0

Największą głupotą jest porównywanie Ivana do Xaviego. Xavi był jeden, nie było takiego gracza w Barcelonie przed Nim i nie będzie po Nim. Ivan robi swoją robotę i nikt w klubie nie oczekuje od Niego przeobrażenie się w klon Creusa.

1

Roberto grający w pomocy to nieporozumienie. Chłopak się tam kompletnie nie odnajduje.

0

I ci rolnicy zostali 3 razy mistrzami świata.

111

Nie zrobiłeś zestawienia, tylko wybrałeś to, co pasowało to twoich założeń.

4

Myślę, że skauci Barcelony przyglądają się pewnie setce piłkarzy...

1

Zdajesz sobie sprawę z tego, że w czasach gdy Pele grał nie było takiej różnicy między ligą brazylijską a tymi w Europie? Wtedy Brazylijczycy nie wyjeżdżali tabunami z kraju i wszczscy najlepsi grali u siebie.

0

Po co krzyczysz?

0

Będzie remis albo minimalnie wygra Milan.

0

Wczoraj był czysty strzał, przy golu Davida był rykoszet po nodze Ramosa. Trochę jednak różnica.

1

Klemą Longle...

0

Kiedyś (za czasów Guardioli i Xaviego) to Messi grał jak typowy skrzydłowy w ustawieniu 433 i pomagał w obronie. Teraz ma zupełnie inne zadania, a ustawienie 433 z Nim na boisku to tylko teoria przedmeczowa na planszy ze składem.

1

U Guardioli nie gra Messi. Myślisz, że to przypadek, że Rakitić gra głownie z prawej strony? On ma tam asekurować i wspierać prawego obrońcę, bo Messi jest praktycznie zwolniony z gry obronnej. Do tego jest potrzebny zawodnik o bardziej defensywnym profilu.

0

No co ty? W Fantasy Ligach przecież to działa super :)

1

W piłce nożnej nie zmian w przepisach? Co sezon UEFA daje nową wykładnię, a już to, że ręka w polu karnym jest inaczej interpretowana w różnych ligach jest parodią.

1

Od początku imprezy było wiadomo, że wszystkie punkty przechodzą dalej. Nie było jasne czy do nowej tabeli będą przepisane zwycięstwa (to one decydują o kolejności przy takiej samej ilości punktów).
Nie wypowiadaj się na tematy, o których masz mgliste pojęcie, albo coś tam usłyszałeś.

2

Mylisz zasady gry z regulaminami imprez. Co Kubiaka, to wywiady pomeczowe z nim da się chociaż słuchać, a nie jak nasi piłkarze - yyyy, no teeen. Koleś rzeczowo odpowiada na pytania, mecz widzi tak jak on wyglądał, a nie nasi kopacze - byliśmy lepsi, ale piłka nie chciała wpaść.

0

Zauważ, że on tak się zachowywał przy każdym swoim faulu. Sędzia 2 razy odpuścił, po trzecim dał kartkę.

0

Co z tego? O tym, że po takich gestach może dostać kartkę pewnie też nie wiedział...

0

Co by było gdyby z Toatkami zagrał równie nieodpowiedzialnie. Przecież on tak gra od początku sezonu.

0

Umtiti powinien sobie odpocząć. Kolejny mecz, w którym fauluje niemal w każdym kontakcie z rywalem i potem lata z łapami do sędziego. W tym sezonie chyba jeszcze ani razu nie zgodził z decyzją sędziego, gdy faulował.

0

Tam, jak zejdziesz na dół jest też polska wymowa. Nie jest to peesfej...

0

Koleś kompromituje się z każdym wpisem, szkoda energii.

4

Czego Ty chcesz? Miałeś rotacje w ostatnim meczu, były po to żeby dzisiaj mógł zagrać najmocniejszy skład.

0

To było do przewidzenia.

0

Nic nie dostał bo nie było tego w protokole sędziego.

6

Do tego tylko w benzynie, diesle nie dadzą rady...

0

Czy poza korytarzem z przyry są jeszcze inne, dla innych przedmiotów?

0

Akurat Mazurek jest bezstronny. Z tymi z PiSu jedzie równie mocno.

0

Każda zmiana, która usunie Roberto z pomocy będzie dobra.

0

To nie Pochettino decyduje o finansach klubu. Może chciał kupować, ale nie mógł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?