0

Nawet gdyby była podłączona, to powinno zadziałać zabezpieczenie po 0,3 sekundy więc raczej przeżyje...

10

Masz chociaż jakieś blade pojęcie o niemieckiej konstytucji?

0

Dlaczego coś takiego? Czemu nie milimetr w jedną albo drugą stronę? Przepis jest jasny, co tu kombinować?

11

Chyba nie rozumiesz znaczenia ostatniego zdania swojego tekstu.

1

Myślę, że kolesie z Moasadu mają na ten temat inne zdanie.

1

Nie wiem jak w Norwegii, ale ze Szwecji moi znajomi wrócili (3 rodziny, które mieszkały tam w różnych miastach). Przez ostatnie 2-3 lata sytuacja jest dramatycznie pogorszyła. Dziewczyny same nie wychodzą z domów, policja na wezwanie do niektórych dzielnic odpowiada wprost, że tam nie ma patroli. W dużych miastach w wyniku napływu imigrantów wiele rodzin przenosi się do droższych dzielnic, bo porobiły się islamskie getta na którymi nikt nie panuje.

6

KSW to nie sztuka walki.

0

Jarek najlepszy - 105 % głosów.

2

Bardzo dobrze to ująłeś. Teraz praktycznie nie ma obrony, do tego gracze ofensywni są chronieni. Kiedyś koleś 2 razy zastanowił czy robić wjazd pod kosz jak stał tam Mutombo czy nawet taki Ostertag, bo poza blokiem można było dodatkowo oberwać i sędzia faulu nie gwizdał. Nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić jakie liczby przy tak miękkiej obronie jaka jest obecnie robiłby MJ.

0

Jak się oddaje władzę w klubie kibolom to musi się tak skończyć.

0

Chyba żadna serie nie została tak spartolona przez wydanie kolejnej edycji jak właśnie Commandos przez część Strike Force.

0

Z twojego toku rozumowania wynika, że lekiem na wygranie LM jest Cou w pierwszej 11. To chyba zbyt duże uproszczenie, ani Coutinho nie jest aż tak dobry, ani jego brak meczach nie jest jakoś specjalnie odczuwalny.

2

Nie widzę Leo w taktyce Liverpoolu, gdzie trzeba cały mecz zasuwać w pressingu. Może kilka lat temu, nie teraz.

0

Czyli ludzi Miśka już nie ma w klubie...

0

Ewentualnie okazałoby się, że nie potrafi utrzymać formy przez kilkanaście meczów.

0

Trochę Ci nie pykło...

9

Do tego dwumeczu jeszcze dużo może się zmienić. Real od lat dużo lepiej gra wiosną.

0

Wszystko ok, ale to nie nasze ustawienia sprawiło, że do przerwy było 0-2. Taki wynik był przez idiotyczne błędy rywali.

1

Gdzie ja napisałem, że powinien zostać wybrany ktoś inny?

1

Chyba tylko wg statystyk whoscorerd...

2

Tylko herb jakiś nie nasz.

0

Verma wczoraj nawet żółtej nie dostał...

2

Nie ma już tam EV...

0

Zapytaj go ile kasy z tej pierwszej 6 wydał na kupony żeby wygrać drugą. Nie on jeden wygrał 2 razy, jest kilka takich przypadków w Polsce. Kiedyś był program o kolesiu co wygrał 2x6, na drugą kupił losów za 0,5 mln.

7

Może po ponad 6 latach coś się już w tym rankingu zmieniło?

1

Myślę, że Leo oddałby dużą część tych pucharów żeby zabrać choć jedno mistrzostwo świata Pelemu.

2

I to oni najbardziej krzyczą "Valverde out", nie mając pojęcia, że kiedyś zdarzało się nam odpadać z PH z takim Gramenet.

1

"nie grzecznych"....

0

Może woli miejsce w składzie? Odejdzie Rabiot, więc będzie tam luźniej. U nas jest ścisk w pomocy, gdzie on miałby grać skoro do składu wchodzi Alena i pewnie będzie rosła rola Puiga.
Kompletnie niepotrzebny transfer.

0

Masz w umowie zapis: "opłata za mecze FC Barcelono"?
Nie masz? W takim razie płacisz za coś innego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?