0

Gdzie ja to napisałem? Wykupił eleven, które może wycofać z nc+.

0

Tak, kupił za 38mln euro.

22

Atmosfera w meczu była słaba to trochę podgrzał.

2

Chlopie, idź do lasu i porównaj smak tych malin z tymi ze sklepu. Więcej nie kupisz.

1

To wszystko pod warunkiem, że Solorz nie wycofa Eleven z nc+.

20

Chyba składy a nie kluby...

3

Pierwotny termin SPH to 5 i 12 sierpnia. Sevilla będzie grała w LE 2 sierpnia, więc 3 dni do 5 to w sam raz. Problemem od początku jest mecz towarzyski Barcelony, który będzie właśnie 5 sierpnia.
Ps
Mecze w LE to oficjalne terminy uefa, teoretycznie mogli ustalić mecz sph na 5 i nic byśmy nie mieli do gadania.

1

Przecież on nie mówi o szansach tylko o braku możliwości obejrzenia meczu na swoim stadionie. Trochę racji ma, bo gdyby Barca nie miała w planach tourne w Stanach to o terminy dla 2 meczów byłoby łatwiej.

21

Naprawdę nie widzisz różnicy w ich stylu gry?

0

Weszły w mundurach milicji, więc je puścili.

0

Tak samo by nie było goli gdyby nie kilka zagrań wcześniej.

0

Dembele nie przepracuje całego okresu przygotowawczego.

4

Po tych wuwuzelach miałem dość oglądania meczów.

0

Jedyny komin płacowy to kontrakt Leo. Chyba do końca nie rozumiesz tego pojęcia.

5

Wierzysz w Sampera a uważasz, że miałby gorsze statystki od Gomesa?

3

Stwierdzenie "typek" jest raczej określeniem negatywnym i pogardliwym w stosunku do określanej nim osoby.
Słowo żywcem wzięte z ławki pod blokiem.
Nie każda "nowomowa" może być bezmyślnie stosowana.

10

Kiedy się tak wydawało? Jak miał 13 lat?

1

Przede wszystkim żenadą jest bazgranie jakichś napisów na Fladze. Za to powinny być porządne mandaty.

1

Nawałka dogadał się z Bońkiem, że to będzie rezygnacja a nie zwolnienie, żeby lepiej wyglądało. Boniek nie miał w planach przedłużenia z Nim kontraktu.

1

Awans jest za wygranie dywizji, a tam są jeszcze inne grupy:
Grupa 1: Niemcy, Francja, Holandia
Grupa 2: Belgia, Szwajcaria, Islandia
Grupa 4: Hiszpania, Anglia, Chorwacja

Daje nam 0,1% szans.

1

Z nimi gramy w Lidze Narodów. Co to ma wspólnego z Euro?

3

Nie ma to jak nie wiedzieć nic o kapitanie drużyny, która zdobyła srebro na Igrzyskach Olimpijskich.
Nie zmienia to faktu, że na selekcjonera się raczej nie nadaje.

1

To może też niech od razu wyciągną teczki Piotrowicza...

2

To po co pytasz?

2

Tak, a świstak siedzi i zawija...

2

I teoria o ucieczce CR przed varem padła:)

1

Nie rozumiem jak można napisać, że grał przeciwko "drużyną".

0

Weź pod uwagę, że dla wielu czołowych piłkarzy to Real a nie Barca jest klubem docelowym. Może się nam, kibicom Barcelony to nie podobać, ale tak jest.

0

Co to ma do rzeczy?
Kluby muszą się dogadać i tyle. Piłkarz ma ważny kontrakt i nieistotne czy podpisał go tydzień czy rok temu.

0

To zagrajmy też 5 sierpnia. Nie, czekaj wtedy Barca ma tourne po Ameryce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?