5

@PatrychoO Akurat podsportem to można nazwać piłkę nożną. Uprawiana przez niziny społeczne, piłkarze to w znacznej większości ludzie o bardzo małej inteligencji. Do tego większość z nich nie zna przepisów gry, która daje im kasę.

0

@YoNoEntiendoNada Schumi ani Senna nie mieli takich pleców na początku kariery jak Hamilton. Koleś odwalał cyrki na torze, ale Berni bronił go jak syna. Nikomu przed nim ani później wypychanie innych za tor nie uchodziło na sucho. Kolizje nigdy nie były jego winną.

2

@Transu96 Rok temu też dali odjechać Liverpoolowi i na mistrzostwo szanse starci praktycznie w połowie sezonu.

1

@Encore Lekka przesada. Na wielu stadionach jest tylko jedna trybuna, która dopinguje, a reszta siedzi jak w teatrze. Nie zmienia to faktu, że do oglądania najlepsza liga.

0

@MaziFCB Zgodziłbym się w 100% gdyby nie ta wzmianka o atencji...

0

@RosjaninBut Kosmiczna wypłata to raczej nie jest dla niego argument żeby odejść.

1

@kerouac Kiedyś na redbullu był napis - "nie mieszać z alkoholem", ale usunęli...

0

@PrinceDamon Przecież wesoły Czaruś Kowalski już po gwizdku końcowym widział Lecha w 1/16.

0

@DonMatteo901 Mówimy o drużynie, która od 6 lat gra w grupach pucharów, w tym raz w LM. Pan Milewski bredzi jak ma w zwyczaju.

3

@Michalak Jak nie będzie plagi kontuzji to Puig u Koemana murawy nie powącha.

0

@alianta2 Dla mnie to i tak jakby go nigdy nie było.

0

@tobiasson92 W Lechu było 2, więc pozamiatane.
Co do teorii, to zajrzyj do przepisów uefy.

0

@wroclawianin89 Dobrze, że potentaci z Breslau zagrają w LM...

1

@dariooo On nigdy nie błyszczał. Ludzie go wychwalali przez ilość asyst, ale nikt nie zwracał uwagi, że większość z nich była po rzutach rożnych i wolnych.

0

@PlanetFCB Wykończenie jak Peszko...

0

@Songo91 To nie decyduje o odwołaniu Barto.

0

@Ricardinio14 Kup sobie za 70zł cdrom na usb.

0

@matteo83 Nie znoszę tego gościa.

4

@Tasde To nie wymysł polskich stacji. Przyszło to z USA, tylko z jakimś 10-letnim opóźnieniem.

0

@Transu96 Powołał go? Powołał. To o co żale?

4

Fajnie jakby ktoś wreszcie podał do Grieza gdy ten wybiega za linię obrony ustawioną 30m od bramki.

0

@sergio5 Daniel Ricciardo

0

@Encore dorzuć "też" do drugiego zdania i całość będzie miała sens; strzelanie karnych ma niewiele wspólnego z byciem dobrym obrońcą...

0

@Omoziu Z drugiej strony - trzyma go ręką, nie daje rady, puszcza i dotyka piłki ręką...

0

@Fabik Co mają staty ligowe do LM?

2

@YeastMoss Nie ma sensu tłumaczyć. To tak jakbyś próbował przekonać antyszczepionkowca.

0

@nawy12 Masza to ta z bajki z niedźwiedziem?

4

@ee_chyba_nie Nie wiem, nie znam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@FC1899Barca Jaki nowotwór zabija w kilka dni/tygodni od momentu zachorowania. Porównanie do raka to najgłupsza rzecz jaką tutaj widuję w temacie covida.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?