mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@7black4 Przecież nie ma na świecie zawodnika, który stawia inny klub ponad Barceloną ;)
Dla niektórych jest nie do przyjęcia, że ktoś nie chce grać w Barcelonie, a jak do tego woli Real to w ogóle musi być jakiś chory.
0
@Odesseiron Myślę, że nasza władza się specjalnie tym wyrokiem nie przejmie.
2
@Trojanek23 W sadzie to rosną drzewa, nikogo się tam nie skazuje.
0
@RosjaninBut Wygrał Ligę włoską i Ligę Narodów dla głosujących to ma znaczenie i nie patrzą, że jako całość Messi zjada go we wszystkim.
1
@DonMatteo901 Już dawno zaczął.
0
@MichalZZZ Szachy.
1
@student97r przecież już te całe top6 jest naciągane na siłę.
0
@msmsms To ile tych wyścigów w F1 wygrał? Koleś nie wychylił nosa wyżej niż F3. Takich kierowców jak on są dziesiątki.
1
@SeeleyBooth Forma lepsza niż jak jeszcze grał.
3
@th@les Semedo jest tutaj gnojony dla zasady. Nawet jak jego błędy w obronie w głównej mierze wynikały z braku wsparcia przez de Jonga, to i tak obrywa Nelson.
To samo jest z jego "brakiem asyst", obrywa za to, że taki Suaraz marnuje patelnie, które kreuje mu Portugalczyk.
0
@PatrykBarca U nas nigdy zawodnik nie dostał 1 mln euro? Chcieli dać tyle Vadisovi, ale się nie zgodził. 800 tys. zarabia (zarabiał) Jędrzejczyk, poza nim nikt nie odstaje więcej niż 400 tys., a to i tak pojedyncze przypadki. Slavia za Stanciu zapłaciła 4mln euro, u nas 1 mln jest nie do przeskoczenia.
Czesi tam zostają, bo nikt nie da im więcej. Są to zawodnicy na średniaków lig zachodnich, a oni nie płacą kokosów.
Jeżeli w naszej lidze nie pojawi się zagraniczny kapitał, to poziomu Slavii nie da się osiągnąć.
0
@El dominatore I co ten wojownik wczoraj dał drużynie? Tylko spartolił 3 kontry, które mogły zamknąć mecz.
1
@monsterrize Ostre wchodzenie na linii pola karnego, tak tego nam trzeba. On po prostu czasami wyłącza myślenie.
0
@PatrykBarca Zarabiają tam 4x lepiej niż w Legii. Jest kasa Chińczyków, więc nie muszą się wyprzedawać.
Nie wiem za ile lat jakieś polski klub będzie w stanie płacić zawodnikowi 2mln euro za sezon.
0
@Chwytliwy Po prostu Cię się podoba.
0
@TheNekro94 "politycy"
0
@monsterrize Jak Vidal będzie grał tak jak wczoraj to powinien mieć zakaz przekraczania linii środkowej. Wszystkie akcje ofensywne, w których brał udział spartolił, jak nie złym przyjęciem to podaniem w kierunku, który tylko on rozumiał.
1
@Skowa To ten leniwy Messi przy pierwszym golu ruszył do pressingu i zaliczył odbiór. Wczoraj z jego aktywność w tym aspekcie nie była jeszcze taka zła, ale są mecze, w których całkowicie odpuszcza. Z drugiej strony wiadomo, że jak będzie się zbytnio udzielał w defensywie to zabraknie Mu sił w ataku i po godzinie gry nie będzie się nadawał już do niczego.
Kiedyś jak szalał w pressingu to cały czas łapał kontuzje mięśniowe, zmieniło się po to przejściu na nową dietę i zmianie sposobu gry.
0
@Jakchcesz Dziury po jego stronie są wtedy gdy zostaje sam. De Jong często się spóźnia, przez co Semedo zostaje sam na dwóch rywali.
0
@krzychu1526 Hitem to było posklejanie kadłuba statku taśmą, żeby Pan minister Gróbarczyk mógł zacząć kampanię wyborczą.
0
@IronSanHybrid Małpka to 1/5 połówki.
6
@Ratamahatta Przecież wysiada z prawej strony, na stopa przyjechała.
1
@v3go W oczy kłuła. Kuć to można żelazo, prawda w oczy kłuje.
0
@takisobiektos Grabara za bardzo sobie wziął to do serca.
0
@Hushovt Grabara na siłę chce być kontrowersyjny, a zazwyczaj wychodzi na buca.
1
@Davvd Z twojego tekstu wynika, że Rosja też była drugi raz z rzędu w finale.
0
@FC1899Barca A narzekali tu na mecz Arka-Lechia.
0
@deyna2018 Najlepiej o takich samych parametrach. Wszystko masz tam napisane.
0
@barteq Assulin jest młodszy od Bojana :)
1
@Hushovt Myślisz, że taki Ramos będzie to głaskał po główce? W LaLiga też są rzeźnicy.