0

@PanRol Zlatan - chyba 9 albo 10 klubów, z tego 2 jego byłe wygrały LM.
Co odszedł to rok później drużyna wygrywała LM?

0

@deyna2018 Trzymają równy poziom od roku.

11

@kaziks Chłopie ciągniesz dziewczynę na imprezę to twoim obowiązkiem jest się nią na niej zajmować, a nie się nawalić i pójść spać. Nie możesz to nie pij. Zostawiłeś ją samą, możliwe, że wśród ludzi, których nie znała i masz jakieś pretensje.

7

@DaPi Przecież on to opisał tak jakby żona go zdradziła z najlepszym kumplem. Facet poszedł spać o 23.30 i wstał o 9. Jak zaniemógł to powinien jej załatwić transport do domu, a nie zostawić samą.

1

@Ratamahatta Cou nie poradziłby sobie w Barcelonie przy żadnym trenerze. Chłopaka ewidentnie przerosła łatka następcy Iniesty. Po porostu nie dał rady mentalnie. Po jednym nieudanym zagraniu głowa w dół i mina dziecka, któremu z oczu zniknęła matka. Wszystkie jego udane mecze pokrywały się z dobrą grą całej drużyny, jak w meczu nie szło to on nie istniał.

0

@Rewolucja123 Drużyny nie można budować wokół Arthura. Facet nie jest w stanie zagrać 2 pełnych meczów pod rząd, on musi więcej odpoczywać niż grać.

23

@kaziks Przyjaciółka to twoja własność? Dziewczyna ma wolną wolę, nie musi się Ciebie pytać z kim się zadawać.

0

@Krystian1899 Nie , nie miało być.

0

@daro22 Szkoda, że jak był w Barcelonie po 3-4 w pierwszej połowie drużna w drugiej stała i podawała piłkę w obronie.

0

Nie jest źle. Przegrywamy z liderem tylko 1-0.

0

@mekston No i Emil zrobił 2x3pkt z trzeciego pola.

0

@Deraxium Skąd wam się wzięło to, że mecze Barcelony miały być na zmianę, raz na 11 a raz na c+?

0

@mekston problem jest taki, że z biegiem zawodów przewaga 1 pola będzie się zmniejszać

0

@Hushovt Barca Pepa to były 3-4 gole w pierwszej połowie i granie w stojanowa w drugiej.

0

@kenneth99 Lewy wszedł na drugą połowę, piątego strzelił w 60 minucie, więc potrzebował na to 15 minut a nie 9.

0

@Volk Teraz sprawdź średnią goli w Serie A w ostatnim sezonie i porównaj z innymi ligami w Europie.

6

@koszol Niezłe wnioski po meczu z Watford. Strach pomyśleć co by z Barcą zrobiło Norwich.

1

@soczeq11 Dlaczego miałby nie być? Pytacie o to samo dwóch miesięcy.

2

@MT7 Fornalik w Valencii?

0

@jedrek7000 Wenus jest bliżej Słońca, więc robi mniejsze okrążenia.

0

@koszol Miał czyste konta. Chociażby 6 i 9 września

6

@olej3012 doczytaj kto te prowizje dostał.

0

@DaPi Jak można nie wierzyć w Dudelange? Dudelange!
;)

1

@Avatarr Drużyna Ernesta na luzie wygrywa. Ekipa Pepa to już w większości emeryci.

0

@Maximus2 Nie on gość, tylko formuła tych mistrzostw jest do d... Z tej grupy to by nasi juniorzy wyszli.

3

@KarlRKroenen ...innym drużynOM.

0

@pikass14 Trzeba było kupić w lipcu, wtedy ceny potrafią być niższe o 20-25%.

21

@sbp13 Właśnie tak trzeba zarządzać, żeby wykazać mały zysk. Po co bulić podatek od 100mln, jak można od 5?

0

@Nieznajomy Niszowy to jest snooker albo curling, na pewno nie siatkówka.

0

@Grzesior667 Yanis to właśnie ten ścisły top. MVP za nic nie dostał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?