mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Przecież on grał na lewej pomocy, a nie lewej obronie.
0
Przyczyna jest prosta - brak regularnej gry. Traci najlepsze lata swojego rozwoju na siedzenie na ławce.
0
To jest raczej terminarz a nie kalendarz.
0
Kto pod kimś dołki kopie temu Pan Bóg daje, a kto rano wstaje ten w nie wpada.
7
Co znaczy "nawet Real"? Oni na ogół robią dobry biznes na transferach.
0
Urodzone cebulaki mające w genach narzekanie właśnie tacy są.
0
I w listopadzie sobie od przypomnieli, że mają wolne 10mln euro na sport? Przecież to zwykła PRowa zagrywka polityczna, żeby przykryć teksty Morawieckiego o kalece Kubicy.
0
Tijani to chociaż coś tam pograł.
1
Nie do końca. Gdyby te 10mln zostało w Orlenie to w części trafiłoby do budżetu w postaci podatku i dywidendy. Nie zmienia to faktu, że robienie z tego powodu afery jest bez sensu.
6
Co ma wspólnego z korupcją to, że dwóch kolesi w pis nie może się dogadać? Zadziałali na zasadzie "na złość mamie odmrożę sobie uszy".
Kałuża dostał stanowisko za swój głos, więc odniósł korzyść. To jest korupcja w czystej postaci. Jak nazwać to inaczej?
0
On nie jest i władzy. Jest zwykłym posłem, jakoś inni sobie radzą bez stada ochroniarzy.
1
Japończycy uważają harakiri za określenie obraźliwe. Zostało ono stworzone przez Amerykanów przez złe odczytanie znaków. Japończycy używają tyko okrślenia sepuku.
0
1 mecz na 4? Czasami nie mylisz zawodników?
0
Przecież w 2 połowie ten Leao robił z niego wiatrak w każdej akcji.
0
BB po dwóch odcinkach się rozkręcił?
0
Walczą o rozstawienie w pierwszym koszyku, niestety naszym kosztem.
1
Skoro już poruszyłeś temat abolicji indywidualnej, to powinieneś wiedzieć, że zdanie wśród prawników na temat jej stosowania w świetle konstytucji są podzielone. Wielu (jeżeli nie większość) uważa, że w naszym systemie prawnym jest ona niedopuszczalna.
Z kolei art. 139 Konstytucji mówi: "Prezydent Rzeczypospolitej stosuje prawo łaski. Prawa łaski nie stosuje się do osób skazanych przez Trybunał Stanu" - nie można tego art, dzielić na pół i przywoływać tylko jednej części, jako całość mówi o osobach skazanych. Kamiński nie był skazany prawomocnie, więc w świetle prawa był niewinny, co za tym idzie nie potrzebował(jeszcze) prawa łaski.
PS
Z prawa łaski nie korzystają skazani, lecz prezydent - tak znasz konstytucję, że przeinaczasz jej brzmienie.
1
Ty oglądałeś TVN? Nie pomyliło Ci się? Czy tylko tak teraz piszesz bo pasuje to do podparcia twojej teorii? Nie tobie oceniać kto jest w stanie co zrozumieć. Nie ma na tym forum osoby bardziej jednokierunkowej i zamkniętej na argumenty drugiej strony od Ciebie. Czytając twoje posty ma się wrażenie, że są żywcem wzięte z Gazety Polskiej czy "wSeci". Zero refleksji, tylko bezmyślne głoszenie linii jedynej słusznej władzy.
2
Każdy sędzia wydający wyroki nie po myśli pisu należy do kasty.
0
Uduszony...
0
Życie to nie fm. Taki numer przejdzie tylko raz.
0
Skąd takie mądrości bierzesz?
1
Bari Gotic, Muzeum czekolady, Font Magica, Wzgórze Montjuic, jak masz możliwość to wyjazd do Tossa de Mar.
0
Do Kojonkoskiego czy nawet Lepistoe mu trochę brakuje.
4
Zwykłe przedstawienie faktów, przecież ona nawet nie wyraziła swojej opinii. Dla niektórych samo połączenie tematów PO i Niemiec powoduje wyłączenia samodzielnego myślenia i ogranicza się do rzucania nagłówków z "wsieci" czy innych pisowskich tub.
5
Jak trzeba być ograniczonym i zaślepionym, żeby powiązać obecne Jugendamty z tym co się działo podczas IIWŚ?
2
Przede wszystkim to szkoda, że PN obecnie merytorycznie jest na poziomie Bravo Sport. Tam nie ma czego czytać. Jak się trafi w numerze jeden artykuł na poziomie to można święto ogłosić.
5
Jeżeli nawet to wina telefonów, to i tak dobrze jest czytać coś przed wysłaniem.
0
Zapytaj o to Celebana...
0
Przecież połowa ludzi tutaj ma mokre sny na samą myśl o Roberto w pomocy. To nie ważne, że ile razy tam zagrał tyle razy był najsłabszy na boisku.