mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Abo 4/3 jak spojrzysz na masę...
3
Ten William to jakiś kumpel Malcolma?
0
Barca kupuje. Bayern na ogółu czeka do końca kontraktu i bierze za darmo.
7
Gdzie wynalazłeś taką tabelę?
2
Ten jego bolid to jakieś nieporozumienie. Stracił do Russela ponad 9s na dwóch okrążeniach.
0
Przylądek Canaveral wystarczy. Po co ten Cape?
0
Właśnie Barca Guardioli nie podobała się bardzo wielu ludziom nie związanym z Klubem.
1
"Rząd pokazał, że potrafi zorganizować osoby nadzorujące egzaminy"?
Przecież całą robotę odwaliły głównie samorządy i dyrektorzy poszczególnych szkół.
0
Boję się, że Juve nie zagra tak beznadziejnie jak Real i dobra gra Ajaxu nie wystarczy.
2
Kolejny z ego większym od Jowisza.
2
Wsiadasz w pociąg i jedziesz sobie wzdłuż wybrzeża. O ile pamiętam pociągi chyba co 20 minut jeżdżą więc jest ok.
Przelicz sobie ile przejazdów planujesz zrobić. Są tam bilety jednorazowe i takie na 10 przejazdów, więc sprawdź co Ci się bardziej opłaca.
1
W twoim przykładzie "nie ma" nie ma nic wspólnego z "być".
Nie będę Cię przekonywał. Zajrzyj do słownika i przeczytaj definicję tej frazy, może wtedy zrozumiesz.
0
Co oznacza słowo mieć? Wg mnie, że ktoś/coś posiada jakąś rzecz.
Kto co posiada(nie posiada) w zdaniu ,,Jabłka nie ma na stole".
"nie ma" - forma pomocnicza używana w czasie teraźniejszym do wyrażenia, że ktoś lub coś nie znajduje się w danym miejscu
Nie możesz traktować w tym przypadku frazy "nie ma" rozdzielenie.
0
Jedyna śmieszna rzecz w tym wszytskim to "z nikąd".
Wiesz może gdzie ten "nikąd" można znaleźć?
0
W obu przypadkach orzeczeniem jest "być". Gdyby było "mieć" to jabłko nie ma stołu, czy stół nie ma jabłka?
6
Polscy komentatorzy ogólnie za dużo gadają w trakcie meczów.
6
Ile godzin twoim zdaniem pracuje nauczyciel?
23
Pewnie nie jednego...
0
Nie wiem czy było:
https://www.facebook.com/StadionowiOprawcy.net/photos/fpp.473956652688204/2121536837930169/?type=3&theater
0
Jaga? Przecież oni obecnie grają jeszcze gorzej niż Lech i Legia.
0
Najlepiej znajdź znajdź ten "kąd".
0
Idź do kasy przed samym meczem. Wtedy będą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Są zatrudnieni jako "eksperci" i zarabiają do 5700 brutto plus dodatki.
2
Bardziej v8 zamiast tylnej kanapy niż pod maską.
0
Skoro jest wielu kandydatów to już nie jest shortlista.
2
Tu nie chodzi o to, że ci z PO a ci z PIS, tylko o to, że ludzie dają sobą manipulować przez takie tweety/newsy.
PS
Jazłowiecka, Szejnfeld, Thun(PO) głosowali przeciw...
0
Fajna ta lista, taka nie do końca prawdziwa. Wałęsy nie było na głosowaniu, to jak zagłosował "za"?
0
Da się urwać całą rękę bez łokcia? ;)
0
To chyba dobrze pomyśli?