mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lukaszbarca15 Zobacz jak wygląda od kilku lat czołówka skoczków. Jeden Japończyk, jeden Austriak, 1-2 Niemców i czasami 1 Norweg. Kiedyś Austriacy, Niemcy, Finowie, Norwegowie i Japończycy mieli po 2-3 zawodników zdolnych wygrać zawody. Do tego teraz technologicznie i sprzętowo jesteśmy w czołówce. Porównaj to z czasami Małysza, gdy dla nas nowością był sprzęt Niemców z poprzedniego sezonu.
0
@Luki 10 Jak dopasujesz idealnie linię do barku piłkarza? Kontrowersje są nawet jak piłka uderza w bark bo jedni widzę już zagranie ręką, a inni barkiem. Technologia nie ma tu nic do rzeczy, fakty nadal interpretują ludzie.
4
@Hushovt Tak, wina Niemców, że Kamilowi warunki pogodowe źle ustawiają. Jakoś Małysz w formie potrafił wygrywać mając wiatr w plecy i nikt wtedy dodatkowych punktów Mu nie dawał. Prawda jest taka, że Stoch na ogół wygrywa gdy reszta ma dołek.
0
@Luki 10 To nadal ludzie przykładają te linie, a oni nieomylni nie są.
0
@Pogba Pytanie z jaką dokładnością są w stanie przyłożyć te swoje linie do barku wychylonego obrońcy. Jest tutaj duże pole do nadużyć, bo nie da się tego zrobić tak dokładnie jak przy stopie.
0
@BarcaInfo Bramkarze w innych klubach coś strzelali?
0
@Mathew86 Jak strzeli z 5 goli to będzie.
3
@goldmetaxa Jakie były poprzednie ruchy zarządu Barcy w sprawie sprzedaży Vidala?
0
@luki123 Zmień internety. Espanolu nie ma od wielu lat.
3
@kazbychu Złe czasy kiedy grę Legii ogląda się lepiej niż Barcelonę. Jest pressing, gra z pierwszej piłki, przesuwanie formacji. Wiadomo, że to tylko nasza e-klapa, ale fajnie to Vuko poukładał.
2
@Rudi35 "żeś cię" - co to za potworek?
0
@neymarjr_143 Żeby tak czasem podszedł do Kroosa albo Valverde to może by takiej przewagi Real nie miał.
0
Spece na c+ nadal nie wiedzą, że Busi wypadł ze składu godzinę przed meczem.
0
@tadzik447 Jak nie pominiemy tej porażki to już nie grał tylko z polskimi drużynami?
0
@kewin Samu uduszony po uderzeniu w bark.
0
@AmigoBlancos Arsenal jest git. W końcu trzeba pompować medialnie top6.
3
@AmigoBlancos I wjeżdża nie gadający o sędziach Ramos...
2
@Janiama Myślisz, że ktoś z nich ma świadomość, że on grał w niedzielę? Przecież liczy się tylko #valverdeout
0
@Majsteer Rasiak to chociaż umiał zrobić pół zwodu...
0
@Arnold1234 I na tym na ten moment kończą się jego umiejętności czysto piłkarskie.
0
@Image Widziałeś jak gra, jak się porusza? Typowy dostawiacz nogi. To, że na niego polują wynika tylko z jego wielu, bo jeszcze może się dużo nauczyć. Na ten moment to taka typowa 9 sprzed 20 lat, nie nadaje się do gry kombinacyjnej i bez dobrej gry skrzydeł i pomocy nie istnieje.
0
@WisniaKala Fakt, ostatnio mało meczów oglądam.
Nie zmienia to faktu, że koleś jak dostaje piłkę to wygląda jakby mu stalową kulę do nogi przywiązali.
1
Ten Haaland to największe drewno jakie ostatnimi czasy widziałem.
0
@Skaramuczi Wybór dobry, tylko ciężko będzie znaleźć w tej cenie auto do 10 lat.
0
@cyron1 Kto mu łamie karierę. Koleś jest cienki o potyka się o własne nogi. Marnował każdą szansę, którą dostał. Tak to jest jak po jednym udanym sezonie robi się z kogoś gwiazdę i rzuca na zbyt głębokie wody.
0
@arasz1819 Akurat Kucharski trochę nie pasuje do pozostałej trójki.
3
@krzychu1526 Szkoda tylko, że nie na temat i merytorycznie na zerowym poziomie.
11
Andrzejek rusza na dobre z kampanią.
1
@IronSanHybrid Taka parodia jak jego gra.
0
@ViscaBarca123 Niem wiem, odniosłem wrażenie, że Wague piłka przeszkadza w grze, musi na nią patrzeć przy prowadzeniu, na tym poziomie to słabe.