1

@Wojtas1080pl Wg jego prawników była to premia za podpisanie kontraktu, a nie jego wypełnienie. Jeżeli takie są zapisy w umowie to kasa mu się należy. Coś jest na rzeczy skoro zarząd zdeponował w kancelarii prawnej kasę na poczet wypłacenia tej premii .

6

@BarcaInfo Amatorzy. Puyol i Alves nie patrzą na piłkę, Pique ręce pod boki, zero koncentracji.

1

@masakrator05 Napoli powinno być ostatnie...

0

@Salchent Oboje...

1

@jeyx77x Bale to Chińczyk?

0

@replikant Po usłyszeniu, że mecz będzie sędziował Markus Merk przełączyłem się na angielską transmisję.
LM przerosła Polsat. Nie mają wystarczającej ilości ludzi do komentowania piłki nożnej i takie są efekty.

0

@Tarins To o Hiszpanii, a nie Neapolu.

0

@FC1899Barca Wydaje mi się, że wielki wpływ na jego postawę miała kontuzja ucha z początku walki. Było widać, że miał problemy z utrzymaniem równowagi.

5

@Kusco15 Ty oczywiście wierzysz w oficjalną wersję...

0

@RobsonPL Nie było umyślne, więc nie ma czerwonej? Ciekawa interpretacja przepisów. Prawie się nie zdarza, że ktoś umyślnie fauluje na czerwoną.

0

@maatiixx Po prostu nie ma formy. Kompletnie nic nie daje drużynie.

0

@kondzik47 Przy kupnie takiego auta raczej nie patrzy się na koszt jego utrzymania...

0

@Coutinho007 Chodzi o transfery poza oknem, co nie?

0

@Uky86 Nie wpadłeś na to, że komentuje bo go o to pytają?

0

@TheNekro94 Jest zakaz puszczania fajerwerków przez resztę roku :)

0

@OTX Problem w tym, że City to najmniej "po angielsku" grająca drużyny w lidze.

0

@sonek Przecież cała okładka jest o Realu.

2

@NeroTFP jako kolejny temat proponuję "dzielić i rządzić"...

2

@kingorbit 15 minut dobre w 1 połowie, nic więcej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Gregsky10 W porównaniu z tą połową to za Valverde było cudownie.

0

@KapiFCB On nie nazywa się Jańczyk.

0

@Naturopata Kto kupił od kogo?

0

@El dominatore Problem w tym, że jest coraz gorzej.

0

To niby za Valverde mieliśmy problem z wyjściem spod pressingu. Teraz to jest dopiero dramat.

0

@seba2811 Prawdziwy "seba"...

0

@lukas199626 On dopóki nie będzie w stanie zagrać całego meczu powinien wchodzić tylko z ławki. Po co gracz na 55-60 minut?

1

@RydwanFaraona Pique w pomocy? Odstaw ten towar.

0

@MichalZZZ To chyba bardziej włoskie danie niż z Barcelony.

1

@Crakitic Mówienie, że Mistrz Świata i Europy jest niespełnionym piłkarzem jest lekką ignorancją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?