mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Thomas99PL Porównanie do nowotworów zupełnie bez sensu. Te "zabiją" cię przez lata, czasami miesiące. Przy tym wirusie mija kilka tygodni(czasami dni) i po człowieku.
Porównaj sobie śmiertelność np. w okresie miesiąca od zachorowania, może wtedy pojmiesz skalę zjawiska.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@messiandiniesta Jaki przypadek? Tam po prostu kilkanaście lat temu zmienili system szkolenia. Teraz mają efekty.
0
@Kwiatek67 A, bo to miało być zabawne? To przepraszam. Myślałem, że po prostu nie znasz podstaw języka polskiego.
1
@Kwiatek67 Na klawiaturze, obok "M" masz przecinek. Używaj czasami. Wielu ludzi "pisze", nie "piszę".
0
@Chwytliwy Problem w tym, że praktycznie w każdym meczu Semedo wypracowuje sytuację dla partnera, ale ma jakiegoś niewytłumaczalnego pecha bo zawsze ten drugi to partoli. Suarez jest w tym mistrzem.
2
@MichVeB Na której pozycji nie mają? W tej chwili to chyba Francja i Anglia najlepiej szkoli młodych i mają efekty.
2
@ProMILs Właśnie. Oni zatrudniają samych miernych ludzi, grunt żeby byli ślepo wierni partii.
0
@Katalonbar Przecież w Polsce jest tak samo. Normalnie kończymy grać w czerwcu i zaczynamy w lipcu.
0
@Ratamahatta Przecież Serie A to liga z jedną z najwyższych średnich goli na mecz. Od lat to nie jest defensywna liga.
1
@Danny Gaucho Moja ulubiona
0
@xVENUMx Męskich nie ma?
0
@Coutinho007 Jakie to ma znaczenie? Pytanie było o to, który zrobi większą karierę. W takiej sytuacji możesz zestawić bramkarza z napastnikiem.
0
@GeraltzKatalonii "z powodowanej"? Co to za koszmarek?
0
@Pewex W Polsce? Więcej ludzi niż hiszpańską czy angielską.
1
@Homeopata8989 Jakie nawet? Oni wiedzą to najlepiej.
0
@tobiasson92 Tam nie wystarczy lubić ostrą pizzę, trzeba lubić ból...
1
@Danny Gaucho Ciekawe czy by tak zagrał, gdyby nie było spalonego...
1
@shinthps Dla mnie zdecydowanie lepsza niż ta z Getafe.
0
@escarabajo Nie tak dawno Probierz płakał, że do Polski przyjeżdżają trenerzy z zagranicy i zabierają naszym pracę ;)
Bidulek jak pojechał do Grecji to mu nie przeszkadzało, że zabrał miejsce Grekowi.
Największy buc w naszej piłce.
0
@NeroTFP Od każdego z ww. w ryj...
0
@Kusco15 Ogórka?
1
@BarcaInfo Szansa przepadła przez zachowawczość Nawałki, który kazał się bronić przez 80 minut. Z lepszym trenerem ten turniej był do wygrania.
0
@Gibbon_FCB Tak, dobry. 62-latek, który nigdy nic nie wygrał i sam nie wie jak trafił do tak dużego klubu.
0
@mekston Za chwilę z co najmniej z 24 golami... Głupi próg.
0
@Piotr,1985 Nie z każdego. On zna tylko jeden skład K-lautern.
0
@Veb1233 Debl na debilnym poziomie gramatyki...
0
@FCBeSeM To jest jak z pytaniem "Ładna ta koleżanka?- No, sympatyczna". Po prostu trener amator jak na standardy czołowych klubów, nigdy nie powinien tu trafić.
0
@cupone To chyba lepsze niż niż manita od Bayernu.
2
@AduŚ07 Po prostu za EV wcale nie było tak źle..