mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Arkon Ładnie Veso poszedł.
0
@Kamilos84 To jest też Legia.
0
@Hiacynk Astana to przerasta naszą ligę pod każdym względem.
6
@Nigaki jest przykaz z góry, że ma być mało zachorowań, to będzie mało. Przecież radzimy sobie super z wirusem.
4
@macio_944 Świnie się nie pocą.
2
@IronSanHybrid Dzieci i ich rodziców(wyborców) jest więcej niż opiekunów.
0
@kaamil1910 On się nazywa Ilicic ("i" na początku), a nie Llicic.
0
@IronSanHybrid No, pozamiatał. Tekstem z facebooka.
0
@Fake69 To słabe KSW jest jedną z najsilniejszych(jeżeli nie najsilniejszą) federacji w Europie.
0
@tristan87 Normlanie jak Suarez.
2
@MESSIah16 Jednak Jordan był uznawany za najlepszego w historii jeszcze jak grał i to się nie zmieni.
2
@Encore Duduś jaki jeszcze mało pulchny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@NeroTFP Akcji z niemieckiej, gdzie bramkarz chciał wykopać punkt do strzelania karnych nic nie przebije.
2
@Barca1992 Ten mistrz Luksemburga pokazał z kolejnych meczach, że wcale takimi ogórkami nie są.
0
@BartqRKO Przecież to się u nich powtarza co kilka lat. Samo wygaśnie.
0
@takisobiektos Bo Boniek stwierdził, że jak on grał to taż 5 nie było.
1
@Colon Ostry to nie smak.
0
@TheGoldenEleven W Polsce ekstraklasa ma najwyższą oglądalność nawet w normalnych warunkach.
0
@Arkon Brak Novikovasa to raczej nie osłabienie.
0
@PatrykBarcelona Pokaż mi ligę, w której takich akcji nie ma.
0
@Sheepfan W Izraelu przypada trochę ponad 4 sztuki broni na 100 mieszkańców. Tam akurat trudno dostać pozwolenie.
1
@Fabik87 Dla mnie ten gol jest lepszy niż ten z Getafe.
0
@mextexperu Lech, z ich prowadzeniem klubu do LM?
1
@VamosRakieta Zawsze mnie zastanawia, czy ludzie się rodzą tacy głupi czy stają się debilami w trakcie życia...
2
@Hushovt Oboje to takie instrumenty muzyczne. Dwaj piłkarze to raczej "obaj".
1
@Messinio82 Tak samo jak z koszulką wartą 50zł, a bulisz za nią 100 euro.
0
@sidzej niemiecki też nie
3
@stone80 od kiedy przekaz prawicowy to jedno kłamstwo popychane drugim?
0
@tristan87 W Chinach Maglev już jeździ.