mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DanielOOL Mi się wydaje, że jednak BVB grała lepiej.
2
@daniel32778 Dlaczego top8, a nie top7 albo top9?
1
@Toretto Skąd te 43% dla Dudy w obliczu ostatnich wydarzeń w całym kraju?
2
@barcelonaLM Dla nich to wymarzona sytuacja. Pod pozorem odizolowania pytania są ustalane przed konferencja, wybiera się tylko te wygodne i wszystko pięknie wygląda, pelikany łykają.
0
@RosjaninBut kumple byłych komunistów są w każdej partii, wychodzi na to, że żadna nie ma prawa bytu.
0
@RosjaninBut Następny co myśli, że 40-latkowie z SLD to komuniści... Brak słów. Rozumiem, że można ich nie popierać, mieć odmienne poglądy, ale łączenie ich z komuną to czysty idiotyzm.
8
@jacobFCB I do tego słowa, które w tej kolejności mają sens.
0
@SuperPatsonFCB Wyobrażasz sobie ludzi na Żylecie siedzących "w jakichś tam odstępach"? Albo wraca normalność albo nie na sensu nic zmieniać.
0
@matirix20 Na razie to wygląda jak parodia piłki.
0
@Nerazzurro Nie słuchaj wypowiedzi asów typu Dziczek tylko obejrzyj parę meczów z ostatnich lat.
0
@Shapiro Po prostu marzy ci się komisarz w Warszawie.
0
@kerouac Tylko porównaj jakie odszkodowania płaci kościół w US z tym co się dzieje u nas.
0
@ArdoFCB Barca ma jak Basel.
0
@AV0CAD0 "(...)Bez niego nie byłoby Ćwiąkały, Zarzecznego z czasów po Przeglądzie, Weszło..."
Urojenia mam?
17
@AV0CAD0 Bez Stano nie byłoby Zarzecznego? Przecież jak Zarzeczny pisał to Ksysiu mówił na chleb beb, a na muchę ptapta.
6
@Nerazzurro Ta defensywna liga ma prawie najwyższą średnią goli na mecz (z lig które coś znaczą). Zatrzymałeś się w latach 90-tych?
4
@AmigoBlancos Przez przecinek w zlym miejscu zmieniłeś sens całości.
0
@MensculinVeB Co to znaczy "większości Polaka"?
6
@Shapiro On napisał, że pomiatają prezydentem a nie kandydataem. Argument jak najbardziej na miejscu.
1
@macio_944 Już wczoraj po nim jechali.
0
@TheNekro94 Przecież on większość(jeżeli nie wszystkie) tych kontuzji łapał bez kontaktu z rywalem. Koleś kompletnie nie czuje swojego ciała i prawie zawsze przez złe zachowanie pogłębiał uraz.
0
@tomek256 Coyote Ugly na Puls.
0
@Joey Nie ma to jak zbudować ściany z lekkich perforowanych cegieł, a dach z ciężkich pełnych. Pomijam już fakt zmarnowania dwóch dni na nadproże.
0
@darekgt01 laptop, na lata. Wybierz jedno.
0
@priest9999 Poszło by od razu do Andrzeja czyli faktycznie i tak do jednego z Jarków xD
1
@bartekvisca Nie martw się, na premie już mają odłożone.
2
@Rastafarnianin Terlecki to szuja jakich mało.
0
@BinBin Akurat w Realu to moją porządek w kontraktach, nie to co u nas.
0
@tobiasson92 czyli wszystko w "normie"
1
@marcin000019 Pytałeś o to czy podoba się jego rap, a nie o to czy to dobrze, że coś nagrał.