1

@lukaszbarca15 Zobacz jak wygląda od kilku lat czołówka skoczków. Jeden Japończyk, jeden Austriak, 1-2 Niemców i czasami 1 Norweg. Kiedyś Austriacy, Niemcy, Finowie, Norwegowie i Japończycy mieli po 2-3 zawodników zdolnych wygrać zawody. Do tego teraz technologicznie i sprzętowo jesteśmy w czołówce. Porównaj to z czasami Małysza, gdy dla nas nowością był sprzęt Niemców z poprzedniego sezonu.

0

@Luki 10 Jak dopasujesz idealnie linię do barku piłkarza? Kontrowersje są nawet jak piłka uderza w bark bo jedni widzę już zagranie ręką, a inni barkiem. Technologia nie ma tu nic do rzeczy, fakty nadal interpretują ludzie.

4

@Hushovt Tak, wina Niemców, że Kamilowi warunki pogodowe źle ustawiają. Jakoś Małysz w formie potrafił wygrywać mając wiatr w plecy i nikt wtedy dodatkowych punktów Mu nie dawał. Prawda jest taka, że Stoch na ogół wygrywa gdy reszta ma dołek.

0

@Luki 10 To nadal ludzie przykładają te linie, a oni nieomylni nie są.

0

@Pogba Pytanie z jaką dokładnością są w stanie przyłożyć te swoje linie do barku wychylonego obrońcy. Jest tutaj duże pole do nadużyć, bo nie da się tego zrobić tak dokładnie jak przy stopie.

0

@BarcaInfo Bramkarze w innych klubach coś strzelali?

0

@Mathew86 Jak strzeli z 5 goli to będzie.

3

@goldmetaxa Jakie były poprzednie ruchy zarządu Barcy w sprawie sprzedaży Vidala?

0

@luki123 Zmień internety. Espanolu nie ma od wielu lat.

3

@kazbychu Złe czasy kiedy grę Legii ogląda się lepiej niż Barcelonę. Jest pressing, gra z pierwszej piłki, przesuwanie formacji. Wiadomo, że to tylko nasza e-klapa, ale fajnie to Vuko poukładał.

2

@Rudi35 "żeś cię" - co to za potworek?

0

@neymarjr_143 Żeby tak czasem podszedł do Kroosa albo Valverde to może by takiej przewagi Real nie miał.

0

Spece na c+ nadal nie wiedzą, że Busi wypadł ze składu godzinę przed meczem.

0

@tadzik447 Jak nie pominiemy tej porażki to już nie grał tylko z polskimi drużynami?

0

@kewin Samu uduszony po uderzeniu w bark.

0

@AmigoBlancos Arsenal jest git. W końcu trzeba pompować medialnie top6.

3

@AmigoBlancos I wjeżdża nie gadający o sędziach Ramos...

2

@Janiama Myślisz, że ktoś z nich ma świadomość, że on grał w niedzielę? Przecież liczy się tylko #valverdeout

0

@Majsteer Rasiak to chociaż umiał zrobić pół zwodu...

0

@Arnold1234 I na tym na ten moment kończą się jego umiejętności czysto piłkarskie.

0

@Image Widziałeś jak gra, jak się porusza? Typowy dostawiacz nogi. To, że na niego polują wynika tylko z jego wielu, bo jeszcze może się dużo nauczyć. Na ten moment to taka typowa 9 sprzed 20 lat, nie nadaje się do gry kombinacyjnej i bez dobrej gry skrzydeł i pomocy nie istnieje.

0

@WisniaKala Fakt, ostatnio mało meczów oglądam.
Nie zmienia to faktu, że koleś jak dostaje piłkę to wygląda jakby mu stalową kulę do nogi przywiązali.

1

Ten Haaland to największe drewno jakie ostatnimi czasy widziałem.

0

@Skaramuczi Wybór dobry, tylko ciężko będzie znaleźć w tej cenie auto do 10 lat.

0

@cyron1 Kto mu łamie karierę. Koleś jest cienki o potyka się o własne nogi. Marnował każdą szansę, którą dostał. Tak to jest jak po jednym udanym sezonie robi się z kogoś gwiazdę i rzuca na zbyt głębokie wody.

0

@arasz1819 Akurat Kucharski trochę nie pasuje do pozostałej trójki.

3

@krzychu1526 Szkoda tylko, że nie na temat i merytorycznie na zerowym poziomie.

11

Andrzejek rusza na dobre z kampanią.

1

@IronSanHybrid Taka parodia jak jego gra.

0

@ViscaBarca123 Niem wiem, odniosłem wrażenie, że Wague piłka przeszkadza w grze, musi na nią patrzeć przy prowadzeniu, na tym poziomie to słabe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?