0

@SeeleyBooth przecież gospodarka Chin nawet na moment nie stanęła. Tam odcięli 10 procent kraju, reszta działała normalnie.

1

@etobzyk Olej to jedno. Druga sprawa to wielkie ilości sody w tym żarciu.

4

@Kompletny Jedyne co pokazuje, to fakt, że nadaje się na farmera, a nie trenera w tak wielkim Klubie.

3

@YoNoEntiendoNada Tak, tak. BB to serial dla elit. Wychodzi na to, że wszyscy inteligentni mają taki sam gust, co jakby zaprzecza ich inteligencji, a jedynie pokazuje, że są podatni na owczy pęd.

0

@capoN Nie obejrzałem jeszcze serialu, który uznałbym za świetny, ale jednocześnie mnie męczył i czasem nudził. Jedno albo drugie.
Z BD dobrnąłem do 5 czy 6 odcinka i się nie rozkręcił. Więcej w tym było gadania niż treści.

6

@Messibestplayerintheworld Do dzisiaj pamiętam jego strzał w poprzeczkę w meczu z Realem.

0

@msmsms Wszystko to oprócz wirusa dzieje się każdego roku...

14

"My name is Maximus Decimus Meridius, Commander of the Armies..."

0

@Homeopata8989 Wstaw do składu finałowego zdrowego Ronaldo... i Francja 98 blednie
PS
sorki, że tak na raty

0

Ten Pan nazywa się Joorabchian...

0

@fcbarcafan19 Długo nie pojawią się tacy jak ci 2 , którzy zdominują piłkę w takim stopniu.

0

@Mathew86 Za górami, za lasami...

0

@msmsms U mnie to Questra, pewnie dlatego, że udało też mi się ją kupić co w latach 90 nie było wcale proste...

1

@IronSanHybrid Ten pajac za samą postawę powinien być spałowany i zamknięty na 48.

1

@Barca1992 Są płyny do usuwania silikonu, powinny pomóc.

1

@Arkon jeżeli chodzi o Bułgara w Legii to lepszym przykładem jest Radostin Stanew.

1

@Danny Gaucho Dorzuciłbym jeszcze Tonyego Meole czy Taba Ramosa.

0

@Explode Kiedy Chelsea wydała 100mln na jakiegoś zawodnika? Roman ma kasę, ale ceny jakie płacą szejkowie są poza jego zasięgiem.

1

@BlaseR9 autocad

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Danny Gaucho Co zrobisz z różdżką, która w ostatnim równaniu jest inna niż w poprzednich?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@arcin13091 Ronaldo nie raz podkreślał, że dużo bardziej czuje się związany z Realem.

0

@Janiama Mam wrażenie, że dobre działanie PZPN to bardziej zasługa Macieja Sawickiego niż Bońka.

0

@Gosciuu Porównaj sobie ilość zachorować od pojawienia się pierwszego przypadku, np. w 25 dniu. U nas to wygląda dużo gorzej niż w Hiszpanii czy Włoszech. Za tydzień, dwa dobijemy do 500-700 zachorowań dziennie. Jest też opcja, że robimy za mało testów i obrazu rzeczywistego nie będzie nigdy widać.

1

@TheNekro94 Normalnie było tak, że jak pobrałeś kartę i jej nie wrzuciłeś do urny (wyniosłeś z lokalu) to było to klasyfikowane jako kradzież. Teraz teoretycznie kartę odbierzesz, więc nie jej nie oddanie może być różnie interpretowane...
Nie ma tu mowo o kradzieży cudzej karty.

0

@karci0 Zawsze prowadzi lewą i prawie zawsze schodzi w lewą stronę. To gdzie wtedy ma obrońcę?

0

@VamosRakieta Nie obronna poezja to juniorski błąd Mbappe. Już dzieci się uczy żeby prowadzić piłkę nogą "dalszą" od obrońcy.

0

@sebasek99 Amator, musi przełykać ;)

1

@Pawlak1992 Nie twierdzę, że to zabawa dla każdego. Wiem, że ci ludzie są mega sprawni i wysportowani, ale to nie ma nic wspólnego z walką. Tak jak napisałeś, to przedstawianie, które od początku do końca jest wyreżyserowane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?