1

@7black4 Przecież nie ma na świecie zawodnika, który stawia inny klub ponad Barceloną ;)
Dla niektórych jest nie do przyjęcia, że ktoś nie chce grać w Barcelonie, a jak do tego woli Real to w ogóle musi być jakiś chory.

0

@Odesseiron Myślę, że nasza władza się specjalnie tym wyrokiem nie przejmie.

2

@Trojanek23 W sadzie to rosną drzewa, nikogo się tam nie skazuje.

0

@RosjaninBut Wygrał Ligę włoską i Ligę Narodów dla głosujących to ma znaczenie i nie patrzą, że jako całość Messi zjada go we wszystkim.

1

@DonMatteo901 Już dawno zaczął.

0

@MichalZZZ Szachy.

1

@student97r przecież już te całe top6 jest naciągane na siłę.

0

@msmsms To ile tych wyścigów w F1 wygrał? Koleś nie wychylił nosa wyżej niż F3. Takich kierowców jak on są dziesiątki.

1

@SeeleyBooth Forma lepsza niż jak jeszcze grał.

3

@th@les Semedo jest tutaj gnojony dla zasady. Nawet jak jego błędy w obronie w głównej mierze wynikały z braku wsparcia przez de Jonga, to i tak obrywa Nelson.
To samo jest z jego "brakiem asyst", obrywa za to, że taki Suaraz marnuje patelnie, które kreuje mu Portugalczyk.

0

@PatrykBarca U nas nigdy zawodnik nie dostał 1 mln euro? Chcieli dać tyle Vadisovi, ale się nie zgodził. 800 tys. zarabia (zarabiał) Jędrzejczyk, poza nim nikt nie odstaje więcej niż 400 tys., a to i tak pojedyncze przypadki. Slavia za Stanciu zapłaciła 4mln euro, u nas 1 mln jest nie do przeskoczenia.
Czesi tam zostają, bo nikt nie da im więcej. Są to zawodnicy na średniaków lig zachodnich, a oni nie płacą kokosów.
Jeżeli w naszej lidze nie pojawi się zagraniczny kapitał, to poziomu Slavii nie da się osiągnąć.

0

@El dominatore I co ten wojownik wczoraj dał drużynie? Tylko spartolił 3 kontry, które mogły zamknąć mecz.

1

@monsterrize Ostre wchodzenie na linii pola karnego, tak tego nam trzeba. On po prostu czasami wyłącza myślenie.

0

@PatrykBarca Zarabiają tam 4x lepiej niż w Legii. Jest kasa Chińczyków, więc nie muszą się wyprzedawać.
Nie wiem za ile lat jakieś polski klub będzie w stanie płacić zawodnikowi 2mln euro za sezon.

0

@Chwytliwy Po prostu Cię się podoba.

0

@TheNekro94 "politycy"

0

@monsterrize Jak Vidal będzie grał tak jak wczoraj to powinien mieć zakaz przekraczania linii środkowej. Wszystkie akcje ofensywne, w których brał udział spartolił, jak nie złym przyjęciem to podaniem w kierunku, który tylko on rozumiał.

1

@Skowa To ten leniwy Messi przy pierwszym golu ruszył do pressingu i zaliczył odbiór. Wczoraj z jego aktywność w tym aspekcie nie była jeszcze taka zła, ale są mecze, w których całkowicie odpuszcza. Z drugiej strony wiadomo, że jak będzie się zbytnio udzielał w defensywie to zabraknie Mu sił w ataku i po godzinie gry nie będzie się nadawał już do niczego.
Kiedyś jak szalał w pressingu to cały czas łapał kontuzje mięśniowe, zmieniło się po to przejściu na nową dietę i zmianie sposobu gry.

0

@Jakchcesz Dziury po jego stronie są wtedy gdy zostaje sam. De Jong często się spóźnia, przez co Semedo zostaje sam na dwóch rywali.

0

@krzychu1526 Hitem to było posklejanie kadłuba statku taśmą, żeby Pan minister Gróbarczyk mógł zacząć kampanię wyborczą.

0

@IronSanHybrid Małpka to 1/5 połówki.

6

@Ratamahatta Przecież wysiada z prawej strony, na stopa przyjechała.

1

@v3go W oczy kłuła. Kuć to można żelazo, prawda w oczy kłuje.

0

@takisobiektos Grabara za bardzo sobie wziął to do serca.

0

@Hushovt Grabara na siłę chce być kontrowersyjny, a zazwyczaj wychodzi na buca.

1

@Davvd Z twojego tekstu wynika, że Rosja też była drugi raz z rzędu w finale.

0

@FC1899Barca A narzekali tu na mecz Arka-Lechia.

0

@deyna2018 Najlepiej o takich samych parametrach. Wszystko masz tam napisane.

0

@barteq Assulin jest młodszy od Bojana :)

1

@Hushovt Myślisz, że taki Ramos będzie to głaskał po główce? W LaLiga też są rzeźnicy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?