1

@Pressinho Cucu to chyba na skrzydło, bo obrońca z niego mierny.

0

@MichVeB To nie pech...

2

@socha Kiedy Barca przegrała z nimi 2-6?

1

@Hiacynk Messi nie będzie grał na 9.

2

@Mario96w Ta legenda od 3 lat czeka na konkretne działania zarządu, który na trenerów wybiera nieudaczników.

0

@ksobi Chelsea to co innego niż petrodolary? Przecież to od nich wszystko się zaczęło. Teraz tylko ich kibice udają, bo okazało się, że są bogatsi ludzie od Romana.

0

@socha Przynajmniej normalne miasto a nie w połowie ruina opanowana przez gangi.

0

@Barca1992 Rok temu odpadli na tym samym etapie, więc jakiej różnicy poziomów oczekujesz?

3

@Jaca27 Twoja wiedza o piłce dorównuje tej geograficznej.

0

@AllBundy Teraz to on będzie ministrem zdrowia.

4

@FCMichalo Dno już dawno przebiliśmy...

0

@Cvzx Jak będzie ktoś potrafiący rozgrywać to Messi nie będzie musiał się wycofywać do pomocy.

0

@koziar Obaj...

0

@Ratamahatta Ten Iniesta, który w Paryżu nie był w stanie dogonić rywala z piłką, który truchtał? On sam wiedział, że na taki poziom jest już za słaby.

5

Później, Semedo nie ma asyst...

1

@masq Baw się dobrze...

1

@neeed wg przepisów gramy u siebie

0

@matirix20 Który to z tych trzech?

0

@MichVeB Może po prostu jest za słaby na tak duży klub i podobnie byłoby w innch z topu.

0

@Wilczeq Wiesz, że kibice Atletico się wkurzają jak się na ich klub mówi "Madryt"?

0

@tobiasson92 To akurat nie problem w lm. Wystarczy 13 zdrowych i mecz się odbędzie. Gorzej w naszej lidze, tutaj Boniek ich zawiesi na rok, jak ktoś kichnie.

0

@IronSanHybrid Otwierałem pięć razy i nic nie zabrzmiało...

2

@shinthps To efekt tego, że mamusiki na siłę pchają dzieciaki do szkół średnich. Przecież ich Brajanek nie będzie murarzem...

1

@NeroTFP Nie odjedzie. Odjechał to Lech, kilka lat temu...tak przynajmniej twierdził Piotr Rutkowski: "pytaniem nie jest to czy Lech odjechał Legii, tylko jak daleko".

1

@IronSanHybrid Koleś nie pijący piwa, nazywający Namysłów sikaczem w porównaniu z "polskim Carlsbergiem"...

3

@Janiama Brakuje mu tylko skrzydła do współpracy.

1

@Slazmi Jak już coś cytujesz, to chociaż podaj źródło/autora.

0

@MaFCB Brak dźwięku kibiców i gołe trybuny to nie wina polsatu. Przecież o nie oni produkują sygnał, robi to uefa. Reszta w 100% racja, jakość studia i komentarza dno i metr mułu.

0

@Encore pytanie w jakiej formie jest Hazard. Jeżeli w takiej jak zazwyczaj w Realu to nie będzie zagrożeniem.

0

@Thomas99PL Zachorowali też w tym roku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?