mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dokładniej to kupili 50% udziałów + jeden udział :)
1
Kamilem Grabarom? Czy odmiana w j. polskim jest aż tak trudna?
2
Początkiem końca było przejęcie pakietu większościowe Eleven przez Polsat/Solorza. Łatwo było przewidzieć, że tego nie udźwignie i będzie szukał dodatkowego finansowania.
6
Dokładnie. Mało kto teraz pamięta, że za czasów Małysza byliśmy technologicznie i organizacyjnie o całą epokę za Niemcami, Austriakami, Finami czy Japończykami. Teraz to my w wielu względach narzucamy trendy i rozwiązania i jesteśmy na równi z resztą czołówki.
Druga sprawa to wtedy inne ekipy miały po 3-4 skoczków na wysokim poziomie i przez to trudniej było wygrywać. Teraz w każdej drużynie jest 1, czasami 2 zawodników z topu, reszta to raczej średniacy.
0
W "Piłce z góry" już był, więc może coś jest na rzeczy.
1
Pique grał w juniorach Barcy od 2002 do 2004. To co było zanim skończył 15 lat się nie liczy. Albie liczy się rok, bo w 2005 odszedł do Cornella.
4
Przecież zasady tego wyboru były jasne od początku. Nie wiem skąd zdziwienie w połowie sezonu.
3
Spokojnie, znajdą naukowców co poprą ich teorię. Może będę to nawet ci sami od bomby w tupolewie.
1
Buffon to chyba tylko do 2 ligi spadł z Juve, gdzie było niemal pewne, że po roku awansują. Jakby miał czekać minimum 5 lat na powrót do Serie A to taki chętny pewnie by nie był.
1
Skoro już przywołałeś Umtitiego, to chyba nikt w naszej drużynie nie ma więcej głupich i niepotrzebnych fauli. Wpadnięcie z tyłu na przeciwnika, który przyjmuje piłkę to jego znak firmowy. Do tego zawsze się wykłóca, że nie faulował.
Na ten moment Lenglet jest pewniejszy niż Samu, którego forma w tym sezonie ma się nijak do jego poziomu z poprzednich rozgrywek.
0
Nie zawiesili samej akcyzy, ale tylko jej zwiększenie.
0
Widocznie oglądalność (szczególnie początkowych rund) jest na tyle beznadziejna, że się nie opłaca.
1
W końcu Chorwacja to Brazylia Europy.
0
Przecież powiedział "chce", więc nie mówił o sobie.
1
Żaden inny zawód nie ma takiej ochrony. Nauczyciel-pedofil idzie siedzieć, ksiądz-pedofil zmienia parafię i dalej robi swoje.
0
Trochę się plątał i nie wiedział co ma grać.
4
Pewnie dokupił wydłużenie gwarancji, a nie podstawową.
1
Lepsze to niż "siiii".
5
Mamy 13 kolejek rozegranych. Bez przesady, że to kontuzje to brak rotacji. To są zawodowi piłkarze, nie może być mowy o przeciążeniu w w 1/3 sezonu.
0
Wymowne? Sam w tych meczach grał, że przypisuje mu się puchar i te punkty?
0
Jakie ich tereny? Od kiedy Morze Azowskie należy do Rosji?
0
Z ligi hiszpańskiej...
0
Na Roberto chcesz opierać pomoc? Nie on już lepiej na prawej obronie zostanie.
0
Naprawdę tego nie widzisz?
2
Samu niby nic nie zrobił, ale gadał i gadał, to też są prowokacje karane kartkami. Poza tym on ewidentnie ma jakiś problem, żeby godzić się z decyzjami sędziów, to nie pierwsza taka głupia kartka w tym sezonie.
14
Dembele na boisku od 1 minuty przeciwko tak gęstej obronie? On potrzebuje miejsca do gry. Gdyby grał od początku to zszedłby w 60 minucie po 20 stratach, których przy jego stylu gry nie dałoby się uniknąć.
1
Po golu to Atleti całkowicie się cofnęło i czekało na kontry, a nie zostało zepchnięte do obrony. Ławo jest mówić "atakować od 1 minuty", ale należy pamiętać, że na boisku jest też druga drużyna, która ma swój plan na mecz.
0
Jak będziesz chciała pisać w swojej pracy o ankieterach to nie piszesz, że dziękujesz "osobą".
0
Ten skład PSG wcale nie jest taki mocny. Pomoc jest raczej średnia, w obronie też raczej nie mają szału. Ich szczęściem jest słaba liga.
0
Bardziej niż takie obrazki śmieszą robione w nich błędy.