0

@sebasek99 Nie wiem Grzegorz Piechna jest taki znany.

2

Na Eleven ten sam mecz na trzech kanałach. Odlecieli ostatecznie.

1

@Mario96w Czas zależy od tego jakie duże te ziemniaki chcesz włożyć.

0

@Hiacynk Serie A ma jedną z najwyższych średnich od kilku lat.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Komentarz usunięty

4

@Shapiro Lepsze są te gdzie słupki dudy przebiją sufit.

0

@Drozdu7 Skoro inne wzpny rozgrywają mecze to chyba tutaj też można było ten jeden zagrać.

3

@Chakalaka Ciekawe jakie armaty wyciągnie tvp na Trzaskowskiego.

4

@Kapitan hawk To, że czepia się tego TVP jest szczytem hipokryzji.

12

@Shapiro Wystarczyło słuchać materiału a nie tempo czepiać się screena. Cały wykres był objaśniony. Chodziło o pokazanie że u nas cały czas krzywa wzrasta i bzdura jest to że sobie radzimy.

0

@cosinus90 dokładnie tak samo TVP pokazywało wydatki na służbę zdrowia za ich rządów i PO

0

@Mroziu Cracovia czeka...

0

@Chwytliwy Kim on jest w rządzie?

1

@msmsms Serio szukasz sensu w tego typu filmach?

0

@ViscaBarca123 Jak sobie przypomnę, że przez ostanie lat grał dobrze tylko jak kończył mu się kontrakt, to nie, dziękuję.

0

@Homeopata8989 Fontaine wszystkie gole na jednych mistrzostwach...

6

@Shapiro Skąd wiedziałem, że twoja odpowiedź będzie pierwsza?

3

@JimMorrisonFCB Chyba tak. Ostatnio to jakaś plaga.

6

@PatrykBarcelona Sport napisał "chcę"?

1

@Mesi12 czuć ustawkę z kilometra

1

@IAmBackCules To spójrz jeszcze raz na tego mema.

1

@IAmBackCules Wyłanczać, a nie wyłączać...

0

@DanielOOL Mi się wydaje, że jednak BVB grała lepiej.

2

@daniel32778 Dlaczego top8, a nie top7 albo top9?

1

@Toretto Skąd te 43% dla Dudy w obliczu ostatnich wydarzeń w całym kraju?

2

@barcelonaLM Dla nich to wymarzona sytuacja. Pod pozorem odizolowania pytania są ustalane przed konferencja, wybiera się tylko te wygodne i wszystko pięknie wygląda, pelikany łykają.

0

@RosjaninBut kumple byłych komunistów są w każdej partii, wychodzi na to, że żadna nie ma prawa bytu.

0

@RosjaninBut Następny co myśli, że 40-latkowie z SLD to komuniści... Brak słów. Rozumiem, że można ich nie popierać, mieć odmienne poglądy, ale łączenie ich z komuną to czysty idiotyzm.

8

@jacobFCB I do tego słowa, które w tej kolejności mają sens.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?