0

@pero1983 Nie, Rangers FC.

0

@dux U ilu przeciwników Neymar spowodował kontuzje sokoro rzekomo jest "kontuzjogenny"

0

@monsterrize Dobry presezon? Przecież on dobrze zagrał tylko w drugim meczu z Napoli.

0

@maroon Ci Janusze biznesu prowadzą jedyny klubu ze światowej czołówki, który nie ma długów...

0

@brzozz Coś Ci nie zagrało z tymi powiedzonkami :)

0

@mekston Tylko, że wtedy dostał praktycznie gotowy zespół. Teraz musi sam coś zbudować i na razie kiepsko to wygląda.

1

@kingorbit Pierwsza o klasę lepsza o 2. Mam wrażenie, że 3 zrobili trochę na siłę, odstaje zdecydowanie od 1 i 2.

3

@NeroTFP Spadłem ze śmiechu z fotela. Zmień rok i wrzuć to jeszcze 100 razy.

0

@student97r W PK są gorsi tylko od Barcelony.

11

@Arkon Ten prowincjonalny klub jest chyba trzecim najbardziej utytułowanym w Hiszpanii.

0

@Hosh Dieta słoneczna robi swoje...

4

@Golaselo Już rok temu mieli zgarnąć wszystko...

1

@barcowy1899 Ręka napastnika nie jest brana pod w uwagę przy spalonym. Chcesz zmieniać przepisy, a nie znasz obowiązujących.

0

@Bagsik88 Właśnie o to mi chodzi. Cały ten transfer to zagadka. Koleś odbył u nas 1 trening.

1

@Asturyjczyk Bokserki, a na zdjęciu rękaw t-shirta.

1

@Danny Gaucho Tak na dobrą sprawę to Keirrison nigdy nie trafił do Barcelony.

1

@lukaszbarca15 Polska-Serbia 23-17... i set w d...
Nic w siatkówce mnie bardziej mnie nie wnerwiło.

0

@DanielVeB Obejrzyj sobie mecz Sevilli. Na Anfield efektem jest tylko to, że śpiewają hit popkultury i każdy to zna.

0

@DanielVeB Przecież w La Lidze praktycznie przed każdym meczem jest śpiewany hymn gospodarzy...

1

@Malkey95 Przecież w Poznaniu i tak święto, w końcu Legia niżej w tabeli...

1

@Janiama Broź mało strzela, ale już trafia to na ogół ładnie.

1

@MarioVeB! Grali już tak ostatnie mecze w poprzednim sezonie.

1

@IronSanHybrid Nie masz pytań bo ciężko mieć jakiekolwiek do takiego dna.

0

@PanRol Miało być, ale Barca uniosła się honorem i Real miał swój najlepszy czas w historii.

0

@BlAugrAnAPolAnd Żaden z tych zawodników nie zrobi kariery na poziomie Błaszczykowskiego, Szczęsnego czy Lewego.

0

@Dejvv Wy tam w Poznaniu byście chyba z nudów umarli jakby Legia nie istniała.

3

@barcelonaLM Terlecki nie lepszy. Zachowuje się gimnazjalista podczas kłótni.

0

@Danger204 Słuchaj Pana Darka to będziesz w zimę w sandałach chodził...

0

@Danger204 Nie ma i nigdy nie było w piłce goli liczonych podwójnie.

4

@MokrySum Chodziło mu o mecze w pucharach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?