4

Najgorzej jak jest nieskuteczny.

0

Może nie chciał być Niemcem...

Poza tym u nich trzeba mieszkać minimum 8 lat.

0

Np. to, że za 2 lata ceny za zawodników mogą być dwa razy wyższe?
Szczególnie w Anglii, gdzie dochody klubów z roku na rok rosną.

0

Jednak z tą geografią kiepsko :)

1

Jam jest...

1

Pokazuje same matki i dzieci, bo ojcowie i bracia lepiej pływali i już są daleko...

0

Grać może, czy z powodzeniem tego nie wiadomo...

5

To oczywiste, że żaden polityk nigdy nie zostanie postawiony przed Trybunałem Stanu. Oni mogą na siebie bluzgać, ale wiedzą, że taki precedens spowoduje, że ukręcą bat na samych siebie, bo każdy ma swoje za uszami.

0

To byłoby 3-0, to gorszy wynik niż 4-1....

1

Tak, 1000. W minutę na basenie.

0

Inter nic nam nie zrobił. Nie było żadnego obowiązku wykupu.

0

Leśny to akurat miał furę szczęścia. Gdyby nie fuksiarski awans do LM to dzisiaj Legia byłaby tam gdzie Wisła Kraków po erze Cupiała. Leśny wydawał lekką ręką kasę, której jeszcze nie zarobił. Wszystko miał ustawione pod awans, żeby później wyjąć z klubu swoje 20 baniek i się zawinąć. Gdyby się nie udało to nic nie tracił, swojej kasy w klub nie włożył.

0

Dużo racji ma, ale prawda jest też taka, że od odejścia Leśnodorskiego Stano został odcięty od informacji z klubu i bardzo mu to doskwiera.

0

Na co mieli czekać z Magierą? Do czasu aż straty w lidze będą niemożliwe do odrobienia?

0

Leśny niczym nie ryzykował to miał jaja. Jakby włożył w klub swoją kasę to działałby inaczej. Wziął 20 mln i się ulotnił, a kukułcze jaja jak np.800 tyś euro kontraktu Jędrzejczyka zostały.

0

Jakie wartości? Cała trójka zawsze gra na podniesienie kontraktu.

0

Jordan.

0

Co Nawalka osiągnął jako trener klubowy? Jedyny raz gdy miał klub, w którym była presja wyniku to wyciągnął bilans 1-5-0 i wyleciał. Było to Wiśle, która miała kadrę o klasę lepszą niż reszta ligi.

0

Ile razy Oriol zastępował Busiego?

0

Skąd wniosek, że nie mają kasy? Po prostu Go nie chcą. Zrobili kilka transferów i płacili bez problemu. Było już tutaj sto razy, że żadnego obowiązku wykupu nie było.

1

To jest dopiero Katalończyk "pełną gębą" :)

3

W takiej formie to Lewgo Christanval by nakrył.

0

To było do przewidzenia. Kolejny jasny sygnał, że w tym Kraju jest przyzwolenie na rozwój patologii.

1

Ten okres ochronny został zlikwidowany, chyba w 2012 roku. Było to efektem m.in. protestów hiszpańskich piłkarzy.

2

Gdzie masz napisane, że to kwota brutto? Tutaj Douglas dostawał 1,5 mln netto. Jak są podawane wysokości kontraktów to na ogół chodzi o kwoty netto.

0

To chyba jest pachołek a nie kołek...

2

Większość ludzi, którzy je noszą nie wie co znaczy PW, a o Powstaniu tylko słyszeli, że było w Warszawie. To nie bluzy są problemem.

2

On to powtarza bo większość ludzi zamiast coś sprawdzić, opiera swoje postrzeganie świata na zasłyszanych stereotypach.

0

Sprawdź gdzie urodzili się zawodnicy, którzy wygrali Młodzieżową Ligę Mistrzów dla Chelsea. Jak Ci się nie chce to od razu podpowiem - 10 z pierwszej 11 pochodzi z Londynu i okolic.

2

W meczu z Portugalią nie zabrakło determinacji tylko trenera z jajami, który nie chciał bronić wyniku od 5 minuty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?