4

Przecież on grał na lewej pomocy, a nie lewej obronie.

0

Przyczyna jest prosta - brak regularnej gry. Traci najlepsze lata swojego rozwoju na siedzenie na ławce.

0

To jest raczej terminarz a nie kalendarz.

0

Kto pod kimś dołki kopie temu Pan Bóg daje, a kto rano wstaje ten w nie wpada.

7

Co znaczy "nawet Real"? Oni na ogół robią dobry biznes na transferach.

0

Urodzone cebulaki mające w genach narzekanie właśnie tacy są.

0

I w listopadzie sobie od przypomnieli, że mają wolne 10mln euro na sport? Przecież to zwykła PRowa zagrywka polityczna, żeby przykryć teksty Morawieckiego o kalece Kubicy.

0

Tijani to chociaż coś tam pograł.

1

Nie do końca. Gdyby te 10mln zostało w Orlenie to w części trafiłoby do budżetu w postaci podatku i dywidendy. Nie zmienia to faktu, że robienie z tego powodu afery jest bez sensu.

6

Co ma wspólnego z korupcją to, że dwóch kolesi w pis nie może się dogadać? Zadziałali na zasadzie "na złość mamie odmrożę sobie uszy".
Kałuża dostał stanowisko za swój głos, więc odniósł korzyść. To jest korupcja w czystej postaci. Jak nazwać to inaczej?

0

On nie jest i władzy. Jest zwykłym posłem, jakoś inni sobie radzą bez stada ochroniarzy.

1

Japończycy uważają harakiri za określenie obraźliwe. Zostało ono stworzone przez Amerykanów przez złe odczytanie znaków. Japończycy używają tyko okrślenia sepuku.

0

1 mecz na 4? Czasami nie mylisz zawodników?

0

Przecież w 2 połowie ten Leao robił z niego wiatrak w każdej akcji.

0

BB po dwóch odcinkach się rozkręcił?

0

Walczą o rozstawienie w pierwszym koszyku, niestety naszym kosztem.

1

Skoro już poruszyłeś temat abolicji indywidualnej, to powinieneś wiedzieć, że zdanie wśród prawników na temat jej stosowania w świetle konstytucji są podzielone. Wielu (jeżeli nie większość) uważa, że w naszym systemie prawnym jest ona niedopuszczalna.

Z kolei art. 139 Konstytucji mówi: "Prezydent Rzeczypospolitej stosuje prawo łaski. Prawa łaski nie stosuje się do osób skazanych przez Trybunał Stanu" - nie można tego art, dzielić na pół i przywoływać tylko jednej części, jako całość mówi o osobach skazanych. Kamiński nie był skazany prawomocnie, więc w świetle prawa był niewinny, co za tym idzie nie potrzebował(jeszcze) prawa łaski.
PS
Z prawa łaski nie korzystają skazani, lecz prezydent - tak znasz konstytucję, że przeinaczasz jej brzmienie.

1

Ty oglądałeś TVN? Nie pomyliło Ci się? Czy tylko tak teraz piszesz bo pasuje to do podparcia twojej teorii? Nie tobie oceniać kto jest w stanie co zrozumieć. Nie ma na tym forum osoby bardziej jednokierunkowej i zamkniętej na argumenty drugiej strony od Ciebie. Czytając twoje posty ma się wrażenie, że są żywcem wzięte z Gazety Polskiej czy "wSeci". Zero refleksji, tylko bezmyślne głoszenie linii jedynej słusznej władzy.

2

Każdy sędzia wydający wyroki nie po myśli pisu należy do kasty.

0

Uduszony...

0

Życie to nie fm. Taki numer przejdzie tylko raz.

0

Skąd takie mądrości bierzesz?

1

Bari Gotic, Muzeum czekolady, Font Magica, Wzgórze Montjuic, jak masz możliwość to wyjazd do Tossa de Mar.

0

Do Kojonkoskiego czy nawet Lepistoe mu trochę brakuje.

4

Zwykłe przedstawienie faktów, przecież ona nawet nie wyraziła swojej opinii. Dla niektórych samo połączenie tematów PO i Niemiec powoduje wyłączenia samodzielnego myślenia i ogranicza się do rzucania nagłówków z "wsieci" czy innych pisowskich tub.

5

Jak trzeba być ograniczonym i zaślepionym, żeby powiązać obecne Jugendamty z tym co się działo podczas IIWŚ?

2

Przede wszystkim to szkoda, że PN obecnie merytorycznie jest na poziomie Bravo Sport. Tam nie ma czego czytać. Jak się trafi w numerze jeden artykuł na poziomie to można święto ogłosić.

5

Jeżeli nawet to wina telefonów, to i tak dobrze jest czytać coś przed wysłaniem.

0

Zapytaj o to Celebana...

0

Przecież połowa ludzi tutaj ma mokre sny na samą myśl o Roberto w pomocy. To nie ważne, że ile razy tam zagrał tyle razy był najsłabszy na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?