mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skąd masz takie informacje? Z orlika?
0
Dzięki sędziemu? Raczej dzięki głupocie Roberto.
0
Oglądałeś ostatnie mecze tego przeciętniaka? Mają najwięcej zdobytych punktów w 2018 roku, dominują prawie w każdym meczu. Jak uda im się utrzymać skład to w przyszłym sezonie będą grać o czołowe miejsca, może nie o 1, ale o 3-4 spokojnie.
0
Myślisz, że u nas też grałby za 1,5mln?
Raiola spokojnie wyciągnąłby z 3-4 mln przy pierwszym kontrakcie.
2
Jak chcą odmłodzić skład to powinni zacząć od Robbena i Francka.
1
Będzie 5 graczy na 4 pozycje, więc jakie siedzenie na ławce w co drugim meczu?
0
Typowy błąd spotykany na la rambli, tak samo jak końcówka ę w trzeciej osobie.
4
I tak połowa powie, że Rakitc to nie poziom Barcelony.
0
Zarząd Jagi zaakceptował flagi na podstawie zdjęć. Odwidziało im się godzinę przed meczem.
0
Do meczu w Poznaniu Legia będzie już pewna mistrzostwa.
0
W naszym wykonaniu to będzie bardziej 532 niż 352.
0
U nas nikt ich nie ruszy. Nie ważne kto będzie rządził, nie będzie miał takich "jaj" jak Żelazna Dama.
1
W Anglii problem rozwiązał rząd a nie związek piłkarski.
0
Prokuratura umorzy sprawę po 3 dniach.
0
Oprawy Barcelony i Realu są przygotowane przez kluby a nie przez kibiców.
4
Na jakiej podstawie wyraża swoją opinię skoro nie oglądał?
1
To idź z tego orlika do jakiegoś klubu i się pokaż. Pewnie naszą ligę wciągasz nosem, ale szkoda ci czasu.
1
Pijany znowu.
0
On postawił znak równości, a kolega minus.
0
Nemar potrafił ograć przeciwnika praktycznie w miejscu, Dembele potrzebuje przestrzeni żeby się rozpędzić i wyprzedzić rywala, a biorąc pod uwagę, że w meczach z nami zawsze jest zageszczona obrona to nie ma na to miejsca. Dla mnie on jest takim Deulofeu z lepszą techniką. Jeżeli faktycznie EV nie widzi bo w składzie, to jaki może być inny powód niż to, że jego styl nie pasuje do gry Barcelony.
8
Tak to jest jak się na siłę kupuje zawodnika, który kompletnie nie pasuje do stylu drużyny. Został kupiony, żeby zatrzeć złe wrażenie po stracie Neymara i teraz jest problem co z Nim zrobić.
0
Teraz powiedzą Ci wszystko co chcesz żebyś tylko podpisał.
0
Frankowski na varze, jak Wisła strzeli to gola się anuluje.
2
Widziałem też 4 faule Pjanica na żółte kartki.
0
5 i 6? Jeszcze rok temu było ich ponad 20 z każdej szkółki. Chyba coś źle policzyłeś. Pisałem o wychowankach w 1 lidze, a nie tylko w tych dwuch drużynach.
1
Sprawdź ilu wychowanków obu klubów gra na poziomie 1 ligi. Wtedy okaże się, że wcale nie ma wielkiej różnicy.
0
Drugi mecz z rzędu sędziowie robią wszystko żeby nie dać lechowi czerwonej kartki.
0
Górnik nic wielkiego nie gra. To Lech broni jak w B-klasie.
0
Kilka dni temu ktoś tu pisał o awansie hokeistów. Nie wiem ma jakiej pdstawie skoro oni w tej grupie najsłabiej jeżdżą na łyżwach, przez to są wolniejsi od reszty i łapią głupie kary.
0
No popatrz, połowa trwała 45 minut, a var był raz, a nie 9.