0

@Arkon Novikovas na boisku=gra w 10.

21

Wplatanie pedofilii w ten tekst jest tak denne, że sprawdziłem 2 razy czy na pewno odpaliłem właściwą stronę.

12

@arcziFCB Skoro ma już tylko rok kontraktu i nie przedłuża to na bank jest dogadany z Bayernem. Taka specyfika tej ligi...

0

@Nano22 Te dane są zmanipulowane. Dla pis podali tylko nagrody dla ministrów i ich zastępców, te 600 baniek po obejmowało wszyskie nagrody dla urzędników państwowych. Tak tvp działa na umysły "wyborców".

0

@matirix20 Chyba od 10 lat nic nie wygrali, więc możliwe, że Dani już nic nie dołoży do kolekcji.

0

@jeyx77x Może i się nie odmienia, ale nie pisze się "zawszę", bo po prostu nie ma takiego słowa :)

1

@NeroTFP Już CR miał być królem strzelców po samych meczach z Legią...

0

@tobiasson92 No tak, bo Ryga to potęga.

0

@Grzesior667 Żaden z nich nie wygląda jak dziecko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@cules_since95 Debilami byliby ci z Zenitu, gdyby na taki zapis się zgodzi przy płaceniu za gracza 40mln.

4

@Gaucho On zaraz będzie miał 20 lat. Leo w tym wieku już dawno nie miał postury dziecka.

0

@Arkon Mioduski jest cienki, ale fart BL musiałby się kiedyś skończyć i dzisiaj Legia byłaby bankrutem, gdyby on dalej rządził.

0

@Arkon W Legii brakuje trenera z charyzmą. Fornalik to taki ciepły kluch, w Warszawie presja zjadłaby Go w miesiąc. Żadnego Polaka nie widzę w tym klubie. Szkoda Staśka, facet mówił prawdę między oczy i do tego miał odpowiedni warsztat.

0

@Arkon Lechia i Piast grają ładnie dla oka jak im rywal pasuje. Wyjdą na taką Koronę, która każdą akcję przerywa faulem i po taktyce. Taktyka Lechii? Cisną przez 15 minut, prawie zawsze coś wpadnie i do obrony na resztę meczu. Takie mecze jak z Broendby to pojedyncze przypadki, 1-2 na rundę.

0

@Arkon 3/4 goli w tej lidze to fart. Przecież żadna drużna nie potrafi składnie przeprowadzić akcji. Gole padają po babolach rywali, albo "strzałach życia". Papadopulos też już nigdy takiego gola jak dziś nie strzeli (to był dopiero fart).

0

@Coutinho007 Liegl był dobry? On wyróżniał się tylko wzrostem. Nie wydaje mi się żeby był chociaż 10 razy na podium PŚ.

6

@FCB24 Niby Ndombele ma tak podnieść jakość drużyny, że dojdą do poziomu City czy Liverpoolu? Trochę życzeniowe myślenie.

12

@GoLem Zdajesz sobie sprawę z tego, że Żydzi, którzy są tam pochowani to Polacy? Czy nie dopuszczasz do siebie takiej informacji?

1

@Kapitan hawk W państwie, które wydaje dowody osobiste z błędami nie wierzę w żadne "zaufane profile".

1

@KamQiX Zdecydowanie brakuje na tej liście Synów Anarchii.

0

@Phatro Tamci młodzi trzymali Barcę B w czołówce drugiej ligi. Obecne "talenty" spadły do 3 i nie mogą się z niej wygrzebać.

0

@FCB24 Kto z tych, którzy odeszli dostał prawdziwą szansę w nowym klubie. Nawet Mboula, za którym płakała cała LR już wyleciał z ASM. Może problemem nie jest dostęp do 1 drużyny, ale to, że widzą iż wcale tacy super nie są i Barca to za wysokie progi.

0

@krzychu1526 Dla mnie zawsze Questra będzie nr 1.

0

@Janiama Dokładnie chyba do 1999.

0

@tgrzeb Albo się znowu połamie i cena spadnie do zera.

0

@Tomek54321 "na lewej stronie hasa CR7"? Przecież on od kilku lat na skrzydle jest wystawiany tylko na grafice przedmeczowej a w rzeczywistości gra jako typowa 9.

1

@Cou7_ley Felix strzelił na 1-0 dla Piasta.

0

@blaugrana_36 Ciebie to chyba jakiś polski klub bardzo skrzywdził. Marzenia o karierze rozbiły się w B-klasie? Przy każdej okazji piszesz jaka ta nasza liga słaba. Raz nie wystarczy?

0

@escarabajo Ten sam Lech, który kupił 4 zagranicznych zawodników do pierwszej 11? Chyba nie sugerujesz się jednym sparingowym gdzie dali pograć młodym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?