La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1617 Culés

konto usunięte

2

Karol Linetty rozegrał w reprezentacji Polski 22 mecze od 2014 r, Może ktoś mi przypomni jaki w ciągu tych 4 lat rozegrał dobry mecz w kadrze, to będę wdzięczny. Osobiście widziałem go na żywo na mistrzostwach Europy U21 w Polsce gdzie miał być centralną postacią drużyny a w efekcie wszyscy pamiętają jakim blamażem Polski skończyła sie ta impreza. W Sampdorii może byc wspaniały,życze mu dobrej i udanej kariery. Na razie nie ma to żadnego przełożenia na kadrę, gdzie jego gra pełna strat piłki jest irytująca. Wielu było polskich piłkarzy grających świetnie w klubach, lecz nie w reprezentacji np. Krzyś Warzycha, Okoński, Furtok etc etc

0

@Gomola Szukasz jego dobrego meczu? Myślę, że ciężko będzie znaleźć ciągłe 15minut jego dobrej gry. Znalezienie meczu bez jego babola to już byłby sukces.
Co do Warzychy to się nie zgodzę. Facet strzelał w klubie seryjnie bo grał na szpicy, ale w kadrze zawsze chcieli z Niego zrobić skrzydłowego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?