0

Na razie Verratti zwalnia każdą akcję, zawsze podaje o jedno tempo za późno.

0

Przecież Honor 8 i P9 to są dokładnie te same telefony.

0

To na co nam taki pewniaczek?

0

Daj linka do zakładu. W fortunie i sts nie widzę.

0

Otwiera drzwi większości, nie tylko Barcelonie.

1

Skąd Barca Go kupiła?
Nie, nie jest naszym wychowankiem.

12

800 tyś. za 10 meczów, a nie za każdy.

0

Zamienił stryjek...

0

Co nie zmienia faktu, że 135mld to mocno wątpliwa suma.
Wg Wikipedii wartość całej akcji to trochę ponad 134 miliony, nie miliardy.

0

Skoro robiliby tylko 50 to przy 8 mln sztuk mamy maksymalnie 400mln. Skąd 135 miliardów?

5

Prędzej maszynka do wydawania pieniędzy niż ich robienia. Dla nich kluby to kaprys, zarabiają na czym innym.

1

Teraz na rachunkach nie ma ośmiorniczek, pojawiła się pozycja "salonik".

1

Problemy z ortografią to wymówka dla lenistwa.

0

Przed 1939 Niemcy anektowały tylko Austrię, więc stwierdzenie "Niemcy brały co chciały" jest trochę na wyrost.

0

W Madrycie widzę -7, więc nie tak źle :)

0

Czasami szkoda, że nie można "minusować" komentarzy.

0

Przecież nic się nie zmieniło.

0

Z OM to już raczej zagrał... :)

0

Wystawić Paco i po problemie. Luis nawet jak będzie uważał to i tak "zdolny inaczej" sędzia może Mu pokazać kartkę.

10

Legia - Bayern 4-1 (U-15). Mały rewanż za blamaż starszych kolegów :)

0

Sofia Ennaoui, najlepsza nasza biegaczka na 800 i 1500m.

0

Busi ma sam bronić w pomocy?

1

On mógł mieć każdego. Przynajmniej tak gada.

1

Dziesiątki razy?

1

Przecież w nożnej taki przepis jest tylko nikt go nie przestrzega, a sędziowie przymykają oko.

0

Fortuna nie jest polska:)

2

Podobnie rzecz ma się z Gomesem :)
Na treningach magik, w meczu pełne portki.

0

To się stało na ulicach miasta. Za to nikt klubu nie może ukarać.

0

Fakty są takie, że na ostatniej zmianie w innych sztafetach biegły zawodniczki ze światowego topu, a my nie mamy takiej ani jednej. (taka Domraczewa to by mogła sama przebiec 4 zmiany, a i tak miałaby lepszy czas od naszej sztafety). Nie ważne, która z naszych biegłaby ostatnia, efekt byłby podobny.

8

Nie ma czegoś takiego jak "podwójne liczenie bramek na wyjdzie". Co by się w takiej sytuacji działo, gdyby padały wyniki np. 1-0 i 3-1?

Wtedy przy "podwójnych bramkach" byłby remis 3-3 i kto miałby awansować?

Te podwójne bramki to błąd nagminnie popełniany przez polskich komentatorów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?