mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sebasek99 Nie wiem Grzegorz Piechna jest taki znany.
2
Na Eleven ten sam mecz na trzech kanałach. Odlecieli ostatecznie.
1
@Mario96w Czas zależy od tego jakie duże te ziemniaki chcesz włożyć.
0
@Hiacynk Serie A ma jedną z najwyższych średnich od kilku lat.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Komentarz usunięty
4
@Shapiro Lepsze są te gdzie słupki dudy przebiją sufit.
0
@Drozdu7 Skoro inne wzpny rozgrywają mecze to chyba tutaj też można było ten jeden zagrać.
3
@Chakalaka Ciekawe jakie armaty wyciągnie tvp na Trzaskowskiego.
4
@Kapitan hawk To, że czepia się tego TVP jest szczytem hipokryzji.
12
@Shapiro Wystarczyło słuchać materiału a nie tempo czepiać się screena. Cały wykres był objaśniony. Chodziło o pokazanie że u nas cały czas krzywa wzrasta i bzdura jest to że sobie radzimy.
0
@cosinus90 dokładnie tak samo TVP pokazywało wydatki na służbę zdrowia za ich rządów i PO
0
@Mroziu Cracovia czeka...
0
@Chwytliwy Kim on jest w rządzie?
1
@msmsms Serio szukasz sensu w tego typu filmach?
0
@ViscaBarca123 Jak sobie przypomnę, że przez ostanie lat grał dobrze tylko jak kończył mu się kontrakt, to nie, dziękuję.
0
@Homeopata8989 Fontaine wszystkie gole na jednych mistrzostwach...
6
@Shapiro Skąd wiedziałem, że twoja odpowiedź będzie pierwsza?
3
@JimMorrisonFCB Chyba tak. Ostatnio to jakaś plaga.
6
@PatrykBarcelona Sport napisał "chcę"?
1
@Mesi12 czuć ustawkę z kilometra
1
@IAmBackCules To spójrz jeszcze raz na tego mema.
1
@IAmBackCules Wyłanczać, a nie wyłączać...
0
@DanielOOL Mi się wydaje, że jednak BVB grała lepiej.
2
@daniel32778 Dlaczego top8, a nie top7 albo top9?
1
@Toretto Skąd te 43% dla Dudy w obliczu ostatnich wydarzeń w całym kraju?
2
@barcelonaLM Dla nich to wymarzona sytuacja. Pod pozorem odizolowania pytania są ustalane przed konferencja, wybiera się tylko te wygodne i wszystko pięknie wygląda, pelikany łykają.
0
@RosjaninBut kumple byłych komunistów są w każdej partii, wychodzi na to, że żadna nie ma prawa bytu.
0
@RosjaninBut Następny co myśli, że 40-latkowie z SLD to komuniści... Brak słów. Rozumiem, że można ich nie popierać, mieć odmienne poglądy, ale łączenie ich z komuną to czysty idiotyzm.
8
@jacobFCB I do tego słowa, które w tej kolejności mają sens.