mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wtedy masz iść do kościoła, a później na spacer. Nie po to zrobili wolną niedzielę, żeby jakieś zloty organizować :)
0
Niesprawiedliwe, ale z czyjej perspektywy? Jeżeli z naszej, to może lepiej oba mecze rozegrać w Londynie?
Skoro każda drużyna woli grać u siebie, to chyba lepiej grać dodatkowe 30minut przy swoich kibicach niż obcych.
1
Nie mają władzy to nie mogą ich przeforsować. Jak będzie prezydent z PiS to jego pierwszą decyzją będzie lokalizacja kolejnych pomników. Chyba, że do tego czasu MON przejmie ustawą kolejne tereny "ze względu na ich ważną rolę w strategii obronnej stolicy" i postawi tam pomniki decyzją wojewody.
1
2 holendrska.
0
Tak, a Nawałka Dudka nie powołał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
On nie ma problemów w defensywie, tylko totalnie olewa grę obronną. Zawsze jak grał to wyglądało jakby uważał, że od bronienia są inni.
0
Teraz to On jest Romanczuk.
4
Źle przetłumaczyłeś, a teraz motasz.
0
Nie ostatnie gole, tylko najpóźniejsze.
1
Niemcy i Francuzi raczej kibicują swoim klubom, a nie Barcelonie. Taki marketing ma sens w krajach, gdzie piłka stoi na niższym poziomie.
0
Canal+
0
Myślę, że napisanie, że koszykarze wygrali z Crveną Zvezda byłoby bardziej zrozumiałe dla większości ludzi tutaj niż wygrana z Estrella Roja :)
0
Jakby się przejmował lekcjami to by nie napisał "zajmię". Kurcze, przecież takie słowo nie istnieje.
1
Akurat szejk ma gdzieś czy odzyska kasę, a nawet pewnie tego nie bierze pod uwagę. PSG to jego kaprys, stać go. Pieniądze zarabia na czym innym i to w zupełnie innej skali.
0
Tobie też chyba się spacja blokuje. "Nie sprawna"?
0
Są pewne różnice. Była klauzula (Barca nie miała nic do gadania) teraz nie ma, szejk ma praktycznie nieograniczone zasoby, a Barca wydała i tak już za dużo(skąd wziąć kasę?).
Poza tym, co by się nie działo to szejk go do nas nie puści - on traktuje to bardzo ambicjonalnie, szczególnie po 6-1.
1
Szejka stać, żeby trzymać Neya na trybunach do końca kontraktu tylko po to, żeby pokazać innym, że nie z nim takie numery.
0
W naszej lidze interpretacja ręki jest trochę inna niż w zaleceniach ulega.
7
Z tych cegiełek to już można mur zbudować, a on się trzyma na stołku.
0
To jest też dla sędziów problem, bo uefa ma swoje wytyczne co do ręki w polu karnym, a nasza liga swoje.
1
Efektywność to chyba właśnie wyniki...
1
Od wielu lat na tym polega F1.
12
Zimne.
0
Wiesz ile to 1 metr?
2
Samolubna gra, złe rozwiązywanie akcji, brak umiejętności podania. Żartujesz chyba.
1
Przecież wiadomo o co chodzi...
22
Jakim on był bohaterem?
0
Jednak w 1998 Mistrzostwo Świata i w 2000 Mistrzostwo Europy zdobyli. Wtedy nie byli słabym narodem?
0
Właśnie... 3 sezony temu. Teraz Juve to cień tamtej drużyny.