7

Abo 4/3 jak spojrzysz na masę...

3

Ten William to jakiś kumpel Malcolma?

0

Barca kupuje. Bayern na ogółu czeka do końca kontraktu i bierze za darmo.

7

Gdzie wynalazłeś taką tabelę?

2

Ten jego bolid to jakieś nieporozumienie. Stracił do Russela ponad 9s na dwóch okrążeniach.

0

Przylądek Canaveral wystarczy. Po co ten Cape?

0

Właśnie Barca Guardioli nie podobała się bardzo wielu ludziom nie związanym z Klubem.

1

"Rząd pokazał, że potrafi zorganizować osoby nadzorujące egzaminy"?
Przecież całą robotę odwaliły głównie samorządy i dyrektorzy poszczególnych szkół.

0

Boję się, że Juve nie zagra tak beznadziejnie jak Real i dobra gra Ajaxu nie wystarczy.

2

Kolejny z ego większym od Jowisza.

2

Wsiadasz w pociąg i jedziesz sobie wzdłuż wybrzeża. O ile pamiętam pociągi chyba co 20 minut jeżdżą więc jest ok.
Przelicz sobie ile przejazdów planujesz zrobić. Są tam bilety jednorazowe i takie na 10 przejazdów, więc sprawdź co Ci się bardziej opłaca.

1

W twoim przykładzie "nie ma" nie ma nic wspólnego z "być".

Nie będę Cię przekonywał. Zajrzyj do słownika i przeczytaj definicję tej frazy, może wtedy zrozumiesz.

0

Co oznacza słowo mieć? Wg mnie, że ktoś/coś posiada jakąś rzecz.
Kto co posiada(nie posiada) w zdaniu ,,Jabłka nie ma na stole".

"nie ma" - forma pomocnicza używana w czasie teraźniejszym do wyrażenia, że ktoś lub coś nie znajduje się w danym miejscu

Nie możesz traktować w tym przypadku frazy "nie ma" rozdzielenie.

0

Jedyna śmieszna rzecz w tym wszytskim to "z nikąd".
Wiesz może gdzie ten "nikąd" można znaleźć?

0

W obu przypadkach orzeczeniem jest "być". Gdyby było "mieć" to jabłko nie ma stołu, czy stół nie ma jabłka?

6

Polscy komentatorzy ogólnie za dużo gadają w trakcie meczów.

6

Ile godzin twoim zdaniem pracuje nauczyciel?

23

Pewnie nie jednego...

0

Jaga? Przecież oni obecnie grają jeszcze gorzej niż Lech i Legia.

0

Najlepiej znajdź znajdź ten "kąd".

0

Idź do kasy przed samym meczem. Wtedy będą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Są zatrudnieni jako "eksperci" i zarabiają do 5700 brutto plus dodatki.

2

Bardziej v8 zamiast tylnej kanapy niż pod maską.

0

Skoro jest wielu kandydatów to już nie jest shortlista.

2

Tu nie chodzi o to, że ci z PO a ci z PIS, tylko o to, że ludzie dają sobą manipulować przez takie tweety/newsy.
PS
Jazłowiecka, Szejnfeld, Thun(PO) głosowali przeciw...

0

Fajna ta lista, taka nie do końca prawdziwa. Wałęsy nie było na głosowaniu, to jak zagłosował "za"?

0

Da się urwać całą rękę bez łokcia? ;)

0

To chyba dobrze pomyśli?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?