0

Zapytał koleś zaczynający zdanie od "xD"...

1

Przecież on jej nie zgasił tylko przycisnął do ziemi. Zgaszenie polega na przyjęciu piłki na stopę, a nie pod.

15

Robisz ankietę do tej pracy? Jeżeli tak, to jest ona załącznikiem i nie wlicza się do liczby stron. Ankieta to ankieta, nie ma nic wspólnego z wykresami i tabelami.

0

Pamiętaj, że to jest roczna stopa. Ludzie często biorą tam pożyczki na 2-3 tygodnie, więc wtedy masz 6%. Jest to chore, ale różne rzeczy ludzi spotykają.

0

Węgrzyna to jeszcze da się słuchać. Takiemu Mielcarskiemu jak komentuje mecze Legii to się głos łamie jak Legia strzela gola. Wczoraj jak Vesovic był faulowany to wg pana eksperta jego winą było, że sędzia nie zagwizdał bo się nie przewrócił i kontynuował akcję. Przy faulu na Niezgodzie (dostał drugą żółtą za symulkę), jak już powtórki pokazały, że był kontakt to okazało się, że to jego wina bo przebiegł jeszcze jeden krok (chociaż Pan Grzegorz naliczył ich kilka).

1

Nie po to są niemal filią City, żeby się wyprzedawać.

1

Muzułmanin, św. Piotr? Coś tu nie gra.

0

Dawna gwiazda Barcelony? Kiedy On był gwiazdą w naszym Klubie? Przecież ledwie ocierał się o pierwszy skład.

1

Fila mniej markowe od NB?

0

Gomes ma z trybun wejść?

0

Brutto, a nie na rękę.

1

Złapać na faul ofensywny.

3

Było blisko pobicia frajerstwa pierwszej drużyny.

0

Jest tylko na mobilnej.

0

Może Wenger też chciał odejść po mistrzostwie i dlatego czekał :)

0

Żeby to nie był taki powiem jak w MU po odejściu SAFa.

0

Nie dopisałeś "Nie sądzę" czy tak ja wielu tutaj "Nie sondze"...

2

Sprawdź jeszcze raz, taki zawodnik nie istnieje.

6

Właśnie na tym polega rotacja składem. 1-2 zmiany co mecz, żeby rezerwowy mógł grać w otoczeniu zawodników z podstawowej jedenastki, a nie wrzucanie 5 nieogranych graczy do składu.

3

Jak się miało tych wiosek prawie 2 tyś. to zajmowało to więcej czasu :)

1

Przecież WP robi tylko przedruki z zagranicznych mediów, jak tam piszą głupoty to oni to powielają.

0

Wtedy nie był. Przyszedł z CA Juventus w lipcu 1999, więc w 2002 nie miał jeszcze rozegranych 3 lat dla Barcelony.

0

Wymiana składu to rotacje?

0

Ma wygrać Zamorrę i dlatego dostał do pomocy eksperymentalną obronę?

1

Po 45 min. będzie 3-0 to nawet Leo już nie pomoże.

0

To nie ma nic wspólnego z rotacjami, które polegają na ciągłej wymianie po 1-2 (czasami 3) w meczach. To co zrobił teraz to nic innego jak wrzucenie rezerwowych na minę.

1

Ta odwaga skończy się jakimś 3-0 dla Celty.

1

Eleven to niby co jak nie Bein?

0

Dybie na jego posadę :)

1

Jeżeli Ty uważasz, że mecz był słaby to widziałeś tej piłki jeszcze mniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?