mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@cat_r37 Emerson nie podaje do Surareza, który z 7 asyst mu "zabrał".
0
@gregorski Xavi nie jest gotowy i jeszcze długo nie będzie.
0
@Lingvo18 Myślisz, że Conte jest w stanie zmusić Leo czy Suareza do biegania i pressingu? Potrzebny jest ktoś kto ułoży taktykę pod 10 graczy plus Messi.
0
@Mathew86 Sam twój komentarz świadczy o tym, że niektórzy powinni powstrzymać się od ocen.
0
@dominik127pl Drugi faul to typowa głupota. Byli jeszcze inni, którzy mogli spokojnie przerwać akcję.
0
@Mathew86 No właśnie. To nie był plebiscyt na piłkarza roku. Jak ktoś nie ma pojęcia o innych dyscyplinach to niech siedzi cicho.
0
@Don Lucas Czego oczekujesz od ludzi, którzy nie mają pojęcia o siatkówce, koszykówce, LA, a żużel to dla nich dyscyplina z innej planety. Przecież tutaj większość nie ma nawet pojęcia o polskiej lidze piłki kopanej, ich świat się kończy na FCB lub ewentualnie na lidze mistrzów.
0
@Krisgum To może porównaj ilość punktów Zmarzlika do goli Roberta... Jak można porównywać osiągnięcia piłkarza, który w dużej mierze zależy od kolegów z drużyny do tego co osiąga żużlowiec czy np. skoczek? Piłka nożna jest mało miarodajna jeżeli chodzi o indywidualne zasługi.
2
@Sheepfan Przechodzi obok meczu niczym kloszard a potem komentuje jego przebieg. Paranoja...
0
@Quahoo Przegrał z mistrzem świata, co w tym dziwnego?
0
@ShinobiQWE Akurat do tej kartki grali dobrze.
1
@Kredon To jego wina, że de Jongowi wyłączyło się myślenie?
0
@Messibestplayerintheworld Przy golu tak, ale chodzi mi o akcje w ostatnich minutach, gdzie piłka opada z 5 piętra na 4 metr od bramki a on stoi i patrzy.
0
@Chwytliwy Koleś kompletnie nie czuje gry, a nie się pomylił. Pomylić to się mógł na żywo, a nie po obejrzeniu kilku powtórek.
3
Neto - mi z linii ruszać się zakazano. Piłka szybuje przez pole bramkowe a on czeka aż obrońcy za niego zrobią robotę. Tak jak przy golu nie miał nic do powiedzenia, tak w ostatnich minutach dwa razy stał jak kołek i patrzył na piłkę lecą przez 20 metrów.
0
@Chwytliwy To ten, który dopiero po 8 powtórce zmienił zdanie i uznał, że jednak Neto nie zrobił błędu przy golu?
0
@MarioVeB! No i zburzyłeś mu teorię spiskową...
0
@NeroTFP Trochę nad interpretujesz wydarzenia.
2
@puyol_presidend5 Pisz do Marcina P.
1
@JimMorrisonFCB Tak samo jak większość nie zna znaczenia "dzielić i rządzić"
0
@Veil5ide Co w tym dziwnego?
0
@leszeq Większy problem jest w tym, że linie do ciała zawodników przykładają ludzie. Przy spalonym 10cm duże znaczenie ma dokładność tego jak to robią, a przy sytuacji, że o spalonym decyduje wychylony bark ta linia jest już bardzo umowna.
5
@MasterOne Podaj info ile biletów sprzedał organizator a nie Atletico. Wtedy wyciągaj wnioski o ilości ludzi na trybunach.
4
@piotrek1315 Dlaczego? Kto poleci przez pół świata żeby obejrzeć w zasadzie mecz towarzyski. Mowa jest o biletach sprzedanych przez Atletico, nie przez organizatora meczu.
0
@jeyx77x Sprawdź co oznacza "dzielić i rządzić". Oby nigdy to nie dotknęło Barcelony.
2
@michal26 Nieważne. Kurski zmierzy oglądalność w czasie reklam na TVN i Polsacie i znowu będzie błyszczał na Twitterze.
4
@Hushovt Słaba skuteczność Realu z 3 pkt, do tego dobra nasza obrona i finalnie 83-63.
0
@jaras121 Sportklub, ale właśnie się kończyło. Wygrana 83-63.
0
@puyol_presidend5 Przeczytałeś to co napisałem?
2
Na razie koszykarze ładnie klapią Real.