mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ty wiesz co oznacza słowo pogrom?
0
Odejmij z budżetu Legii kasę na inne sekcje, największy koszt wynajmu stadionu w kraju i się okaże, że wcale tak dużo więcej od np. Lecha nie mają.
0
Węgiel w kopalniach też miałby należeć do tych co mieszkają nad nim?
0
Tradycyjnie? To ile on już tych dobrych meczów rozegrał?
1
Poprawił 2 błędy...na 2 błędy :)
17
Po co On wracał przez tych dwóch bandytów?
35
Za u ważyłeś? Co to za potworek?
1
Dembele za kogo?
0
Przed tym odbiciem dał sobie zabrać piłkę w polu kornym i z tego wzięła się cała akcja bramkowa.
2
Semedo poszedł na raz jak junior. Kane ten zwód wykonał tak wolno, że obrońca na tym poziomie nie może w takiej sytuacji wylądować na d...
0
Busi zaczął grać w pierwszej drużynie w wielu 21 lat, był już w pełni ukształtowanym piłkarzem.
1
Puig póki co fizycznie nie daje rady nawet ze swoimi rówieśnikami, seniorzy zmiotą go z boiska.
0
Po co taka izolacja? Skoro są szczepione to nic im nie grozi.
Te dzbany, jak ich nazywasz były szczepione zupełnie innymi specyfikami i nie na taką skalę(ilość szczepionek) jak robi się to obecnie.
3
Też myślałem, że to takie proste dopóki nie urodziło mi się dziecko. Wtedy jak ma się podjąć decyzję szczepić czy nie, zaczynasz się zastanawiać, a nawet jeden przypadek powikłań daje ci do myślenia - a co jak mi się to przydarzy?
Dziecko zaszczepiłem(na szczęście nic się nie wydarzyło), ale rozumiem ludzi, którzy mają wątpliwości i obawy.
2
Z tekstu Mns21 i momentu sezonu można wnioskować, że słaba gra dotyczy tylko fazy pucharowej, a tak nie jest, więc wpis tmacattack jest jak najbardziej na miejscu.
0
Masz rację, ale tutaj wielu pisze: "za Pepa to było...teraz to nie jest", więc odnoszę się właśnie do t-t.
1
Skoro to takie proste i skuteczne to dlaczego nie grają tego wszyscy? Jakoś kontrę potrafi wyprowadzić drużyna w lidze okręgowej. Kontra to tylko jeden z elementów gry, a nie cały system - porównanie z d...
Do tiki-taki potrzeba odpowiednich ludzi, na odpowiednim poziomie a takich nie ma. Nie będzie drugiego Xaviego czy Iniesty wokół, których to się kręciło. Nawet Guardiola od tego odszedł i jego Bayern i teraz City grają bardziej bezpośredni futbol niż dawna Barcelona.
0
Są dwie ścieżki, jedna to kopia rozgrywek seniorów, druga dla mistrzów młodzieżowych z danych krajów (tutaj Lech gra dzisiaj z Herthą Berlin).
3
Właśnie, Pep już wtedy wiedział, że tiki-taka przestaje działać i rywale się uczą jak się jej przeciwstawić, ale tutaj co drugi chciałby wrócić do takiego grania.
1
Bez przesady z tym zabiło. Butelka ma 275ml. Są kolesie, którzy w pół godziny potrafią wypić pół litra spirytu i żyją...
4
Kościół przymyka oczy na wybryki księży, często je kamufluje i pomaga uniknąć odpowiedzialności. Powinni płacić i to dużo, inna kara do nich nie dotrze.
0
Gdy zginął miał 34 lata, wygrał już wszystko. Tak jak lucas pisze, może jeszcze jedno mistrzostwo by wyszarpał, ale zaczęła się era Schumachera i Sennie byłoby trudno z nim rywalizować.
1
Warto nosić portfel dla 30zł? Nie lepiej po prostu włożyć te 2-3 banknoty do kieszeni?
20
Ostatnie filmy Smarzowskiego to Pod Mocnym Aniołem, Wołyń i Kler. W czym są one podobne do "twórczości" Vegi?
1
Akurat pieniądze ładowane w naszą ligę nie mają nic wspólnego z ekonomią i prawami rynku. Niemal wszystkie kluby są zadłużone a piłkarze przepłaceni.
1
Co Ci nie pasuje w byłym v-ce premierze Kanady? Znasz człowieka?
0
Leon nie gra już w Rosji.
0
Żeby Denis znów zagrał dwa dobre mecze? Kiedy On zagrał chociaż przyzwoicie? Koleś na boisku sprawia wrażenie jakby się uważał za zbyt dobrego, żeby pomagać w obronie. Większego lenia nie ma tym Klubie. Jak mu wyjdzie dobrze 10 minut meczu to potem na stratę za stratą i nawet nie stara się odebrać piłki.
0
Co nie zmienia faktu, że odszkodowanie jej wypłacił.
0
To, że czegoś nie ma na okładce nie oznacza, że nie ma artykułu z gazecie.