0

Gdyby był zawodnikiem pierwszej drużyny to nie mógłby grać w Barcelonie B.

3

Ciężko nazwać to zdjęciem.

7

To akurat im się udało. Pełny ironii news obrazujący stan w jakim obecnie znajduje się ich drużyna. Chyba nie wziąłeś tego tesktu dosłownie?

0

Cicho, petrodolary w Anglii to zło, w Hiszpanii są cacy.

7

Przecież ta sytuacja miała miejsce dopiero po tym jak Munir powiedział, że nie przedłuży kontraktu.

1

On nie odszedł z WOŚP. Przestał być tylko prezesem fundacji. Jasno powiedział, że nadal będzie dla Orkiestry pracował.

4

PSG i ratowanie wyniku w L1?

3

Nie takie dziwne. Nie mieli porządnego prawego obrońcy to postawili tam środkowego. Na swojej nominalnej pozycji pewnie w kadrze za dużo nie pogra.

7

Do nas go. Suarez będzie miał zastępstwo :)

0

Oba leżą obok Surinamu i Brazylii.

5

Koło Gujany jest też Brazylia, z której pochodzi wielu byłych piłkarzy Barcelony...

0

Nie sądzę, że EV zaryzykuje granie Peną w przypadku dłuższej kontuzji ter Stegena. Na pewno ściągną jakieś doświadczonego bramkarza.

0

Czerwona za zwykłą nakładkę? Trochę odleciałeś.

0

Żaden polonista. Po prostu jesteś kolejną osobą, która nie wie, że wynik meczu można wypaczyć, a nie wypatrzyć.

0

Brudziński zadowolony bo państwo działa bardzo dobrze, w końcu straż dojechała w 4 minuty...

0

Wypatrzył?

1

Pasuje to do kontekstu jak wół do karety.

0

Przecież to jest wypowiedź sprzed co najmniej roku.

0

Mógł jeszcze wygrać wygrać złoto olimpijskie w drużynie.

0

Akurat Kurek z klubem wygrał puchar CEV, więc nie do końca miał słaby rok w klubie.

0

Klubowo to wygrał puchar CEV, więc taką Ligę Europy w nogę, więc coś tam wygrał. Skoki tak się stoczyły, że od dwóch lat nawet nie ma drużynowych mistrzostw Polski, których z resztą Stoch nigdy nie wygrał.

1

Co by się tu działo, gdyby transmisja była na TVN...

0

Raz powtórzyli, dlaczego nie kolejny? W siatkówce jak chyba w żadnej innej dyscyplinie sportu w Polsce jest sensowny system szkolenia, młodzi zdolni przechodzą kolejne etapy, nie znikają gdzieś po drodze i są tego efekty.

1

Co ma do tego polsat?

1

Kuuurek !

1

AccordVII w benzynie jest tylko 2.0 i 2.4, 2.2 to diesel.

1

Przecież to najmniej udany merc w historii, poza pierwszą A klasą.

0

Faktycznie teraz jest kozakiem, ale pytanie czy jak za kilka lat przewaga jego warunków fizycznych przestanie mieć znaczenie to nadal będzie się tak wyróżniał.

1

Mało ambitna to może być twórczość. Mainstream to opiniotwórcze media, więc twój komentarz o nim jest nietrafiony. Z drugiej strony zgadzam się, że teraz "twórcy" muzyki to ofiary gotowców i pędu do szybkiej promocji. Mam wrażenie (chyba podobnie jak Ty), że teraz nie liczy się jakoś muzyki/tekstu ale to kto ma siłę przebicia w radiu, nie ważne co nagrał, ale liczy się, to że ma menago ze znajomościami i jego kwałek jego szlifowany co dwie godziny.

0

Czym dla Ciebie jest obecnie mainstream? Obecnie, chyba jak nigdy wcześniej nikt nie ogranicza artystów, a takie prowokacyjne utwory są wręcz promowane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?