mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy I kro wygrywa? Ten kto jest lepszy, szybszy, silniejszy czy ten wskazany w scenariuszu?
0
@Pawlak1992 Co to ma wspólnego z walką? Koleś skoczył na specjalnie do tego przygotowany stół. Każdy kaskader to zrobi.
0
@Chwytliwy W tym, że to gra aktorska a nie walka.
0
@kamilo0066 wSieci lepsze, co?
0
@BarcaInfo Carlos też potrafił:
0
@Veb1233 12 - Ostatnia, w którą grałem...
1
@xofcbxo Zrozum, że samorządy muszą już zacząć przygotowania do wyborów. Jak mają teraz choćby znaleźć chętnych do komisji? To nie rząd je organizuje.
1
@Barca1992 To powinno być wprowadzone na samym początku.
0
@SeeleyBooth Facet nie ma własnego zdania na żaden temat (albo nie może go wygłosić) to co się dziwisz.
0
@Kozinho. Co to znaczy głupia grypa? To jest bardzo poważna choroba, a właśnie przez takie podejście jak twoje ludzie często mają masę komplikacji.
3
@kamyk_23 Tutaj chodzi o ten właściwy bilion.
4
@Aleksy1986 Wolałem wiedzieć, że kasy nie ma niż wiedzieć, że się zadłużamy na potęgę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@IronSanHybrid Kolejny, który nie zna znaczenia tego powiedzenia ;(
0
@Zip Przy ich średniej ponad 1 gol/mecz to akurat w golach nie ma żadnej przewagi Leo.
0
@Piotr89Sand Jak każdy wirus, ten sam model zakażeń.
0
@DanielOOL Ta piękna gra trwała jakieś 10 minut, później okopy w myśl wizji Adama.
0
@barcafan9512 Kazik Deyna...
0
@NeroTFP Bo Adaś to po prostu słaby trener. Zmarnował czas gdy nasi liderzy kadry byli w najlepszym momencie swoich karier.
0
@tobiasson92 Wytłumacz to Pani Emilewicz.
0
@IronSanHybrid Grunt, że mamy nauczkę za brak ubezpieczeń od pandemii...
0
@Osioł Klub też na pewno chce skorzystać na sytuacji. Wyczuli okazję i chcą jak najwięcej ugrać dla siebie. Nie wierzę, że jest konieczne cięcie pensji aż o 70%.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Colon Było z 5 tys. razy.
0
@Remi1899 Ndombele gra w Totkach...
1
@Barcelismo Dokładnie to on się tak nie nazywa, bo hantawirusy to cała rodzina badziewia.
0
@Homeopata8989 Wielkiej konkurencji nie miał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@totalcrack Defensywnego pomocnika rozliczasz ze strzelonych goli?
0
@Kusco15 On też przewidział, że świnie będą latać. Wg jego wyznawców pilot myśliwca w masce tlenowej wygląda jak świnia, więc miał rację...