mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pero1983 Nie, Rangers FC.
0
@dux U ilu przeciwników Neymar spowodował kontuzje sokoro rzekomo jest "kontuzjogenny"
0
@monsterrize Dobry presezon? Przecież on dobrze zagrał tylko w drugim meczu z Napoli.
0
@maroon Ci Janusze biznesu prowadzą jedyny klubu ze światowej czołówki, który nie ma długów...
0
@brzozz Coś Ci nie zagrało z tymi powiedzonkami :)
0
@mekston Tylko, że wtedy dostał praktycznie gotowy zespół. Teraz musi sam coś zbudować i na razie kiepsko to wygląda.
1
@kingorbit Pierwsza o klasę lepsza o 2. Mam wrażenie, że 3 zrobili trochę na siłę, odstaje zdecydowanie od 1 i 2.
3
@NeroTFP Spadłem ze śmiechu z fotela. Zmień rok i wrzuć to jeszcze 100 razy.
0
@student97r W PK są gorsi tylko od Barcelony.
11
@Arkon Ten prowincjonalny klub jest chyba trzecim najbardziej utytułowanym w Hiszpanii.
0
@Hosh Dieta słoneczna robi swoje...
4
@Golaselo Już rok temu mieli zgarnąć wszystko...
1
@barcowy1899 Ręka napastnika nie jest brana pod w uwagę przy spalonym. Chcesz zmieniać przepisy, a nie znasz obowiązujących.
0
@Bagsik88 Właśnie o to mi chodzi. Cały ten transfer to zagadka. Koleś odbył u nas 1 trening.
1
@Asturyjczyk Bokserki, a na zdjęciu rękaw t-shirta.
1
@Danny Gaucho Tak na dobrą sprawę to Keirrison nigdy nie trafił do Barcelony.
1
@lukaszbarca15 Polska-Serbia 23-17... i set w d...
Nic w siatkówce mnie bardziej mnie nie wnerwiło.
0
@DanielVeB Obejrzyj sobie mecz Sevilli. Na Anfield efektem jest tylko to, że śpiewają hit popkultury i każdy to zna.
0
@DanielVeB Przecież w La Lidze praktycznie przed każdym meczem jest śpiewany hymn gospodarzy...
1
@Malkey95 Przecież w Poznaniu i tak święto, w końcu Legia niżej w tabeli...
1
@Janiama Broź mało strzela, ale już trafia to na ogół ładnie.
1
@MarioVeB! Grali już tak ostatnie mecze w poprzednim sezonie.
1
@IronSanHybrid Nie masz pytań bo ciężko mieć jakiekolwiek do takiego dna.
0
@PanRol Miało być, ale Barca uniosła się honorem i Real miał swój najlepszy czas w historii.
0
@BlAugrAnAPolAnd Żaden z tych zawodników nie zrobi kariery na poziomie Błaszczykowskiego, Szczęsnego czy Lewego.
0
@Dejvv Wy tam w Poznaniu byście chyba z nudów umarli jakby Legia nie istniała.
3
@barcelonaLM Terlecki nie lepszy. Zachowuje się gimnazjalista podczas kłótni.
0
@Danger204 Słuchaj Pana Darka to będziesz w zimę w sandałach chodził...
0
@Danger204 Nie ma i nigdy nie było w piłce goli liczonych podwójnie.
4
@MokrySum Chodziło mu o mecze w pucharach.