0

Skąd masz takie informacje? Z orlika?

0

Dzięki sędziemu? Raczej dzięki głupocie Roberto.

0

Oglądałeś ostatnie mecze tego przeciętniaka? Mają najwięcej zdobytych punktów w 2018 roku, dominują prawie w każdym meczu. Jak uda im się utrzymać skład to w przyszłym sezonie będą grać o czołowe miejsca, może nie o 1, ale o 3-4 spokojnie.

0

Myślisz, że u nas też grałby za 1,5mln?
Raiola spokojnie wyciągnąłby z 3-4 mln przy pierwszym kontrakcie.

2

Jak chcą odmłodzić skład to powinni zacząć od Robbena i Francka.

1

Będzie 5 graczy na 4 pozycje, więc jakie siedzenie na ławce w co drugim meczu?

0

Typowy błąd spotykany na la rambli, tak samo jak końcówka ę w trzeciej osobie.

4

I tak połowa powie, że Rakitc to nie poziom Barcelony.

0

Zarząd Jagi zaakceptował flagi na podstawie zdjęć. Odwidziało im się godzinę przed meczem.

0

Do meczu w Poznaniu Legia będzie już pewna mistrzostwa.

0

W naszym wykonaniu to będzie bardziej 532 niż 352.

0

U nas nikt ich nie ruszy. Nie ważne kto będzie rządził, nie będzie miał takich "jaj" jak Żelazna Dama.

1

W Anglii problem rozwiązał rząd a nie związek piłkarski.

0

Prokuratura umorzy sprawę po 3 dniach.

0

Oprawy Barcelony i Realu są przygotowane przez kluby a nie przez kibiców.

4

Na jakiej podstawie wyraża swoją opinię skoro nie oglądał?

1

To idź z tego orlika do jakiegoś klubu i się pokaż. Pewnie naszą ligę wciągasz nosem, ale szkoda ci czasu.

1

Pijany znowu.

0

On postawił znak równości, a kolega minus.

0

Nemar potrafił ograć przeciwnika praktycznie w miejscu, Dembele potrzebuje przestrzeni żeby się rozpędzić i wyprzedzić rywala, a biorąc pod uwagę, że w meczach z nami zawsze jest zageszczona obrona to nie ma na to miejsca. Dla mnie on jest takim Deulofeu z lepszą techniką. Jeżeli faktycznie EV nie widzi bo w składzie, to jaki może być inny powód niż to, że jego styl nie pasuje do gry Barcelony.

8

Tak to jest jak się na siłę kupuje zawodnika, który kompletnie nie pasuje do stylu drużyny. Został kupiony, żeby zatrzeć złe wrażenie po stracie Neymara i teraz jest problem co z Nim zrobić.

0

Teraz powiedzą Ci wszystko co chcesz żebyś tylko podpisał.

0

Frankowski na varze, jak Wisła strzeli to gola się anuluje.

2

Widziałem też 4 faule Pjanica na żółte kartki.

0

5 i 6? Jeszcze rok temu było ich ponad 20 z każdej szkółki. Chyba coś źle policzyłeś. Pisałem o wychowankach w 1 lidze, a nie tylko w tych dwuch drużynach.

1

Sprawdź ilu wychowanków obu klubów gra na poziomie 1 ligi. Wtedy okaże się, że wcale nie ma wielkiej różnicy.

0

Drugi mecz z rzędu sędziowie robią wszystko żeby nie dać lechowi czerwonej kartki.

0

Górnik nic wielkiego nie gra. To Lech broni jak w B-klasie.

0

Kilka dni temu ktoś tu pisał o awansie hokeistów. Nie wiem ma jakiej pdstawie skoro oni w tej grupie najsłabiej jeżdżą na łyżwach, przez to są wolniejsi od reszty i łapią głupie kary.

0

No popatrz, połowa trwała 45 minut, a var był raz, a nie 9.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?