mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@contowsky Ten koń to nie na szklanym stole tylko po prostu skaczący w dal... :)
0
@bleble123 Tak łatwo nie sprzdasz zawodnika, który przez to , że będzie tani to dostanie kontrakt na poziomie pewnie 12 mln. Kto inny mu tyle zapłaci?
1
@bleble123 Za 3 miesiące to ten wirus będzie już w Europie.
2
@IronSanHybrid Raczej ma ma trochę inny typ urazów niż Dembele.
0
@Gappeq Kapsaicyna jest chociażby w chili więc większość ostrych sosów na niej bazuje, nawet zwykły ostry ketchup.
2
@NemeZis93 Jak pomysłem ma być granie 1 stoperem i 4 bocznymi obrońcami to może niech da sobie spokój.
2
@MichalZZZ Zamów:
https://pizzeria-alforno.pl/sklep/taste-the-hell/
i sprawdź czy faktycznie lubisz ostre jedzenie.
Polecam :)
PS
I pamiętaj o rękawiczkach jak będzie polewał nim danie.
0
@FCMichalo Jak Setien będzie dalej wciskał swój wesoły futbol to finał LM zobaczą w tv.
0
@Coutinho007 Pewnie przez to wczoraj na boisku musiało być 4 bocznych obrońców. Taka nowa taktyka...
0
@viscajasiek Żadna drużyna nie zrozumie gry 1 stoperem.
2
Efekt trenera, który w każdym wywiadzie podkreśla, że nie wierzy, że jest tam gdzie jest.
0
@DonMatteo901 Witaj w wesołym świecie Setiena.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Odesseiron Jak ma tych "Was" w d... to nie musi pisać z wielkiej.
2
@norbi77 Wyznawcom tego nie wytłumaczysz.
2
@dasouzar11 Wyjaśnił to Jakiego ten poseł z Czech...
0
@NeroTFP To jeszcze podaj autora tej wypowiedzi...
0
@Uukasz_93 Pytanie czy w drużynie z taką średnią wieku jak nasza da się znacząco poprawić przygotowanie fizyczne. Można to zrobić na kilka tygodni, ale potem drużyna "siądzie" i już nie da się nic zrobić. Moim zdaniem samo robienie mini okresu przygotowawczego w środku sezonu, gdy nie ma żadnej przerwy to błąd.
1
@LuisSalvano Pytanie dlaczego mając 60 lat nigdy nie miał okazji trenować nic lepszego niż Betis.
0
@Sherem Żeby nie było tak, że przy jego wesołym futbolu wygramy z taką Granadą 4-3 pod warunkiem, że nasz bramkarz będzie miał dobry dzień.
0
@Oddajpada Nieźle obkuty koleś.
0
@IronSanHybrid Hiszpanów to tam chyba za dużo nie ma...
0
@norbi77 No tak,bo w Hiszpanii to jest szał na trybunach. Przecież tam żyją tylko pojedyncze stadiony.
1
@Avada Kedavra Tyle właśnie powinien kosztować taki zawodnik, a nie od razu 40mln chociaż nigdy nie grał w poważnej lidze.
2
@Avada Kedavra To nie był Szaranowicz?
0
@Commando Pisałeś o ropie a nie oleju napędowym na stacji. Ropa na światowych giełdach spada. I Tusk i Kaczyński przenieśli kasę z OFE do ZUSu. Tusk tylko przeniósł (to, że to dziura bez dna to już inna sprawa), PIS przeniósł i zabrał Ci z tego 15% żeby pokryć "koszty operacyjne". Przecież oficjalnie to nadal twoje pieniądze, obie partie tylko przeniosły je dla bezpieczeństwa z tą różnicą, że PISowi zapłaciłeś te 15%. Oczywiście w obu przypadkach kasa z czasem przepadnie, ale PIS potrzebował funduszy "na już" i dlatego te 15% wzięli już teraz.
0
@Szreko To twoje zdanie, masz do niego prawo. Wg mnie powtarzają tylko to co wcześniej przeczytali w analizach przed- i pomeczowych.
0
@tristan87 Już się Ziobro postara żeby sprawę rozpatrywał "właściwy" sędzia.
0
@Szreko Nic im nie ujmuję, ale jak słyszę, że "znają się na piłce" to mnie śmiech ogarnia. Są po prostu na bieżąco z wydarzeniami, wiedzą który piłkarz spóźnił się na trening i co napisała żona Icardiego. To nie jest wiedza o piłcem, tylko o życiu piłkarzy.
0
@Commando PiS też zabrał i do tego dołożył 15% podatku.