mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby był zawodnikiem pierwszej drużyny to nie mógłby grać w Barcelonie B.
3
Ciężko nazwać to zdjęciem.
7
To akurat im się udało. Pełny ironii news obrazujący stan w jakim obecnie znajduje się ich drużyna. Chyba nie wziąłeś tego tesktu dosłownie?
0
Cicho, petrodolary w Anglii to zło, w Hiszpanii są cacy.
7
Przecież ta sytuacja miała miejsce dopiero po tym jak Munir powiedział, że nie przedłuży kontraktu.
1
On nie odszedł z WOŚP. Przestał być tylko prezesem fundacji. Jasno powiedział, że nadal będzie dla Orkiestry pracował.
4
PSG i ratowanie wyniku w L1?
3
Nie takie dziwne. Nie mieli porządnego prawego obrońcy to postawili tam środkowego. Na swojej nominalnej pozycji pewnie w kadrze za dużo nie pogra.
7
Do nas go. Suarez będzie miał zastępstwo :)
0
Oba leżą obok Surinamu i Brazylii.
5
Koło Gujany jest też Brazylia, z której pochodzi wielu byłych piłkarzy Barcelony...
0
Nie sądzę, że EV zaryzykuje granie Peną w przypadku dłuższej kontuzji ter Stegena. Na pewno ściągną jakieś doświadczonego bramkarza.
0
Czerwona za zwykłą nakładkę? Trochę odleciałeś.
0
Żaden polonista. Po prostu jesteś kolejną osobą, która nie wie, że wynik meczu można wypaczyć, a nie wypatrzyć.
0
Brudziński zadowolony bo państwo działa bardzo dobrze, w końcu straż dojechała w 4 minuty...
0
Wypatrzył?
1
Pasuje to do kontekstu jak wół do karety.
0
Przecież to jest wypowiedź sprzed co najmniej roku.
0
Mógł jeszcze wygrać wygrać złoto olimpijskie w drużynie.
0
Akurat Kurek z klubem wygrał puchar CEV, więc nie do końca miał słaby rok w klubie.
0
Klubowo to wygrał puchar CEV, więc taką Ligę Europy w nogę, więc coś tam wygrał. Skoki tak się stoczyły, że od dwóch lat nawet nie ma drużynowych mistrzostw Polski, których z resztą Stoch nigdy nie wygrał.
1
Co by się tu działo, gdyby transmisja była na TVN...
0
Raz powtórzyli, dlaczego nie kolejny? W siatkówce jak chyba w żadnej innej dyscyplinie sportu w Polsce jest sensowny system szkolenia, młodzi zdolni przechodzą kolejne etapy, nie znikają gdzieś po drodze i są tego efekty.
1
Co ma do tego polsat?
1
Kuuurek !
1
AccordVII w benzynie jest tylko 2.0 i 2.4, 2.2 to diesel.
1
Przecież to najmniej udany merc w historii, poza pierwszą A klasą.
0
Faktycznie teraz jest kozakiem, ale pytanie czy jak za kilka lat przewaga jego warunków fizycznych przestanie mieć znaczenie to nadal będzie się tak wyróżniał.
1
Mało ambitna to może być twórczość. Mainstream to opiniotwórcze media, więc twój komentarz o nim jest nietrafiony. Z drugiej strony zgadzam się, że teraz "twórcy" muzyki to ofiary gotowców i pędu do szybkiej promocji. Mam wrażenie (chyba podobnie jak Ty), że teraz nie liczy się jakoś muzyki/tekstu ale to kto ma siłę przebicia w radiu, nie ważne co nagrał, ale liczy się, to że ma menago ze znajomościami i jego kwałek jego szlifowany co dwie godziny.
0
Czym dla Ciebie jest obecnie mainstream? Obecnie, chyba jak nigdy wcześniej nikt nie ogranicza artystów, a takie prowokacyjne utwory są wręcz promowane.