0

Jak to co? Piłkę w bramce.

1

Przecież Arthur dopiero dzisiaj wrócił ze zgrupowania. Zmęczenie meczami to jedno, bardziej na formę wpływa przelot i zmiana strefy czasowej.

1

To pierdnięcie w porównaniu z tym co się dzieje teraz u wybrzeży Malezji.

0

Twoje słowa "Neymar wykupił swój kontrakt" - Ney kupuje, Barca sprzedaje; kupno-sprzedaż.

1

Koleś miał stratę na starcie, gorszą pozycję a i tak odrobił większość dystansu. W tym przypadku twój idiotyczny slogan nie ma zastosowania.

2

W siatkówce grasz w meczu na 5 pozycjach i na każdej musisz dać radę. Oni mają rozpisanego każdego przeciwnika i muszą w meczu pamiętać jak broni i atakuje. Spróbuj na zmęczeniu skoczyć do bloku tam gdzie wg statystyk najczęściej atakuje rywal.

Inna sprawa to wystarczy posłuchać wywiadów piłkarzy i siatkarzy i wiele się wyjaśnia. Nasi kopacze w większości nie potrafią sklecić zdania, a większość jak wyjeżdża za granicę przez rok nie jest w stanie opanować podstaw języka.

8

Na tym filmiku widać jedynie, że Walker musiał zawrócić a i tak prawie dogonił Dembele.

0

Nie napisałeś "lądowy krążownik" tylko, że miał rozmiar krążownika.

0

Wtedy i tak wychodzi około 20 tys./miesiąc.

1

Chyba tylko projekt tego czołgu zrobił. Druga sprawa to czołgowi o długości 10m daleko do wymiarów krążownika.

0

Skład, który jest na zdjęciu grał w LM...

1

Jakie 3 tys. za miesiąc? Milion za rok, czyli ponad 80 tys. za miesiąc...

0

To tylko niepotwierdzona legenda...

0

Do kogo ma grać jak nikt się nie rusza i nie wychodzi na pozycje?

11

To opisałeś jakieś 10% zakresu pracy takiego człowieka :)

0

Na takim porządku dziennym, że City przez ostanie 5 lat tylko raz wydało podobną kwotę na zawodnika (76mln za KDB).

1

Na jakiej podstawie uważasz, że sąd popełnił jakikolwiek błąd? Sąd ma bronić prawa, a nie obywatela.
Jakim cudem napisałeś "w Polsce", a nie "w POlsce"?

0

Jak następnym razem skopiujesz tekst to chociaż podaj źródło.

1

Przede wszystkim nie zgadzaj się na pierwszą wycenę.

0

W RMF nie było tekstu o Messim.

0

Abidal, pod warunkiem, że z drugiej strony byłby Alves.

7

Został doceniony nie nagle, ale w końcu. Koleś ciągnie Real od lat, a nagrody zbiera CR.

6

Dostali chłopaka spod "polskiej myśli szkoleniowej", zobaczyli jakie ma braki to się nie dziwię, że nie chcą żeby tu wracał.

0

To pisz pod artykułem.

0

Te brwi pozorów, nie do przeskoczenia.

0

Oni utrzymują się tylko z gry w piłkę. W drużynie jest tylko 3 półamatorów, którzy dodatkowo pracują.

1

Ronaldo był lepszy.

0

Punkty z Huesca są tyle samo warte co te z Valencią czy Sevillą.

8

Raczej w rankingu UEFA...

0

Ci "Kopacze"(jak ich nazywasz) ograli (2 razy) mistrza Rumunii, wyeliminowali mistrza Polski i mieli wielkiego pecha przegrywając 1 bramką dwumecz z mistrzem Węgier.
Tu nie chodzi o bronienie Legii, ale o elementarny szacunek do osiągnięć Luksemburczyków, którego Stanowski nie potrafił pokazać w swoim artykule (on nie potrafi napisać nic bez bluzgów i czepiania się innych).
Pisząc o nich per "kopacze" pokazujesz tylko swój niski poziom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?