0

Skąd wiesz jakie premie i za co mają dostać nasi?
Może był warunek, że muszą wyjść z grupy...

0

To nie kawał. Poza zwrotem "zapisz nas" to w całości rzeczywistość.

2

Teraz Perez szuka pretekstu jak się pozbyć Julena, bo Loew może być do wzięcia...

1

Higuain tą 100 to chyba zmarnował przy wyniku 1-1.

0

One nie są nowe. Seria wyszła jakieś 2 lata temu.

0

Jak można zadać tak durne pytanie?

0

Komentarzu?

0

Obaj nie oboje, to raz. Póki co Neuer nic nie zawalił, więc po co ma go zmieniać? To nie jest mecz o pietruszkę, żeby grać rezerwami.

0

Przecież oni co rok kupują kilku zawodników.

0

Masz 100% racji. Mam kolegę, który teraz warczy na City, że kupują kogo chcą i nie liczą się z kasą. On sam kibicuje Chelsea (oczywiście od czasu jak przejął ich Romek) i jak mu przypomnieć, że wtedy to oni kupowali kogo chcieli, a inni tylko na to patrzyli to udaje, że nie pamięta.

0

Te zwody w obronie mogą mu już się nie udać. Teraz każdy rywal będzie się tego spodziewał i będzie śmierdziało stratą.

0

Są miejsca parkingowe, które można wykupić od miasta, ale nie wiem czy taka możliwość nie dotyczy tylko konkretnego samochodu (wtedy jest tabliczka z nr rej.)

0

Braci czy sióstr Wachowskich?

1

Wprowadzanie piłki do gry przez obrońcę to podanie do partnera, który piłkę chce dostać, a nie wchodzenie z piłką w przestrzenie, gdzie strata jest praktycznie pewna, bo rywale podejdą bliżej a kierunki podania będą nadal pozamykane.
Myślisz, że Kolumbijczycy przypadkiem zostawiali przed nim tą wolną strefę? Oni właśnie czekali aż tam wejdzie w piłką, żeby go spresować i ruszyć z kontrą. W tej "analizie" widać, że zawsze trzech ich zawodników stoi szerzej, żeby go tam wpuścić.

1

Do kogo on miał grać jak wszyscy byli pochowani za rywalami albo kryci? Nikt nie wychodził do podania.

1

Chorwaci już chyba podali, że 10 z pierwszej jedenstki nie zagra.

0

Krycha szczególnie ogarniał przy drugim golu...

Akurat Pazdan już nie raz pokazał, że na to "wielkie granie" to nadaje się jako jeden z niewielu w naszej kadrze.
Ta analiza jest na poziomie gimnazjalisty. Czepianie się Pazdana o nie wchodzenie w wolną przestrzeń świadczy o braku podstawowej wiedzy tego "eksperta" - każe wejście Pazdana w te "chmurki" to doskok co najmniej dwóch Kolumbijczyków i pewna strata. W tym czasie Rybus jest z przodu, Bednarek na środku, Krycha i Góralski za pierwszą linią rywali - autostrada do naszej bramki otwarta.

0

Cavaniego to tam bardziej "uchylił" rosyjski zawodnik. Sam może by nie zdążył :)

0

Jakby na to nie patrzeć to skutecznością karnych CR bije Leo na głowę. Jak Messi podchodzi do karnego i strzeli to zawsze mam poczucie ulgi, że się udało.

10

Nie, ale można zajechać zawodników i to właśnie się stało.

1

Żeby grać jak Iran trzeba być przygotowanym tak jak oni. Naszych Nawałka i jego sztab przygotował na 30 minut gry.

2

W Hiszpanii varu nadal będą używać hiszpańscy sędziowie. Na cuda bym nie liczył.

0

Mają dobre przygotowanie fizyczne, nasze leży.

2

Niezłe czasy. Polski kibic marzy żeby nasza drużyna grała chociaż tak jak Iran czy Maroko.

0

Jego cenę przede wszystkim obniżyła katastrofalna gra w meczach z Realem. To głównie przez jego zmarnowane setki Bayern odpadł.

2

Kiedyś wytrzymywali 70 minut bo przyjeżdżali na zgrupowania z formą przygotowaną przez swoich trenerów klubowych. Zgrupowania trwały tydzień i tam się nie pracowało nad siłą, szybkością itd. Teraz nasi spece mieli piłkarzy przez miesiąc i efekty widać.
PS
Pazdan już mówi, że "przyjdzie czas żeby opowiedzieć o przygotowaniach", więc coś na rzeczy jest. Były sygnały z obozu, że trenują ciężej niż przed ostatnim Euro, więc może po prostu ich zajechali.

1

Pytanie czy nadal byśmy byli w gronie tych 16,6% gdyby tak zorganizować globalne eliminacje i nasi musieliby grać z drużynami z Afryki czy Ameryki Pd.

0

To pytanie do Pana Adasia...

0

Na selekcjonera jest potrzebny ktoś z charyzmą i jajami. Magiera mi tu nie pasuje.

0

Glik przez te 15 minut miał 3 akcje do zrobienia wślizgu. Nie zrobił żadnego, było widać, że się waha. Bał się upaść na rękę i obciążyć bark?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?