0

@Thomas99PL Porównanie do nowotworów zupełnie bez sensu. Te "zabiją" cię przez lata, czasami miesiące. Przy tym wirusie mija kilka tygodni(czasami dni) i po człowieku.
Porównaj sobie śmiertelność np. w okresie miesiąca od zachorowania, może wtedy pojmiesz skalę zjawiska.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@messiandiniesta Jaki przypadek? Tam po prostu kilkanaście lat temu zmienili system szkolenia. Teraz mają efekty.

0

@Kwiatek67 A, bo to miało być zabawne? To przepraszam. Myślałem, że po prostu nie znasz podstaw języka polskiego.

1

@Kwiatek67 Na klawiaturze, obok "M" masz przecinek. Używaj czasami. Wielu ludzi "pisze", nie "piszę".

0

@Chwytliwy Problem w tym, że praktycznie w każdym meczu Semedo wypracowuje sytuację dla partnera, ale ma jakiegoś niewytłumaczalnego pecha bo zawsze ten drugi to partoli. Suarez jest w tym mistrzem.

2

@MichVeB Na której pozycji nie mają? W tej chwili to chyba Francja i Anglia najlepiej szkoli młodych i mają efekty.

2

@ProMILs Właśnie. Oni zatrudniają samych miernych ludzi, grunt żeby byli ślepo wierni partii.

0

@Katalonbar Przecież w Polsce jest tak samo. Normalnie kończymy grać w czerwcu i zaczynamy w lipcu.

0

@Ratamahatta Przecież Serie A to liga z jedną z najwyższych średnich goli na mecz. Od lat to nie jest defensywna liga.

1

@Danny Gaucho Moja ulubiona


0

@xVENUMx Męskich nie ma?

0

@Coutinho007 Jakie to ma znaczenie? Pytanie było o to, który zrobi większą karierę. W takiej sytuacji możesz zestawić bramkarza z napastnikiem.

0

@GeraltzKatalonii "z powodowanej"? Co to za koszmarek?

0

@Pewex W Polsce? Więcej ludzi niż hiszpańską czy angielską.

1

@Homeopata8989 Jakie nawet? Oni wiedzą to najlepiej.

0

@tobiasson92 Tam nie wystarczy lubić ostrą pizzę, trzeba lubić ból...

1

@Danny Gaucho Ciekawe czy by tak zagrał, gdyby nie było spalonego...

1

@shinthps Dla mnie zdecydowanie lepsza niż ta z Getafe.

0

@escarabajo Nie tak dawno Probierz płakał, że do Polski przyjeżdżają trenerzy z zagranicy i zabierają naszym pracę ;)
Bidulek jak pojechał do Grecji to mu nie przeszkadzało, że zabrał miejsce Grekowi.
Największy buc w naszej piłce.

0

@NeroTFP Od każdego z ww. w ryj...

0

@Kusco15 Ogórka?

1

@BarcaInfo Szansa przepadła przez zachowawczość Nawałki, który kazał się bronić przez 80 minut. Z lepszym trenerem ten turniej był do wygrania.

0

@Gibbon_FCB Tak, dobry. 62-latek, który nigdy nic nie wygrał i sam nie wie jak trafił do tak dużego klubu.

0

@mekston Za chwilę z co najmniej z 24 golami... Głupi próg.

0

@Piotr,1985 Nie z każdego. On zna tylko jeden skład K-lautern.

0

@Veb1233 Debl na debilnym poziomie gramatyki...

0

@FCBeSeM To jest jak z pytaniem "Ładna ta koleżanka?- No, sympatyczna". Po prostu trener amator jak na standardy czołowych klubów, nigdy nie powinien tu trafić.

0

@cupone To chyba lepsze niż niż manita od Bayernu.

2

@AduŚ07 Po prostu za EV wcale nie było tak źle..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?