0

@Azi Tak samo jak @Jakchcesz prywatnie może lubić kogo chce, tak samo nie Ty będziesz decydował czy w Klubie jest miejsce dla Neymara czy go nie ma.

3

@Misiu1986 W kiblu jest mniej bakterii niz na telefonie.

0

@Homeopata8989 Jak się oberwało Wiśle?

2

@Encore On sam się skreśla.

0

@jakubkuba07 Normalnie jakby Pep ich trenował.

0

@Sysia11 Kto w naszym składzie jest w stanie grać na takiej intensywności jakiej wymaga Klopp? De Jong, Vidal i dalej nikogo nie widać.
Przecież Niemiec już dawno powiedział, że styl Barcelony mu nie pasuje, bo gra jest zbyt wolna i jednostajna. Mówił tak jeszcze o drużynie czasów Pepa.

0

@GregSTG Przepis jest i o dziwo Lewy robi wszystko zgodnie z nim. Moim zdaniem powinno być tak, że zawodnik od momentu ruszenia do piłki do strzału nie ma prawa zwolnić. U Lewego jest tak, że po tym jego zwolnieniu bramkarz już wykonuje ruch i dlatego prawie zawsze ma czas na wybór, w który róg uderzyć.

0

@clyde Taka było podjarka jak wygrał pierwsze mecze z drużnymi z dołu tabeli.

0

@Odesseiron Łatwo porównać, wystarczy odnieść sumy transferowe do budżetu klubu w danym czasie i wszystko widać.

0

@donleoJR Każdą swoją głupotę tłumaczysz ironią, gościu?

0

@ForcaMilosz Simons przez ostatnie dwa sezony nie był nawet najlepszy w swojej drużynie młodzieżowej, więc jakim prawem miał dostać szansę?

1

@SeeleyBooth Negocjacje są teraz, a nie w 2021.

2

@Hushovt Beznadziejny to jest ten na varze, koleś widzi powtórkę i siedzi cicho.

0

@bananbarca Wgranie trypletu to dodatkowe wydatki na premie dla zawodników, liczone w milionach.

1

@komentejtor Co Ci zawinił Victor Valdes?

0

@takisobiektos Jak bramkarz nie będzie rozdawał im prezentów jak ostatnio ten z Augsburga to bardzo możliwe, że wtopią.

0

@Avada Kedavra Nic nie oznacza. Nie ma takiego słowa.

1

@Criss18Barca Trudno, żeby w Polsce wyżej stał protestancki Rangers niż katolicki Celtic...

0

@Criss18Barca Albo zbankrutowali...

0

@kazbychu Dobrze, że nie ma tego artykułu na stronie :)

2

@Kamil92 Romario

0

@Jojko Przecież Dembele po 5 tygodniach przerwy kolejne 2-3 będzie wchodził w trening.

4

@supermisiek98 Pracują z amatorem o mentalności dziecka. Koleś zarywa noce, źle się prowadzi, w takiej sytuacji żaden trening nie będzie skuteczny.

0

@Striker Akurat Mount to wychowanek Chelsea. W Derby był tylko na wypożyczeniu.

0

@nitey Bo był słaby. Koleś w dwóch meczach pod rząd,w których wszedł na 10-15 minut łącznie dotknął piłkę 3 razy. To jakaś parodia, nikt inny nie potrafi tak się schować za obrońcami i stać 15 minut żeby nie dało się do niego podać.

0

@Phatro Gdzie Ty w Chorwacji widziałeś szachownicę w takich barwach?

0

@Objectivo Przeczytać regulamin nie znaczy znać go na pamięć...

0

@Phatro Byłoby to, że wciągnąłby Leo w swój tryb życia i byłaby kolejna zmarnowana kariera.

69

Fajne te nowe przepisy o karnych, takie niestosowane.

0

@Mns21 Wg tutejszych ekspertów już z Grekami mieli zebrać oklep...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?