3

TVP info za to zrobiło w głównym wydaniu super relację. Pokazali kilka pytań komisji i żadnej odpowiedzi Tuska. Dobrze, że sami nie dograli na każde pytanie odpowiedzi "nie pamiętam".

5

Dopięła swego. Teraz jak będzie zadyma, to powie że to marsz prezydenta a ona ostrzegała. Do tego na pewno podepnął się narodowcy i będzie masa fotek Dudy na tle flag o Europie dla białych itd. Hanka już wygrała na całej sytuacji.

0

Tam Nacho to się sam porobił, bo się zblokował zanim Dembele zrobił zwód. Nie pisałem, że zawsze wpada na rywali, ale często. Przecież to oczywiste, że nie jest totalnym nieudacznikiem.

1

Tutaj bardzo dobrze zagrał obrońca, niestety u Dembele często wygląda to tak, że po prostu wpada na przeciwnika i nie ważne czy stałby tam Cannavaro czy drzewo i tak byłaby strata.

6

U Leo nie ta ręka na temblaku.

3

To są ci sami, którzy od początku nie ogarniali śledztwa.

0

Skoro tej kasy jednak nie było to znaczy, że 500+ to kolejny kredyt, który spłacać będą następne rządy. Chyba nie myślisz, że 20 mld znaleźli w pół roku? Nawet te ich hipotetyczne uszczelnienie vatu przyniosło jakiekolwiek dochody dopiero po 2 latach.

0

Przecież on tylko nawiązał do ówczesnych haseł wyborczych pisu o Polsce w ruinie.

1

Ten mem idealnie pasuje do retoryki TVP.

2

No i nie zrozumiałeś. Polska w ruinie to było hasło pisu. Skoro była w takiej ruinie to skąd nagle wzięli 20 mld na 500+? Przecież początki ich rządów to czerpanie z tego co wypracował rząd po.

12

To kpina a nie komisja. Wasserman każdy wątek chce kończyć swoją pointą, żeby wyglądało, że ma rację. Co drugie pytanie zawiera tezę i myślą, że złapią Tuska na tym jak ją potwierdza.

0

"Polska liga jest skorumpowana, nieprofesjonalna, pełna kolesiostwa i bronienia interesików zamiast chęci rozwoju" - zmień polska na hiszpańska i nadal będzie to prawda.

1

Oni podlegają bezpośrednio departamentowi bezpieczeństwa wewnętrznego, nie są częścią armii USA.

1

Przecież ma początku oni grali równie marnie, tylko mieli furę szczęścia.

1

Nie ma to jak czepiać się innych o brak znajomości języka obcego i pisać "nie których".

0

Bardziej niż strzały szkodzą uderzenia piłki spadającej po wykopach bramkarzy.

0

Jeżeli chodzi o intuicyjność to openoffice bije worda ma głowę.

2

Żyjesz stereotypami sprzed 10 lat.

0

Zamawiają wysyłkę, dostają numer i przesyłka jest w systemie. Standardowe postępowanie pt. "Wysyłka w 24h".
Oczywiście fizycznie wyślą 2 lub jeszcze później.

1

Ani Górnik, ani Widzew nie mają podjazdu do występów Legii, która ma najwięcej startów, najwięcej wygranych meczów i punktów zdobytych.

0

W 20tym Legia też coś tam pograła. Była LM z wyjściem z grupy, mecze z Sampą przeszły do historii, półfinał PE to też w naszej piłce nie była codzienność.

6

Kolejny sezon i dla Lecha znowu zostaje tylko puchar kartofla.

1

On będzie błyszczał w każdej drużynie, która nie musi grać przeciwko 10 obrońcom. Chłopak potrzebuje miejsca na swoje akcje, a u nas tego nigdy nie będzie. Takie mecze jak z Realem, że rywal daje się kontrować zdarzają się jedynie kilka razy w sezonie.

2

W PSG za spóźnienie zawodnik jest skreślany z 11 meczowej nawet na godzinę przed meczem. Takie głupie gadanie, że Barca to jakieś inne standardy. W każdym porządnym klubie są zasady do których trzeba się stosować.

1

Może już widzą, że popełnili błąd, a każdy miesiąc zwlekania ze sprzedażą to spadek wartości zawodnika.

1

Pique dał się ograć Marcelo przy golu i 2 razy nie upilnował Benzemy. Gdyby Francuz to wykorzystał to byłyby 3 gole na konto Gerarda, więc ocena jest dokładnie taka jaka być powinna.

1

On przypadkiem tam nie spudłował?

0

Zaraz Ci powiedzą, że z tym Realem to Smuda by wygrał.

9

Przecież to my mamy rację, a nie jacyś Hiszpanie.

1

Reus to się chyba pop prostu machnął.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?