mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet gdyby była podłączona, to powinno zadziałać zabezpieczenie po 0,3 sekundy więc raczej przeżyje...
10
Masz chociaż jakieś blade pojęcie o niemieckiej konstytucji?
0
Dlaczego coś takiego? Czemu nie milimetr w jedną albo drugą stronę? Przepis jest jasny, co tu kombinować?
11
Chyba nie rozumiesz znaczenia ostatniego zdania swojego tekstu.
1
Myślę, że kolesie z Moasadu mają na ten temat inne zdanie.
1
Nie wiem jak w Norwegii, ale ze Szwecji moi znajomi wrócili (3 rodziny, które mieszkały tam w różnych miastach). Przez ostatnie 2-3 lata sytuacja jest dramatycznie pogorszyła. Dziewczyny same nie wychodzą z domów, policja na wezwanie do niektórych dzielnic odpowiada wprost, że tam nie ma patroli. W dużych miastach w wyniku napływu imigrantów wiele rodzin przenosi się do droższych dzielnic, bo porobiły się islamskie getta na którymi nikt nie panuje.
6
KSW to nie sztuka walki.
0
Jarek najlepszy - 105 % głosów.
2
Bardzo dobrze to ująłeś. Teraz praktycznie nie ma obrony, do tego gracze ofensywni są chronieni. Kiedyś koleś 2 razy zastanowił czy robić wjazd pod kosz jak stał tam Mutombo czy nawet taki Ostertag, bo poza blokiem można było dodatkowo oberwać i sędzia faulu nie gwizdał. Nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić jakie liczby przy tak miękkiej obronie jaka jest obecnie robiłby MJ.
0
Jak się oddaje władzę w klubie kibolom to musi się tak skończyć.
0
Chyba żadna serie nie została tak spartolona przez wydanie kolejnej edycji jak właśnie Commandos przez część Strike Force.
0
Z twojego toku rozumowania wynika, że lekiem na wygranie LM jest Cou w pierwszej 11. To chyba zbyt duże uproszczenie, ani Coutinho nie jest aż tak dobry, ani jego brak meczach nie jest jakoś specjalnie odczuwalny.
2
Nie widzę Leo w taktyce Liverpoolu, gdzie trzeba cały mecz zasuwać w pressingu. Może kilka lat temu, nie teraz.
0
Czyli ludzi Miśka już nie ma w klubie...
0
Ewentualnie okazałoby się, że nie potrafi utrzymać formy przez kilkanaście meczów.
0
Trochę Ci nie pykło...
9
Do tego dwumeczu jeszcze dużo może się zmienić. Real od lat dużo lepiej gra wiosną.
0
Wszystko ok, ale to nie nasze ustawienia sprawiło, że do przerwy było 0-2. Taki wynik był przez idiotyczne błędy rywali.
1
Gdzie ja napisałem, że powinien zostać wybrany ktoś inny?
1
Chyba tylko wg statystyk whoscorerd...
2
Tylko herb jakiś nie nasz.
0
Verma wczoraj nawet żółtej nie dostał...
2
Nie ma już tam EV...
0
Zapytaj go ile kasy z tej pierwszej 6 wydał na kupony żeby wygrać drugą. Nie on jeden wygrał 2 razy, jest kilka takich przypadków w Polsce. Kiedyś był program o kolesiu co wygrał 2x6, na drugą kupił losów za 0,5 mln.
7
Może po ponad 6 latach coś się już w tym rankingu zmieniło?
1
Myślę, że Leo oddałby dużą część tych pucharów żeby zabrać choć jedno mistrzostwo świata Pelemu.
2
I to oni najbardziej krzyczą "Valverde out", nie mając pojęcia, że kiedyś zdarzało się nam odpadać z PH z takim Gramenet.
1
"nie grzecznych"....
0
Może woli miejsce w składzie? Odejdzie Rabiot, więc będzie tam luźniej. U nas jest ścisk w pomocy, gdzie on miałby grać skoro do składu wchodzi Alena i pewnie będzie rosła rola Puiga.
Kompletnie niepotrzebny transfer.
0
Masz w umowie zapis: "opłata za mecze FC Barcelono"?
Nie masz? W takim razie płacisz za coś innego.