1

@cules100pro On nie siedzi w Anglii.

0

@PatrykBarca Tego nie neguję, niska zagrywka Kucharskiego.

2

@tristan87 mi się wydaje, że Robercik taki święty nie jest i coś z tymi podatkami mógł kręcić.

0

@tomek256 Nie kupuje się w x-komie. U nich to norma.

0

@jedrek7000 On się nie nazywa Jańczyk.

0

@Transu96 Ta atencja to wobec kogo?

1

@Bartosz85 Gwilia powinien mieć 2 gole w pierwszej połowie.

0

@Aqualitek Przecież to on zaczął akcję Betisu.

5

@LyFT Nie ma to jak chcieć w składzie kontuzjowanego zawodnika...

4

@BorzyKrzys To się nie klika. Tak samo nie piszą jak o kibicach Legii, którzy co roku jeżdżą na Ukrainę żeby sprzątać polskie cmentarze.

0

@kamilos1214 Problem polega na tym, że Ezquerro właśnie był wpuszczany na końcówki jak wynik był kiepski.

0

@VenoM To samo może powiedzieć Biden.

0

@krajana Może te testy są o tyle niewiarygodne, że nie wykrywają większości zachorowań i w rzeczywistości jest ich dużo więcej?

1

@VenoM To będzie dowodziło, że kiepski z niego był prezydent skoro dał się oszukać będąc u władzy i mając pod kontrolą administrację i służby.

9

@Fawrf Widać jak nasza liga poszła w górę ;)

1

@clyde Niech żyje i do 100. Może wtedy zdążą go rozliczyć i wsadzić za wszystkie przekręty.

1

@clyde To są ciche ofiary beznadziejnego stanu służby zdrowia, a nie koronawirusa.

2

@MESSIah16 Tam wyszło, że 1% ma przeciwciała czyli, że już przechorowali. Problem polega na tym, że te przeciwciała z czasem znikają, więc ten wynik nic konkretnego nie mówi.

0

@damian.09 Tylko, że wtedy Leo grał troszkę inaczej.

0

@Kusco15 No normalnie to był zwykły ogórek, który nic nie potrafił...

17

Szkoda, że w kocówce jego dobra gra ograniczała się tylko do kilku tygodni jak negocjował nowy kontrakt.

0

@Katalonbar Tiba to ma luz tylko jak mecz się dobrze układa, w trudnych znika.

0

@pepo_barcarzadzi Wygląda jakby miał z 60 lat.

0

@IronSanHybrid Bo jak idziesz na mecz to się ogląda mecz, a nie to co wokół. Powinien to złapać.

0

@zgiru Jak pokazał dalszy przebieg akcji, miał rację, że nic nie zrobił ;)

0

@Janas11224 Jak sobie wyobrażasz model szwedzki u nas? Zdrowy rozsądek? W kraju, gdzie każdy uważa się za najlepszego lekarza, wirusologa i trenera piłkarskiego

0

@NeroTFP Sędzia z wielką charyzmą i masą błędów...

6

@Janiama Jakie kilka dni? Przecież wczoraj się jeszcze targował z naczelnikiem, że to sejm powinien przygotować ustawę.

0

@Barca1992 Wódz wezwał to przybywają.

0

@Coutinho007 Semedo nie miałby do kogo podać. Messi byłby gdzieś w kole środkowym, a Suarez by się rozpędzał 25m od bramki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?