mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Wojtas1080pl Wg jego prawników była to premia za podpisanie kontraktu, a nie jego wypełnienie. Jeżeli takie są zapisy w umowie to kasa mu się należy. Coś jest na rzeczy skoro zarząd zdeponował w kancelarii prawnej kasę na poczet wypłacenia tej premii .
6
@BarcaInfo Amatorzy. Puyol i Alves nie patrzą na piłkę, Pique ręce pod boki, zero koncentracji.
1
@masakrator05 Napoli powinno być ostatnie...
0
@Salchent Oboje...
1
@jeyx77x Bale to Chińczyk?
0
@replikant Po usłyszeniu, że mecz będzie sędziował Markus Merk przełączyłem się na angielską transmisję.
LM przerosła Polsat. Nie mają wystarczającej ilości ludzi do komentowania piłki nożnej i takie są efekty.
0
@Tarins To o Hiszpanii, a nie Neapolu.
0
@FC1899Barca Wydaje mi się, że wielki wpływ na jego postawę miała kontuzja ucha z początku walki. Było widać, że miał problemy z utrzymaniem równowagi.
5
@Kusco15 Ty oczywiście wierzysz w oficjalną wersję...
0
@RobsonPL Nie było umyślne, więc nie ma czerwonej? Ciekawa interpretacja przepisów. Prawie się nie zdarza, że ktoś umyślnie fauluje na czerwoną.
0
@maatiixx Po prostu nie ma formy. Kompletnie nic nie daje drużynie.
0
@kondzik47 Przy kupnie takiego auta raczej nie patrzy się na koszt jego utrzymania...
0
@Coutinho007 Chodzi o transfery poza oknem, co nie?
0
@Uky86 Nie wpadłeś na to, że komentuje bo go o to pytają?
0
@TheNekro94 Jest zakaz puszczania fajerwerków przez resztę roku :)
0
@OTX Problem w tym, że City to najmniej "po angielsku" grająca drużyny w lidze.
0
@sonek Przecież cała okładka jest o Realu.
2
@NeroTFP jako kolejny temat proponuję "dzielić i rządzić"...
2
@kingorbit 15 minut dobre w 1 połowie, nic więcej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Gregsky10 W porównaniu z tą połową to za Valverde było cudownie.
0
@KapiFCB On nie nazywa się Jańczyk.
0
@Naturopata Kto kupił od kogo?
0
@El dominatore Problem w tym, że jest coraz gorzej.
0
To niby za Valverde mieliśmy problem z wyjściem spod pressingu. Teraz to jest dopiero dramat.
0
@seba2811 Prawdziwy "seba"...
0
@lukas199626 On dopóki nie będzie w stanie zagrać całego meczu powinien wchodzić tylko z ławki. Po co gracz na 55-60 minut?
1
@RydwanFaraona Pique w pomocy? Odstaw ten towar.
0
@MichalZZZ To chyba bardziej włoskie danie niż z Barcelony.
1
@Crakitic Mówienie, że Mistrz Świata i Europy jest niespełnionym piłkarzem jest lekką ignorancją.