mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
TVP info za to zrobiło w głównym wydaniu super relację. Pokazali kilka pytań komisji i żadnej odpowiedzi Tuska. Dobrze, że sami nie dograli na każde pytanie odpowiedzi "nie pamiętam".
5
Dopięła swego. Teraz jak będzie zadyma, to powie że to marsz prezydenta a ona ostrzegała. Do tego na pewno podepnął się narodowcy i będzie masa fotek Dudy na tle flag o Europie dla białych itd. Hanka już wygrała na całej sytuacji.
0
Tam Nacho to się sam porobił, bo się zblokował zanim Dembele zrobił zwód. Nie pisałem, że zawsze wpada na rywali, ale często. Przecież to oczywiste, że nie jest totalnym nieudacznikiem.
1
Tutaj bardzo dobrze zagrał obrońca, niestety u Dembele często wygląda to tak, że po prostu wpada na przeciwnika i nie ważne czy stałby tam Cannavaro czy drzewo i tak byłaby strata.
6
U Leo nie ta ręka na temblaku.
3
To są ci sami, którzy od początku nie ogarniali śledztwa.
0
Skoro tej kasy jednak nie było to znaczy, że 500+ to kolejny kredyt, który spłacać będą następne rządy. Chyba nie myślisz, że 20 mld znaleźli w pół roku? Nawet te ich hipotetyczne uszczelnienie vatu przyniosło jakiekolwiek dochody dopiero po 2 latach.
0
Przecież on tylko nawiązał do ówczesnych haseł wyborczych pisu o Polsce w ruinie.
1
Ten mem idealnie pasuje do retoryki TVP.
2
No i nie zrozumiałeś. Polska w ruinie to było hasło pisu. Skoro była w takiej ruinie to skąd nagle wzięli 20 mld na 500+? Przecież początki ich rządów to czerpanie z tego co wypracował rząd po.
12
To kpina a nie komisja. Wasserman każdy wątek chce kończyć swoją pointą, żeby wyglądało, że ma rację. Co drugie pytanie zawiera tezę i myślą, że złapią Tuska na tym jak ją potwierdza.
0
"Polska liga jest skorumpowana, nieprofesjonalna, pełna kolesiostwa i bronienia interesików zamiast chęci rozwoju" - zmień polska na hiszpańska i nadal będzie to prawda.
1
Oni podlegają bezpośrednio departamentowi bezpieczeństwa wewnętrznego, nie są częścią armii USA.
1
Przecież ma początku oni grali równie marnie, tylko mieli furę szczęścia.
1
Nie ma to jak czepiać się innych o brak znajomości języka obcego i pisać "nie których".
0
Bardziej niż strzały szkodzą uderzenia piłki spadającej po wykopach bramkarzy.
0
Jeżeli chodzi o intuicyjność to openoffice bije worda ma głowę.
2
Żyjesz stereotypami sprzed 10 lat.
0
Zamawiają wysyłkę, dostają numer i przesyłka jest w systemie. Standardowe postępowanie pt. "Wysyłka w 24h".
Oczywiście fizycznie wyślą 2 lub jeszcze później.
1
Ani Górnik, ani Widzew nie mają podjazdu do występów Legii, która ma najwięcej startów, najwięcej wygranych meczów i punktów zdobytych.
0
W 20tym Legia też coś tam pograła. Była LM z wyjściem z grupy, mecze z Sampą przeszły do historii, półfinał PE to też w naszej piłce nie była codzienność.
6
Kolejny sezon i dla Lecha znowu zostaje tylko puchar kartofla.
1
On będzie błyszczał w każdej drużynie, która nie musi grać przeciwko 10 obrońcom. Chłopak potrzebuje miejsca na swoje akcje, a u nas tego nigdy nie będzie. Takie mecze jak z Realem, że rywal daje się kontrować zdarzają się jedynie kilka razy w sezonie.
2
W PSG za spóźnienie zawodnik jest skreślany z 11 meczowej nawet na godzinę przed meczem. Takie głupie gadanie, że Barca to jakieś inne standardy. W każdym porządnym klubie są zasady do których trzeba się stosować.
1
Może już widzą, że popełnili błąd, a każdy miesiąc zwlekania ze sprzedażą to spadek wartości zawodnika.
1
Pique dał się ograć Marcelo przy golu i 2 razy nie upilnował Benzemy. Gdyby Francuz to wykorzystał to byłyby 3 gole na konto Gerarda, więc ocena jest dokładnie taka jaka być powinna.
1
On przypadkiem tam nie spudłował?
0
Zaraz Ci powiedzą, że z tym Realem to Smuda by wygrał.
9
Przecież to my mamy rację, a nie jacyś Hiszpanie.
1
Reus to się chyba pop prostu machnął.