0

@Skaramuczi Problem polega na tym, że nie udowodnisz, że szkoda powstała w wyniku przepięcia. Przeciążenie to w ogóle jakiś babol w tym temacie.

15

@TheNekro94 Te kwoty to chyba tylko dotacje dla partii. Uposażenie posłów i senatorów to inna bajka.

1

@LloretDeMar Styl kadry Beenhakkera z jego pierwszych eliminacji jest nieosiągalny dla Brzęczka.

10

@adi7adi8 Może i pracoholik. Bardziej prawdopodobne jest to, że ma tak skonstruowany kontrakt i nie ma wyboru.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@kerouac Ta Pani była w sejmie już przez 3 kadencje i jakoś cyrku nie było.

0

@Colon Nie ma chyba na świecie bardziej umoczonego w politykę klubu niż nasz. Nie wiem skąd to zdziwienie.

0

@Commando Przecież im już tylko może urosnąć.

0

@NeroTFP Legia wygrała z Trencinem.

5

@LloretDeMar Neumana nagrali ponad dwa lata temu. Ktoś po prostu czekał na najlepszą okazję, żeby nagranie ujawnić.

3

@czosnekfcb Ciężko uznać rabonę za zwód, to bardziej strzał/podanie.

8

@olejtm Może dowiedziała się, że mówisz o niej per "typiara" i dała sobie z Tobą spokój?

0

@SeeleyBooth 2. Jutro nie będzie piątku.
3. Pojutrze będzie piątek.

0

@karci0 Na posłów i senatorów. Rząd wybiorą sobie sami, bez pytania Ciebie o zdanie.

0

@Mesi12 No i luz. Wolę być Polakiem niż polakiem.

5

@karci0 Nie głosujesz na to kto ma wejść do rządu.

0

@Kidd Może chociaż część by się udała gdyby Boguś i Wandzel nie zawinęli z klubu 40 mln.

0

@bleble123 zła pozycja to jedno, ale gracz tego formatu, za takie pieniądze powinien i tak coś dawać, a jego praktycznie nie ma na boisku

0

@msmsms We włoskiej i prawdopodobnie w niemieckiej 16 pkt po 7 kolejkach nie daje lidera.

0

@Piotr,1985 Jak nie przykłada ręki to nie jego wina, tylko tych którzy te ręce przykładają.

0

@barcelonaLM Jak widzę po rak kolejny tą samą powielaną bzdurę to żałuję, że już nie można "minusować" komentarzy.

1

@BraveRebelxx_ Znajdź sobie właściwe tłumaczenie słów EV i nie powielaj głupot.

0

@_catalan To duszenie przez Malarza chyba go wyprostowało :)

2

@damiano996 Weź człowieku chociaż postaraj się zrozumieć przekaz i nie pisz głupot.

1

@MensculinVeB Do tragedii to jednak daleko. Poza tym to, że jesteśmy mistrzami świata nie znaczy, że takie drużyny jak Francja, Serbia czy nawet grająca u siebie Słowenia (nie przypadkiem ograli też Rosję) są jakieś lata świetlne za nami. Na tym poziomie wystarczy, że ktoś ma lepszy dzień i wygrywa.

0

@Striker Masz rację. Nie twierdzę, że Leon zagrał jakoś wybitnie słabo. Na tle reszty i tak był najlepszy, ale od takiego gracza zawsze będzie wymagać się więcej. Poprzednie mecze nie są jakoś specjalnie miarodajne, bo poza Niemcami to wygraliby je nasi juniorzy.

0

@Striker W sumie to nie takie bzdury. Na boisku jest potrzebny gracz, do którego można rozegrać zawsze o on będzie skuteczny w ataku. Do tej pory taką rolę spełniał Kurek, teraz miał to być Leon.

0

@LioMessi10 Równie dużo zrobił Bieniek, który cały czas skakał na środku do pierwszego tempa, którego Słoweńcy prawie nie grali. Przez to były dziury w bloku na bokach. W żadnym meczu nasz blok nie był tak słaby jak wczoraj.

0

@Socjopata Bez przesady. Aż taką potęgą w siatkę nie jesteśmy, jak Amerykanie w kosza (oczywiście mowa o ich najsilniejszym składzie).

0

@Odesseiron Ohydne pazury...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?