mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pressinho Cucu to chyba na skrzydło, bo obrońca z niego mierny.
0
@MichVeB To nie pech...
2
@socha Kiedy Barca przegrała z nimi 2-6?
1
@Hiacynk Messi nie będzie grał na 9.
2
@Mario96w Ta legenda od 3 lat czeka na konkretne działania zarządu, który na trenerów wybiera nieudaczników.
0
@ksobi Chelsea to co innego niż petrodolary? Przecież to od nich wszystko się zaczęło. Teraz tylko ich kibice udają, bo okazało się, że są bogatsi ludzie od Romana.
0
@socha Przynajmniej normalne miasto a nie w połowie ruina opanowana przez gangi.
0
@Barca1992 Rok temu odpadli na tym samym etapie, więc jakiej różnicy poziomów oczekujesz?
3
@Jaca27 Twoja wiedza o piłce dorównuje tej geograficznej.
0
@AllBundy Teraz to on będzie ministrem zdrowia.
4
@FCMichalo Dno już dawno przebiliśmy...
0
@Cvzx Jak będzie ktoś potrafiący rozgrywać to Messi nie będzie musiał się wycofywać do pomocy.
0
@koziar Obaj...
0
@Ratamahatta Ten Iniesta, który w Paryżu nie był w stanie dogonić rywala z piłką, który truchtał? On sam wiedział, że na taki poziom jest już za słaby.
5
Później, Semedo nie ma asyst...
1
@masq Baw się dobrze...
1
@neeed wg przepisów gramy u siebie
0
@matirix20 Który to z tych trzech?
0
@MichVeB Może po prostu jest za słaby na tak duży klub i podobnie byłoby w innch z topu.
0
@Wilczeq Wiesz, że kibice Atletico się wkurzają jak się na ich klub mówi "Madryt"?
0
@tobiasson92 To akurat nie problem w lm. Wystarczy 13 zdrowych i mecz się odbędzie. Gorzej w naszej lidze, tutaj Boniek ich zawiesi na rok, jak ktoś kichnie.
0
@IronSanHybrid Otwierałem pięć razy i nic nie zabrzmiało...
2
@shinthps To efekt tego, że mamusiki na siłę pchają dzieciaki do szkół średnich. Przecież ich Brajanek nie będzie murarzem...
1
@NeroTFP Nie odjedzie. Odjechał to Lech, kilka lat temu...tak przynajmniej twierdził Piotr Rutkowski: "pytaniem nie jest to czy Lech odjechał Legii, tylko jak daleko".
1
@IronSanHybrid Koleś nie pijący piwa, nazywający Namysłów sikaczem w porównaniu z "polskim Carlsbergiem"...
3
@Janiama Brakuje mu tylko skrzydła do współpracy.
1
@Slazmi Jak już coś cytujesz, to chociaż podaj źródło/autora.
0
@MaFCB Brak dźwięku kibiców i gołe trybuny to nie wina polsatu. Przecież o nie oni produkują sygnał, robi to uefa. Reszta w 100% racja, jakość studia i komentarza dno i metr mułu.
0
@Encore pytanie w jakiej formie jest Hazard. Jeżeli w takiej jak zazwyczaj w Realu to nie będzie zagrożeniem.
0
@Thomas99PL Zachorowali też w tym roku?