- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 877 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 877 Culés
0
Złota piłka FF w tym roku powinna powędrować do Griezmanna. Bramki w finale LE, bramka i 2 asysty w finale MŚ.
1
@Don Lucas Griezmann nie miał dziś żadnej asysty.
0
@matifcb1899 Rozumiem, że piłkę w pole karne, gdzie samobója strzelił Mandżukic, wrzucał Deschamps, a do Pogby podawał piłkarz widmo. Oglądałeś w ogóle mecz ?
5
@Don Lucas A wiesz jakie zagranie jest asystą czy niezbyt? Przy samobojach nikt asyst nie uwzględnia, Pogba gola strzelił po dobitce więc asysty nie ma nikt. Znasz zasady piłki nożnej czy oglądasz żeby oglądać?
0
@matifcb1899 Co do przepisów pełna zgoda. Jednak gdyby nie jego zagrania, to tych bramek by nie było i o to mi w tym wpisie wchodziło.
0
@Don Lucas Z zagraniem, jasne, zgoda, miał udział przy obu tych bramkach, po prostu nie były to asysty ;)
1
@Don Lucas Czyli oficjalnie Griezmann bez żadnej asysty, że tak pozwolę się wtrącić ;)
0
@matifcb1899 Miał przy samobóju Mandzukicia. :)
0
@pepo_barcarzadzi Tak. Oficjalnie i zgodnie z przepisami bez asysty, ale z udziałem przy obu tych golach.
0
@Don Lucas Teraz wszystko się zgadza ;)
0
@Don Lucas Tak samo by nie było goli gdyby nie kilka zagrań wcześniej.
0
@mkord A Polski nie byłoby na mundialu, gdyby nie bramki Lewandowskiego w eliminacjach ;) Nie ma co gdybać, fakty są faktami, a gra na boisku potoczyła się tak, a nie inaczej :) Nie zmienia to faktu, że Griezmann ma za sobą kapitalny sezon i moim zdaniem powinien dostać pod koniec roku złotą piłkę za całokształt w tym roku.