. Luis nawet jak będzie uważał to i tak "zdolny inaczej" sędzia może Mu pokazać kartkę.
10
Legia - Bayern 4-1 (U-15). Mały rewanż za blamaż starszych kolegów :)
0
Sofia Ennaoui, najlepsza nasza biegaczka na 800 i 1500m.
0
Busi ma sam bronić w pomocy?
1
On mógł mieć każdego. Przynajmniej tak gada.
1
Dziesiątki razy?
1
Przecież w nożnej taki przepis jest tylko nikt go nie przestrzega, a sędziowie przymykają oko.
0
Fortuna nie jest polska:)
2
Podobnie rzecz ma się z Gomesem :)
Na treningach magik, w meczu pełne portki.
0
To się stało na ulicach miasta. Za to nikt klubu nie może ukarać.
0
Fakty są takie, że na ostatniej zmianie w innych sztafetach biegły zawodniczki ze światowego topu, a my nie mamy takiej ani jednej. (taka Domraczewa to by mogła sama przebiec 4 zmiany, a i tak miałaby lepszy czas od naszej sztafety). Nie ważne, która z naszych biegłaby ostatnia, efekt byłby podobny.
8
Nie ma czegoś takiego jak "podwójne liczenie bramek na wyjdzie". Co by się w takiej sytuacji działo, gdyby padały wyniki np. 1-0 i 3-1?
Wtedy przy "podwójnych bramkach" byłby remis 3-3 i kto miałby awansować?
Te podwójne bramki to błąd nagminnie popełniany przez polskich komentatorów.