mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jacob345 50 baniek za rezerowego to rzeczywiście frajerstwo...
0
@norbi77 Co to są "culers"?
2
Pandev obnaża wszystkie wady Bednarka - brak szybkości, zwrotności, umiejętności przewidywania.
0
@Barwindg Akurat flag z Churchillem jest bardzo dużo.
1
@Avada Kedavra Grać na 3 napastników i wtedy laga od bramkarza przez cały mecz...
0
@Kurkmen O ile pamiętam to coś około 100mln, ale mogę się mylić.
0
@Kurkmen Punkt 2 - gdyby nie nowy kontrakt to klauzula byłaby dużo mniejsza i psg miałoby go z półdarmo...
0
@Criss18Barca Argentyna to będzie miała problem żeby wyjść z grupy.
5
@T_TG To Leo nabija liczby tej drużynie, a nie odwrotnie.
9
@Wiktorek2002 Co się dziwisz? Połowa tutaj potrafi tylko odpalić transfermarkt i zobaczyć ilość dni z kontuzją. Jakby Dembele oberwał w jednym meczu tak Neymar dostaje praktycznie w każdym, to grałby w trybie 1 mecz - miesiąc przerwy.
0
@SinMistico Nie każdy musi kochać Barcelonę.
Wbrew temu co wielu tutaj sądzi Perez jest szanowanym i lubianym w Europie prezesem. Taki EF woli mieć z nim dobre stosunki.
Dla nas też miało być 60mln ale jak włączył się Real to cena wzrosła. Barca się wycofała, więc nie było licytacji i stanęło na cenie wyjściowej.
5
@FC1899Barca Setki dowodów. Jak to pięknie brzmi...
0
@szymon6847 Tahiti :)
0
@szymon6847 Haiti nie grało na tych mistrzostwach.
0
@Kamilos84 To było do przewidzenia jak Magiera przed meczem powiedział, że są gotowi na 90 a nawet 120 minut. Jak on coś mówi, to zawsze jest dokładnie odwrotnie.
0
@Criss18Barca Barzagli nie ubrałby czerwonych butów, to nie on.
0
@Barcelismo Teraz sprawdź od kiedy istnieje Liga Mistrzów.
0
@Szreko Chłopak kompletnie nic w tym sezonie grał. Był pchany w składzie tyko po to żeby go sprzedać. Sportowo żadna strata, powinni go tam szybko zawieźć, żeby się ruskie nie rozmyślili.
0
@adi7adi8 Podkreślanie, że to 7 drużyna świata trochę bez sensu skoro zagrały rezerwami.
0
@PieN Za Pepa Leo był 10 lat młodszy i wtedy jeszcze dużo biegał.
0
@olejtm Ramos zarabia chyba 12mln, więc 6 to nie szał.
1
@aspider Odstaw leki...
0
@Cochise Było coś o tym, że przy ostatnim przedłużeniu kontraktu obie strony zgodziły się na zapis o ewentualnym zerwaniu umowy bez odszkodowania. Nie wiem ile w tym prawdy.
0
@Dawid66 Niektórzy użutkownicy czyli którzy?
1
@Janiama W Polsce piłkarze zwalniają trenerów, w Hiszpanii utrzymują ich na posadach :)
0
@MarioVeB! Może i miał najlepszy sezon, ale tylko pod względem gry ofensywnej. W obronie bardzo często grał średnio lub słabo.
0
@staske Do sposobu gry Kloppa nie mamy zawodników. Nie widzę u nas nikogo, kto da radę grać z intensywnością jakiej wymaga Jurgen.
2
@Mathew86 Nie, Pep to po prostu bardzo dobry trener. Enrique jest co najwyżej niezły, jak pewnie 15-20 innych w Europie.
0
@Kajtek77 Chociażby tym, że zawsze jak w pierwszej połowie drużynie nie szło to zawsze Semedo był zmieniany jako pierwszy chociaż rzadko był najsłabszy. To dla zawodnika jasne wskazanie, że zawiódł. Po kilku takich meczach piłkarzowi siada psycha i boi się podejmować ryzyko na boisku, gra asekuracyjnie.
0
@MaFCB Piszesz jak naiwne dziecko. Jak zarabiasz pieniądze w milionach to je inwestujesz a nie wydajesz na codzienne życie. W takim przypadku mówienie o braku różnicy pomiędzy 20 i 50 mln jest co najmniej niezrozumiałe. Ramos na pewno ma masę pomysłów na działanie po zakończeniu kariery i liczy się dla niego każdy milion, nie mówiąc o 30. Facet wygrał już wszystko, nie jest dziwne, że na koniec chce pograć bez presji, za porządne pieniądze.