mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to co? Piłkę w bramce.
1
Przecież Arthur dopiero dzisiaj wrócił ze zgrupowania. Zmęczenie meczami to jedno, bardziej na formę wpływa przelot i zmiana strefy czasowej.
1
To pierdnięcie w porównaniu z tym co się dzieje teraz u wybrzeży Malezji.
0
Twoje słowa "Neymar wykupił swój kontrakt" - Ney kupuje, Barca sprzedaje; kupno-sprzedaż.
1
Koleś miał stratę na starcie, gorszą pozycję a i tak odrobił większość dystansu. W tym przypadku twój idiotyczny slogan nie ma zastosowania.
2
W siatkówce grasz w meczu na 5 pozycjach i na każdej musisz dać radę. Oni mają rozpisanego każdego przeciwnika i muszą w meczu pamiętać jak broni i atakuje. Spróbuj na zmęczeniu skoczyć do bloku tam gdzie wg statystyk najczęściej atakuje rywal.
Inna sprawa to wystarczy posłuchać wywiadów piłkarzy i siatkarzy i wiele się wyjaśnia. Nasi kopacze w większości nie potrafią sklecić zdania, a większość jak wyjeżdża za granicę przez rok nie jest w stanie opanować podstaw języka.
8
Na tym filmiku widać jedynie, że Walker musiał zawrócić a i tak prawie dogonił Dembele.
0
Nie napisałeś "lądowy krążownik" tylko, że miał rozmiar krążownika.
0
Wtedy i tak wychodzi około 20 tys./miesiąc.
1
Chyba tylko projekt tego czołgu zrobił. Druga sprawa to czołgowi o długości 10m daleko do wymiarów krążownika.
0
Skład, który jest na zdjęciu grał w LM...
1
Jakie 3 tys. za miesiąc? Milion za rok, czyli ponad 80 tys. za miesiąc...
0
To tylko niepotwierdzona legenda...
0
Do kogo ma grać jak nikt się nie rusza i nie wychodzi na pozycje?
11
To opisałeś jakieś 10% zakresu pracy takiego człowieka :)
0
Na takim porządku dziennym, że City przez ostanie 5 lat tylko raz wydało podobną kwotę na zawodnika (76mln za KDB).
1
Na jakiej podstawie uważasz, że sąd popełnił jakikolwiek błąd? Sąd ma bronić prawa, a nie obywatela.
Jakim cudem napisałeś "w Polsce", a nie "w POlsce"?
0
Jak następnym razem skopiujesz tekst to chociaż podaj źródło.
1
Przede wszystkim nie zgadzaj się na pierwszą wycenę.
0
W RMF nie było tekstu o Messim.
0
Abidal, pod warunkiem, że z drugiej strony byłby Alves.
7
Został doceniony nie nagle, ale w końcu. Koleś ciągnie Real od lat, a nagrody zbiera CR.
6
Dostali chłopaka spod "polskiej myśli szkoleniowej", zobaczyli jakie ma braki to się nie dziwię, że nie chcą żeby tu wracał.
0
To pisz pod artykułem.
0
Te brwi pozorów, nie do przeskoczenia.
0
Oni utrzymują się tylko z gry w piłkę. W drużynie jest tylko 3 półamatorów, którzy dodatkowo pracują.
1
Ronaldo był lepszy.
0
Punkty z Huesca są tyle samo warte co te z Valencią czy Sevillą.
8
Raczej w rankingu UEFA...
0
Ci "Kopacze"(jak ich nazywasz) ograli (2 razy) mistrza Rumunii, wyeliminowali mistrza Polski i mieli wielkiego pecha przegrywając 1 bramką dwumecz z mistrzem Węgier.
Tu nie chodzi o bronienie Legii, ale o elementarny szacunek do osiągnięć Luksemburczyków, którego Stanowski nie potrafił pokazać w swoim artykule (on nie potrafi napisać nic bez bluzgów i czepiania się innych).
Pisząc o nich per "kopacze" pokazujesz tylko swój niski poziom.