mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca ma kontrolę tylko do wieku 12 lat. Starsi nie mają już z naszym Klubem nic wspólnego.
0
Przybył 5 minut przed. Jeszcze musi zaparkować, pójść do szatni i się przebrać. Nad trening pewnie dotarł 10 minut za późno.
2
Musisz zatwierdzić wycenę szkody. Nic sami z siebie nie przelewają.
0
25 zamienników? To kto jest podstawowym graczem?
128
Skoro jest wesele to chyba oświadczyny już były...
Tak serio, to uważam, że jest to wpychanie się na siłę w centrum uwagi. To jest dzień pary młodej, a nie gości, którzy chcą zrobić pokazówkę.
4
Sam znalazłeś?
Bo trąbią o tym w rmf i zetce od rana.
0
Każdy czyta, tylko niektórzy się nie przyznają, bo tam "Niemce" piszą.
2
Taki super aktor, że nawet nie wiesz jak się pisze jego nazwisko.
1
Ten Semedo, który się nie podłącza do akcji...
0
Nic nie odrzucili, bo nawet nie było głosowania.
5
Sam sobie odpowiedziałeś, FCB nie jest jednoznaczne i unikalne dlatego jest kojarzone nie tylko z naszym Klubem.
55
Króla już mają, nie trzeba losować nowego.
0
Może gramy 442 bo Dembele wg trenera nie daje gwarancji gry na odpowiednim poziomie?
Valverde na szybko zmieniał taktykę m.in. przez odejście Neymara, w presezonie z nim w składzie grał 433
1
Nie winię o nic Dembele, tylko piszę jak sytuację postrzegają ludzie. Nie zmienia to faktu, że nie daje On drużynie nawet w 50% tego co Neymar.
3
Wpisujesz tam "nieuregulowany".
18
Rok temu wielu miało nadzieję, że Dembele choć w części zastąpi Neymara, ale póki co słabo to wygląda, więc nic dziwnego, że proporcje się odwracają.
2
Akurat nasz Klub chyba najbardziej ze wszystkich jest związany z polityką.
0
Prawie zadeptała tego dzieciaczka...
6
Polityka to nie tylko gospodarka. Koleś ma poglądy rodem ze średniowiecza, więc nic dziwnego, że Klub nie chce być w żaden sposób kojarzony z takim człowiekiem.
0
Nie spadną...
0
W takich sytuacjach zawsze lepiej wychodzi bogatszy.
41
Napisałeś o podejmowaniu się operacji, a nie podejmowaniu decyzji o niej :)
8
Kolejna "epicka" rzecz. Czy ktoś jeszcze zna znaczenie tego słowa?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tylko trochę słaby w obronie.
0
Wyjęte z kontekstu, ale akurat bardzo dobrze obrazuje stan naszej reprezentacji w ostatnich meczach.
0
Szukasz jego dobrego meczu? Myślę, że ciężko będzie znaleźć ciągłe 15minut jego dobrej gry. Znalezienie meczu bez jego babola to już byłby sukces.
Co do Warzychy to się nie zgodzę. Facet strzelał w klubie seryjnie bo grał na szpicy, ale w kadrze zawsze chcieli z Niego zrobić skrzydłowego.
0
Serio Cię to bawi?
0
Reca od 20 minut nie nadąża, ma skórcze, a Włosi atakują głównie jego stroną.
0
Pytanie czy by się tam znalazł.