0

Heatmapa Ivana miazga...

0

Wtedy Modric niż miał ZP.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pracują w nocy, płacone mają jak za dzienną zmianę bo i tak mają ciemno.

0

Urzekła mnie twoja historia...

0

Myślę, że ludzie znający historię Barcelony wybraliby Ramalletsa albo Sadurniego. Dla obecnych pokoleń pewnie MAtS.

0

To widzę, że jest wiele wersji statystyk.

0

W sobotę mamy szansę wyrównać bilans meczów z Realem. W ostatnich latach w takich sytuacjach nie udało się wygrać, może wreszcie teraz...

2

Hasać to będzie Vinicius jak na PO zagra Roberto.

0

Jakby Vinni był skuteczny to by strzelił na 1-0, mecz potoczyłb się kompletnie inaczej i nie wiemy czy miałby te swoje 2 kolejne okazje na gola.

13

Oficjalna?

0

Myślę, że dla każdego problem byłoby oddanie połowy swoich dochodów.

0

Atencja w języku polskim to okazywanie komuś szacunku, więc coś nie tak z twoją tezą. Mylisz z angielskim znaczeniem tego słowa (zabieganie o uwagę).

12

Skoro jest team "Polacy Rodacy" to chyba parę goli Napoli trzeba odjąć.

0

Bale pierwszy machał łapami do sędziego jak Casemiro upadł...

39

Przewrotki Rivaldo prawie nikt tu nie pamięta. Mało kto kojarzy okoliczności tego gola i jego znaczenie.

0

Wyjmij kij z zadka...

0

Kiedyś był Małysz i 3 takie Hule. Nie jest źle:)

0

Wiele to nie zmienia.

0

Co ma średnia prędkość do tego kto jest szybszy? Średnia to nie maksymalna.

0

Akurat za mecz o którym piszesz Reksio miał dostać kasę od Polkowic, ale ostatecznie więcej za niedopuszczenie meczu dał mu Świt walczący o utrzymanie, któremu wcześniej mecz też sprzedali. Jak podajesz fakty to wszystkie, a nie tylko te które ci pasują. Pan R. został ukarany, nie odwołał się. Lech, którego był kapitanem jako jedyny klub umoczony w korupcję kary nie dostał, bo nie dało się ukarać klubu, który już nie istniał.

0

Co miał zrobić sąd? Do dzisiaj w Poznaniu jest zarząd z Wronek. Formalnie byli czyści. Tylko nie wiem dlaczego obecny KKS przywłaszcza sobie sukcesy dawnego Lecha, ale jego grzechów już nie.

1

W Gdańsku to akurat gra się o mistrza. Majster to jest na budowie, ewentualnie taki tytuł może zdobyć najlepsza drużyna Wielkoposki.

0

Kiedyś był taki klub WKP Lech Poznań. W 2006 roku jak były procesy za korupcję z naszej piłce WKP połączył się z Amicą Wronki tworząc obecny KKS Lech. Niby nic dziwnego, ale przystąpili do nowego sezonu na licencji Amici, a ich prawnicy na przesuchaniu w sprawie handlu meczami bronili się tym, że może i Lech handlował, ale teraz ten klub nie istnieje bo formalnie to oni są Amica.

0

To akurat byłoby dobre. Koleś dostaje w bark albo klatę, a leży na ziemi i trzyma się za pysk.

0

Nic nie wiesz. Sprawdź dlaczego Lecha nie ukrarali za przekręty z czasów Fryzjera.

1

Jakoś tak stylem prlu zalatuje.

16

Jaki Lech? Przecież oni wyparli się swojej historii i grają jako Amica.

0

W c+ komentarz pod legię? Chyba żartujesz. Nigdzie nie ma takiej euforii komentatorów po golach jak tam po tych traconych przez L.

0

No bo jak to? Rakitic asysta? Nie, to wszystko przez Leo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?