0

@contowsky Ten koń to nie na szklanym stole tylko po prostu skaczący w dal... :)

0

@bleble123 Tak łatwo nie sprzdasz zawodnika, który przez to , że będzie tani to dostanie kontrakt na poziomie pewnie 12 mln. Kto inny mu tyle zapłaci?

1

@bleble123 Za 3 miesiące to ten wirus będzie już w Europie.

2

@IronSanHybrid Raczej ma ma trochę inny typ urazów niż Dembele.

0

@Gappeq Kapsaicyna jest chociażby w chili więc większość ostrych sosów na niej bazuje, nawet zwykły ostry ketchup.

2

@NemeZis93 Jak pomysłem ma być granie 1 stoperem i 4 bocznymi obrońcami to może niech da sobie spokój.

2

@MichalZZZ Zamów:
https://pizzeria-alforno.pl/sklep/taste-the-hell/
i sprawdź czy faktycznie lubisz ostre jedzenie.
Polecam :)
PS
I pamiętaj o rękawiczkach jak będzie polewał nim danie.

0

@FCMichalo Jak Setien będzie dalej wciskał swój wesoły futbol to finał LM zobaczą w tv.

0

@Coutinho007 Pewnie przez to wczoraj na boisku musiało być 4 bocznych obrońców. Taka nowa taktyka...

0

@viscajasiek Żadna drużyna nie zrozumie gry 1 stoperem.

2

Efekt trenera, który w każdym wywiadzie podkreśla, że nie wierzy, że jest tam gdzie jest.

0

@DonMatteo901 Witaj w wesołym świecie Setiena.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Odesseiron Jak ma tych "Was" w d... to nie musi pisać z wielkiej.

2

@norbi77 Wyznawcom tego nie wytłumaczysz.

2

@dasouzar11 Wyjaśnił to Jakiego ten poseł z Czech...

0

@NeroTFP To jeszcze podaj autora tej wypowiedzi...

0

@Uukasz_93 Pytanie czy w drużynie z taką średnią wieku jak nasza da się znacząco poprawić przygotowanie fizyczne. Można to zrobić na kilka tygodni, ale potem drużyna "siądzie" i już nie da się nic zrobić. Moim zdaniem samo robienie mini okresu przygotowawczego w środku sezonu, gdy nie ma żadnej przerwy to błąd.

1

@LuisSalvano Pytanie dlaczego mając 60 lat nigdy nie miał okazji trenować nic lepszego niż Betis.

0

@Sherem Żeby nie było tak, że przy jego wesołym futbolu wygramy z taką Granadą 4-3 pod warunkiem, że nasz bramkarz będzie miał dobry dzień.

0

@Oddajpada Nieźle obkuty koleś.

0

@IronSanHybrid Hiszpanów to tam chyba za dużo nie ma...

0

@norbi77 No tak,bo w Hiszpanii to jest szał na trybunach. Przecież tam żyją tylko pojedyncze stadiony.

1

@Avada Kedavra Tyle właśnie powinien kosztować taki zawodnik, a nie od razu 40mln chociaż nigdy nie grał w poważnej lidze.

2

@Avada Kedavra To nie był Szaranowicz?

0

@Commando Pisałeś o ropie a nie oleju napędowym na stacji. Ropa na światowych giełdach spada. I Tusk i Kaczyński przenieśli kasę z OFE do ZUSu. Tusk tylko przeniósł (to, że to dziura bez dna to już inna sprawa), PIS przeniósł i zabrał Ci z tego 15% żeby pokryć "koszty operacyjne". Przecież oficjalnie to nadal twoje pieniądze, obie partie tylko przeniosły je dla bezpieczeństwa z tą różnicą, że PISowi zapłaciłeś te 15%. Oczywiście w obu przypadkach kasa z czasem przepadnie, ale PIS potrzebował funduszy "na już" i dlatego te 15% wzięli już teraz.

0

@Szreko To twoje zdanie, masz do niego prawo. Wg mnie powtarzają tylko to co wcześniej przeczytali w analizach przed- i pomeczowych.

0

@tristan87 Już się Ziobro postara żeby sprawę rozpatrywał "właściwy" sędzia.

0

@Szreko Nic im nie ujmuję, ale jak słyszę, że "znają się na piłce" to mnie śmiech ogarnia. Są po prostu na bieżąco z wydarzeniami, wiedzą który piłkarz spóźnił się na trening i co napisała żona Icardiego. To nie jest wiedza o piłcem, tylko o życiu piłkarzy.

0

@Commando PiS też zabrał i do tego dołożył 15% podatku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?