0

Przecież ten strzał nie leciał w światło bramki to co miałby Szczęsny wyjmować?

0

Nawalka się obsrał jak trener Duńczyków po meczu powiedział, że Polskę łatwo przeczytać bo zawsze gra tak samo. Od tego czasu zaczął kombinować z ustawieniem.

1

Lewy to nie Messi, sam sobie akcji nie zrobi. Pomoc nie istnieje, to czego od Niego chcieć. Nie dostał nawet jedego dobrego podania.

0

Nawałka nie umie inaczej.

0

Cionek nie mieszka w Polsce. Mem żonę może sobie deportować.

0

Chcieli Bednarka to mają.

0

Milik jest aż nadto widoczny.

10

Do tej pory żadna drużyna na mistrzostwach nie pokazała w ataku mniej niż nasza.

1

Regres formy Milika jest przerażający.

0

Bednarek też nie umie.

0

Póki co miał same nieudane akcje i po swoich stratach nie wracał co przy grze w 10 jest raczej kiepskie.

0

Zdjął kolesia, który psuł wszystkie akcje i miał same złe wybory.

2

Lech chciał, Kądzior nie.

5

Damian Kądzior, nie Kedzior.

0

Białkowski, Cywka czy Małecki też coś tam pograli chociaż wiadomo, że do Brazylijczyków im brakuje.

0

Skoro się śmieje z porażki swojej drużyny to słusznie nie został powołany.

8

Gdyby nie var to nie byłoby tylko gola Lewego bo mecz potoczyłby się zupełnie inaczej.

15

Pamiętaj, że tam do monitora nadal będą biegać hiszpańscy sędziowie:)

0

Gdyby nie ta ręka to by piłki nie przyjął.

0

Iwański to Ty?

0

Komentarz usunięty

0

Bednarek musi się nauczyć, że jak inny obrońca ma piłkę to trzeba się ruszyć i wyjść na pozycję a nie gapić się i czekać niewiadomo na co.

0

Gra w kadrze juniorskiej to chyba papiery Niemca ma.

0

On żadych badań pod kątem ustalenia wieku nie przechodził.

0

Ile miałeś tych ocen przez cały rok skoro jedną tak zaniżyła średnią?

0

Jeżeli prawdą jest, że Real daje mu 7mln rocznie to raczej ich nie przebijemy.

0

Ja tam widzę 6 z Realu i 4 z Barcelony.

0

Przed każdym mundialem było dokadnie odwrotnie. Tworzono piłki mające utrudnić obronę bramkarzom.

0

Widziałeś gdzieś zgodę Atletico na transfer?
Nie, bo takiej nie ma, więc póki nie wpłynie klauzula mogą nas skarżyć do uefy.
Skoro Barca oficjalnie potwierdziła transfer Deulofeu, to znaczy że nic nie było robione bez jej zgody.

0

To znaczy, że dogadali się z poprzednim klubem. Stanowisko Atletico jest jasne - AG nie jest na sprzedaż, a klauzuli nikt nie wypłacił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?