0

Wtedy masz iść do kościoła, a później na spacer. Nie po to zrobili wolną niedzielę, żeby jakieś zloty organizować :)

0

Niesprawiedliwe, ale z czyjej perspektywy? Jeżeli z naszej, to może lepiej oba mecze rozegrać w Londynie?
Skoro każda drużyna woli grać u siebie, to chyba lepiej grać dodatkowe 30minut przy swoich kibicach niż obcych.

1

Nie mają władzy to nie mogą ich przeforsować. Jak będzie prezydent z PiS to jego pierwszą decyzją będzie lokalizacja kolejnych pomników. Chyba, że do tego czasu MON przejmie ustawą kolejne tereny "ze względu na ich ważną rolę w strategii obronnej stolicy" i postawi tam pomniki decyzją wojewody.

1

2 holendrska.

0

Tak, a Nawałka Dudka nie powołał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

On nie ma problemów w defensywie, tylko totalnie olewa grę obronną. Zawsze jak grał to wyglądało jakby uważał, że od bronienia są inni.

0

Teraz to On jest Romanczuk.

4

Źle przetłumaczyłeś, a teraz motasz.

0

Nie ostatnie gole, tylko najpóźniejsze.

1

Niemcy i Francuzi raczej kibicują swoim klubom, a nie Barcelonie. Taki marketing ma sens w krajach, gdzie piłka stoi na niższym poziomie.

0

Canal+

0

Myślę, że napisanie, że koszykarze wygrali z Crveną Zvezda byłoby bardziej zrozumiałe dla większości ludzi tutaj niż wygrana z Estrella Roja :)

0

Jakby się przejmował lekcjami to by nie napisał "zajmię". Kurcze, przecież takie słowo nie istnieje.

1

Akurat szejk ma gdzieś czy odzyska kasę, a nawet pewnie tego nie bierze pod uwagę. PSG to jego kaprys, stać go. Pieniądze zarabia na czym innym i to w zupełnie innej skali.

0

Tobie też chyba się spacja blokuje. "Nie sprawna"?

0

Są pewne różnice. Była klauzula (Barca nie miała nic do gadania) teraz nie ma, szejk ma praktycznie nieograniczone zasoby, a Barca wydała i tak już za dużo(skąd wziąć kasę?).
Poza tym, co by się nie działo to szejk go do nas nie puści - on traktuje to bardzo ambicjonalnie, szczególnie po 6-1.

1

Szejka stać, żeby trzymać Neya na trybunach do końca kontraktu tylko po to, żeby pokazać innym, że nie z nim takie numery.

0

W naszej lidze interpretacja ręki jest trochę inna niż w zaleceniach ulega.

7

Z tych cegiełek to już można mur zbudować, a on się trzyma na stołku.

0

To jest też dla sędziów problem, bo uefa ma swoje wytyczne co do ręki w polu karnym, a nasza liga swoje.

1

Efektywność to chyba właśnie wyniki...

1

Od wielu lat na tym polega F1.

12

Zimne.

0

Wiesz ile to 1 metr?

2

Samolubna gra, złe rozwiązywanie akcji, brak umiejętności podania. Żartujesz chyba.

1

Przecież wiadomo o co chodzi...

22

Jakim on był bohaterem?

0

Jednak w 1998 Mistrzostwo Świata i w 2000 Mistrzostwo Europy zdobyli. Wtedy nie byli słabym narodem?

0

Właśnie... 3 sezony temu. Teraz Juve to cień tamtej drużyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?