mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Shroud Faul był to dał.
1
@zadafcb Konfederacja w tvp. Wiedz, że Andrzejek ma kłopot z poparciem.
8
@barcanawieki I kto im wypłaca te emerytury w wieku 30 lat?
6
@dani35 https://gazetaplus.pl/gazprom-oddal-pieniadze-bo-poprzedni-rzad-pis-podpisal-umowe-na-najdrozszy-gaz-w-europie-dzis-oglaszany-jest-kolejny-sukces-pis/17530/
Miłej lektury
2
@dani35 To nie tej umowy dotyczy ta sprawa.
1
@arasz1819 Tak. Umowę podpisał Jasiński, były pzprowiec, przyjaciel Kaczyńskiego. Sprawę do trybunału skierowało po w 2015, pod koniec swoich rządów.
0
@Mathew86 Najpierw musieliby wpisać do konstytucji zawiązki partnerskie. Na ten moment nie ma czego zakazywać skoro jest w niej tylko mowa o małżeństwie mężczyzny i kobiety.
4
@Odesseiron Zostaw broń i wyjdź na dzika. Wtedy podaj wynik.
6
@Danny Gaucho Właśnie nie. Barca nie chciała zrobić komina płacowego wśród młodych zawodników.
1
@Shapiro Nowa Sól to nie takie znowu wielkie miasto.
1
@Mr8lack Co miał zrobić z tymi ściekami? Szkoda, że nikt nie pamięta wywiadu z sierżantem WP, który budował most pontonowy pod nową rurę. Jak zapytali go czy zawsze taka akcja trwa tak długo to powiedział, że normalnie kilkanaście godzin, ale dostał na to 5 dni. Kto zmienił całe dowództwo wojska? PISczy PO? PiSowi ten wyciek był na rękę, żeby walić w PO i robili co mogli, żeby trwał jak najdłużej.
0
@MarioVeB! Przede wszystkim nie właziła mu w d....
W tvp z Dudą nie do pomyślenia żeby dziennikarz domagał się odpowiedzi na pytanie.
11
Fajną zmianę nam zafundował PiS w tarczy 4.0.
Do tej pory warunki zabudowy/decyzje lokalizacyjne kosztowały 107zł, od 23 lipca będzie to 598zł. To jest wzrost o 550%, ciekawe ile jeszcze takich udogodnień tam przemycili...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mathew86 Prawie jak o Trzaskowskim w tvp.
5
@Coutinho007 Koke to najbardziej dał się mu we znaki.
1
@Cobra303 Właśnie o to chodzi. Wie dużo o piłkarzach, lidze czy relacjach tam panujących. Dla mnie wiedza o piłce to taktyka, ocena transferów czy trening.
3
@Stoiczkow Zacznijmy od tego, że Pan Ćwiąkła zna się na piłce średnio. Ma odstęp do informacji, plotek (często powtarza tylko to co wyczytał na fb czy twiterze). Jego próby analiz taktycznych czy właśnie polityki transferowej są banalne i oczywiste. Nie wnoszą nic ponad to, co większość z nas tutaj sama widzi.
Dla mnie na piłce to zna się np. Strejlau, Pan Tomasz to bardziej dziennikarz obracający się wśród piłkarzy i mający wiedzę o nich.
1
@VeB77 Problem w tym, że Cucu w Getafe gra głównie na lewym skrzydle. Nie wiadomo jaki z niego obrońca.
5
@Janiama Setienowi to zabrakło wszystkiego. Od wiedzy trenerskiej, przez charyzmę do umiejętności udzielania wywiadów.
0
@FranzMaurer W którym momencie on tam miał prostą nogę?
4
@Avada Kedavra Na razie jest.
5
@Joe_Pesci Przecież te dodatkowe przerwy nie mają nic wspólnego z zawieszeniem rozgrywek. Oglądasz mecze od wczoraj? Tak jest od kilku lat jak mecze są grane w upale.
0
@Artuuuuur Zmarłych to ty zostaw w spokoju.
0
@itmustbejoke Arthur zarabia u nas 4,5mln. Nikt w tym klubie nie zarabia marnych 2 mln.
0
@fcbarcafan19 Jakoś Brera fajniejsza jest. Szkoda, że już nie robią.
0
@Luki 10 I będzie płacz, że kupują młodego a nasze talenty nie będą grać.
0
@Criss18Barca Po prostu nie ma kasy na premie dla zawodników. To samo będzie z LM. Kiedyś była analiza, że Barcelonie pod względem finansowym najbardziej opłaca się przegrać w finale LM.
0
@FanBarca1899 Coco-jumbo i do przodu...
0
@wachaFCB Gdyby grał to mniej niż Arthur by nie dawał.