mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@cules100pro On nie siedzi w Anglii.
0
@PatrykBarca Tego nie neguję, niska zagrywka Kucharskiego.
2
@tristan87 mi się wydaje, że Robercik taki święty nie jest i coś z tymi podatkami mógł kręcić.
0
@tomek256 Nie kupuje się w x-komie. U nich to norma.
0
@jedrek7000 On się nie nazywa Jańczyk.
0
@Transu96 Ta atencja to wobec kogo?
1
@Bartosz85 Gwilia powinien mieć 2 gole w pierwszej połowie.
0
@Aqualitek Przecież to on zaczął akcję Betisu.
5
@LyFT Nie ma to jak chcieć w składzie kontuzjowanego zawodnika...
4
@BorzyKrzys To się nie klika. Tak samo nie piszą jak o kibicach Legii, którzy co roku jeżdżą na Ukrainę żeby sprzątać polskie cmentarze.
0
@kamilos1214 Problem polega na tym, że Ezquerro właśnie był wpuszczany na końcówki jak wynik był kiepski.
0
@VenoM To samo może powiedzieć Biden.
0
@krajana Może te testy są o tyle niewiarygodne, że nie wykrywają większości zachorowań i w rzeczywistości jest ich dużo więcej?
1
@VenoM To będzie dowodziło, że kiepski z niego był prezydent skoro dał się oszukać będąc u władzy i mając pod kontrolą administrację i służby.
9
@Fawrf Widać jak nasza liga poszła w górę ;)
1
@clyde Niech żyje i do 100. Może wtedy zdążą go rozliczyć i wsadzić za wszystkie przekręty.
1
@clyde To są ciche ofiary beznadziejnego stanu służby zdrowia, a nie koronawirusa.
2
@MESSIah16 Tam wyszło, że 1% ma przeciwciała czyli, że już przechorowali. Problem polega na tym, że te przeciwciała z czasem znikają, więc ten wynik nic konkretnego nie mówi.
0
@damian.09 Tylko, że wtedy Leo grał troszkę inaczej.
0
@Kusco15 No normalnie to był zwykły ogórek, który nic nie potrafił...
17
Szkoda, że w kocówce jego dobra gra ograniczała się tylko do kilku tygodni jak negocjował nowy kontrakt.
0
@Katalonbar Tiba to ma luz tylko jak mecz się dobrze układa, w trudnych znika.
0
@pepo_barcarzadzi Wygląda jakby miał z 60 lat.
0
@IronSanHybrid Bo jak idziesz na mecz to się ogląda mecz, a nie to co wokół. Powinien to złapać.
0
@zgiru Jak pokazał dalszy przebieg akcji, miał rację, że nic nie zrobił ;)
0
@Janas11224 Jak sobie wyobrażasz model szwedzki u nas? Zdrowy rozsądek? W kraju, gdzie każdy uważa się za najlepszego lekarza, wirusologa i trenera piłkarskiego
0
@NeroTFP Sędzia z wielką charyzmą i masą błędów...
6
@Janiama Jakie kilka dni? Przecież wczoraj się jeszcze targował z naczelnikiem, że to sejm powinien przygotować ustawę.
0
@Barca1992 Wódz wezwał to przybywają.
0
@Coutinho007 Semedo nie miałby do kogo podać. Messi byłby gdzieś w kole środkowym, a Suarez by się rozpędzał 25m od bramki.