0

@DanielOOL Mi się wydaje, że jednak BVB grała lepiej.

2

@daniel32778 Dlaczego top8, a nie top7 albo top9?

1

@Toretto Skąd te 43% dla Dudy w obliczu ostatnich wydarzeń w całym kraju?

2

@barcelonaLM Dla nich to wymarzona sytuacja. Pod pozorem odizolowania pytania są ustalane przed konferencja, wybiera się tylko te wygodne i wszystko pięknie wygląda, pelikany łykają.

0

@RosjaninBut kumple byłych komunistów są w każdej partii, wychodzi na to, że żadna nie ma prawa bytu.

0

@RosjaninBut Następny co myśli, że 40-latkowie z SLD to komuniści... Brak słów. Rozumiem, że można ich nie popierać, mieć odmienne poglądy, ale łączenie ich z komuną to czysty idiotyzm.

8

@jacobFCB I do tego słowa, które w tej kolejności mają sens.

0

@SuperPatsonFCB Wyobrażasz sobie ludzi na Żylecie siedzących "w jakichś tam odstępach"? Albo wraca normalność albo nie na sensu nic zmieniać.

0

@matirix20 Na razie to wygląda jak parodia piłki.

0

@Nerazzurro Nie słuchaj wypowiedzi asów typu Dziczek tylko obejrzyj parę meczów z ostatnich lat.

0

@Shapiro Po prostu marzy ci się komisarz w Warszawie.

0

@kerouac Tylko porównaj jakie odszkodowania płaci kościół w US z tym co się dzieje u nas.

0

@ArdoFCB Barca ma jak Basel.

0

@AV0CAD0 "(...)Bez niego nie byłoby Ćwiąkały, Zarzecznego z czasów po Przeglądzie, Weszło..."
Urojenia mam?

17

@AV0CAD0 Bez Stano nie byłoby Zarzecznego? Przecież jak Zarzeczny pisał to Ksysiu mówił na chleb beb, a na muchę ptapta.

6

@Nerazzurro Ta defensywna liga ma prawie najwyższą średnią goli na mecz (z lig które coś znaczą). Zatrzymałeś się w latach 90-tych?

4

@AmigoBlancos Przez przecinek w zlym miejscu zmieniłeś sens całości.

0

@MensculinVeB Co to znaczy "większości Polaka"?

6

@Shapiro On napisał, że pomiatają prezydentem a nie kandydataem. Argument jak najbardziej na miejscu.

1

@macio_944 Już wczoraj po nim jechali.

0

@TheNekro94 Przecież on większość(jeżeli nie wszystkie) tych kontuzji łapał bez kontaktu z rywalem. Koleś kompletnie nie czuje swojego ciała i prawie zawsze przez złe zachowanie pogłębiał uraz.

0

@tomek256 Coyote Ugly na Puls.

0

@Joey Nie ma to jak zbudować ściany z lekkich perforowanych cegieł, a dach z ciężkich pełnych. Pomijam już fakt zmarnowania dwóch dni na nadproże.

0

@darekgt01 laptop, na lata. Wybierz jedno.

0

@priest9999 Poszło by od razu do Andrzeja czyli faktycznie i tak do jednego z Jarków xD

1

@bartekvisca Nie martw się, na premie już mają odłożone.

2

@Rastafarnianin Terlecki to szuja jakich mało.

0

@BinBin Akurat w Realu to moją porządek w kontraktach, nie to co u nas.

0

@tobiasson92 czyli wszystko w "normie"

1

@marcin000019 Pytałeś o to czy podoba się jego rap, a nie o to czy to dobrze, że coś nagrał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?